راه های افزایش بازدید استوری

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام یکی از بهترین و مهم‌ترین تکنیک‌های ایجاد روابط اجتماعی و برندسازی است.

استوری اینستاگرام به شما کمک می‌کند که سریع‌تر شاخص و شناخته شوید و درنهایت توجهات بسیاری به پیچ شما جلب شود.اما آیا می‌دانید چگونه بازدید استوری یا رشته استوری خود را افزایش دهید؟ در ادامه به معرفی و بررسی ۱۰ روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام می‌پردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

۱۰ روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

در ادامه این مقاله، به بررسی و معرفی روش‌های مختلف برای افزایش بازدید از استوری‌های اینستاگرام می‌پردازیم.

استفاده‌کردن از نظرسنجی

شما می‌توانید در نظرسنجی هر سوالی از مخاطبان خود بپرسید و به این ترتیب بازدید استوری‌های خود را افزایش دهید. برای مثال با طرح یک سوال چالشی می‌توانید از فالوورهای خود بخواهید به این سوال پاسخ دهند و آن را برای دوستان خود بفرستند.

استفاده از پرسش و پاسخ

از دیگر تکنیک‌های افزایش بازدید استوری یا رشته استوری، استفاده از استیکر پرسش و پاسخ است. شما می‌توانید به کمک این استیکر هر سوالی را مطرح کنید تا فالوورهای شما نظرات خود را بنویسند. حال پاسخ‌ها و نظرات مخاطبان خود را در استوری دیگر قرار دهید. 

شایان ذکر است که با استوری کردن جواب‌ها، مخاطب تمام استوری‌ها را با هدف دیدن پاسخ خود می‌بیند. درنهایت این امر نرخ تعامل بین شما و مخاطبانتان و بازدید استوری‌ها افزایش می‌یابد. هنگام استفاده از هر استیکر در اینستاگرام تحت هیچ شرایطی زیاده‌روی نکنید و به اندازه استفاده نمایید. چراکه استفاده بیش‌ازحد علاوه بر نداشتن سود و بازدهی ممکن است مخاطبان شما را خسته نیز کند.

روش‌های مختلف و بسیاری جهت افزایش بازدید استوری اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به معرفی و بررسی ۱۰ مورد از موثرترین و آشناترین آن‌ها می‌پردازیم.

مطلب پیشنهادی :راه های افزایش بازدید ریلز اینستاگرام

پاسخ دادن به دایرکت

برخی از مواقع فالوورها استوری‌های شما را پاسخ می‌دهند یا به اصطلاح ریپلای می‌کنند. خوب است بدانید که تعامل تأثیر بسیاری بر افزایش بازدید استوری‌ها دارد. به همین خاطر بهتر است دایرکت‌های خود را بطورکامل پاسخ دهید.

 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام
راه های افزایش بازدید استوری

 

متشرکردن ویدئو بیش‌تر در استوری

منتشرکردن ویدئوهای بیش‌تر در استوری‌ها از دیگر افزایش بازدید استوری یا رشته استوری است. البته این امر موجب افزایش میزان ماندگاری مخاطب در پیچ شما نیز می‌شود.

برای درک بهتر این موضوع فرض کنید در یک روز 5 استوری در پیچ خود قرار می‌دهید که هر 5 استوری بصورت عکس است. در این شرایط مخاطب در بسیاری از موارد به سرعت از عکس‌ها می‌گذرد. اما حال فرض کنید به عنوان مثال 3 استوری را بصورت ویدئو قرار می‌دهید، در این شرایط مخاطب برای دیدن ویدئو وقن می‌گذارد و حنی ممکن است ویدئو را چندین بار ببیند.

استفاده از چالش در استوری

جهت افزایش بازدید استوری یا رشته استوری خود شما می‌توانید از چالش‌های مختلف بهره گیرید. فراموش نکنید که شما از طریق چالش‌ها می‌توانید با مخاطب‌های خود در اینستا به خوبی تعامل داشته باشید. 

امروزه چالش‌های بسیاری در اینستاگرام به چشم می‌خورد که از مهم‌ترین و آشناترین دسته‌بندی‌های آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چالش‌های پرسشی: همانطور که از نام این چالش مشخص است در آن سوالاتی پرسیده می‌شود و کاربران باید به سوالات  پاسخ بدهند. بطورمعمول در این چالش از سوالات عمومی بهره گرفته می‌شود.
  • چالش‌های علمی: در این چالش از مخاطیان خود بخواهید یک کاری انجام دهند. از آشناترین و محبوب‌ترین مثال‌های این چالش می‌توان به ورزش‌کردن در خانه و پارک، شنا در آب یخ، بازی با کودکان و… اشاره کرد.
  • چالش‌های معمایی: از دیگر چالش‌های محبوب در اینستاگرام می‌توان به چالش‌های معمایی اشاره کرد که موضوع عمومی دارند و بسیاری از افراد می‌توانند در آن شرکت کنند.

تولید محتوا

یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در اینستاگرام، تداوم در تولید محتوا است. چراکه تولید محتوا بصورت مداوم ویو استوری‌ها و پست‌های شما را به خوبی افزایش می‌دهد. بطورکلی پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یک پست و یک استوری در اینستاگرام بصورت روزانه منتشر کنید. 

فراموش نکنید که در صورت انتشار محتوای جدید بصورت روزانه، مخاطبان بیش‌تری جذب پیچ شما می‌شوند.
مطلب پیشنهادی :الگوریتم اینستاگرام چیست؟

تبلیغات

همانطور که می‌دانید تبلیغات در پیشرفت کسب‌وکارهای مختلف ازجمله کسب‌وکارهای آنلاین، نقش مهم و بسیار اثرگذاری دارند. شما می‌توانید با استفاده از یک تبلیغات مناسب بازدید استوری‌های خود را افزایش دهید و به این ترتیب موجب رونق پیچ خود شوید.

استوری مناسبتی

در هر کسب‌وکار مناسبت‌های بسیاری وجود دارد که شما می‌توانید می‌توانید استوری‌های خود را با ان‌ها هماهنگ کنید. استوری‌های مناسبتی موجب می‌شوند که کاربران تعامل بیش‌تری داشته باشند و در نهایت میزان بازدید استوری‌های شما را افزایش می‌دهد. البته خوب است بدانید که الگوریتم اینستاگرام نیز به گونه‌ای است که به کمک استوری‌های مناسبتی جایگاه بهتری به دست خواهید اورد. 

قراردادن هشتگ

هشتگ یکی از مفیدترین ابزارها جهت افزایش بازدید استوری است. اگر از هشتگ به درستی استفاده نمایید، کسب‌وکار اینترنتی شما با پیشرفت بسیاری مواجه خواهد شد. البته هشتگ می‌تواند فالوور اینستاگرام شما را نیز افزایش دهد.

هنگام استفاده از هشتگ باید بصورت استراتژیک عمل نمایید. به این معنا که شما باید هشتگ موردنظر خود را در زمان مناسب بکار گیرید. البته پیشنهاد ما این است که تا حدامکان به سراغ هشتگ‌های کوتاه و خلاقانه بروید که جذب مخاطب بالایی دارند.

استفاده از تگ لوکیش

از دیگر تکنیک‌های افزایش بازدید استوری یا رشته استوری، بهره‌گیری از تگ‌های لوکیشن است. با این تکنیک هنگامی که یک کاربر تگ لوکیشن خاصی را جست‌وجو کند، استوری شما به وی نشان داده می‌شود و درنهایت بازدید استوری و مشتریان شما افزایش می‌یابد.

 

تکنیک های افزایش استوری اینستاگرام
راه های افزایش استوری اینستاگرام

 

چرا باید بازدید استوری را افزایش داد؟ 

افزایش بازدید استوری اینستاگرام یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اهداف هر کسب وکار است. چراکه استوری اینستاگرام یکی از اصلی‌ترین شاخص‌ها در تعیین میزان فعالیت و محبوبیت شما است. البته با افزایش استوری اینستاگرام شما می‌توانید در زمان کوتاهی تعداد زیادی دنبال‌کننده به خود جذب نمایید و در نهایت برند خود را شناخته‌تر کنید.

لازم به ذکر است که افزایش استوری اینستاگرام به تنهایی کافی نیست و شما باید تلاش کنید تا بازدیدکنندگان شما تبدیل به مشتریان واقعی شوند. بطورکلی با افزایش بازدید در اینستاگرام علاوه بر افزایش شناخت برند و جذب بازدیدکنندگان مشتریان واقعی بیش‌تری نیز خواهید داشت.

با افزایش بازدید استوری اینستاگرام شما می‌توانید به عنوان یک کاربر قوی و فعال در این بستر فعالیت کنید. مهم‌ترین و اصلی‌ترین فواید افزایش بازدید استوری اینستاگرام بطورکلی عبارت است از:

  • افزایش تعامل با دنبال‌کنندگان
  • افزایش شناخت و شهرت
  • تبلیغات و توسعه کسب وکار
  • تعامل با دنبال‌کنندگان جدید
  • رقابتی‌تر شدن
  • و…

نتیجه‌گیری

در مطالب فوق به معرفی و بررسی مهم‌ترین و موثرترین راه‌های افزایش بازدید استوری یا رشته استوری پرداختیم. همانطور که گفنیم استوری اینستاگرام یکی از بهترین و مهم‌ترین تکنیک‌های ایجاد روابط اجتماعی و برندسازی است.

شرکت فرامهام با ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ کمک بسیاری به کسب‌وکارهای شما می‌کند. کارشناسان باتجربه و متخصص در آژانس دیجیتال مارکتینگ فرامهام به شما کمک می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بازدید استوری‌های خود را افزایش و درنهایت کسب‌وکار خود را گسترش دهید. یکی از آشناترین خدمات این آژانس ادمین حرفه‌ای اینستاگرام است. همانطور که می‌دانید ادمین نقش اساسی در پیشرفت پیچ اینستاگرام شما دارد. ادمین حرفه‌ای فرامهام با دریافت اطلاعات اولیه یک برنامه محتوایی برای شما تنظیم می‌کند تا در روزهای آتی مطابق همان پیج را پیش ببرد. البته تهیه و تدوین برنامه محتوایی تنها وظیفه‌ی ادمین حرفه‌ای اینستاگرام نیست و از دیگر وظایف این ادمین می‌توان به راه‌اندازی پیج،نوشتن بیو اختصاصی،تجاری‌کردن صفحه و… اشاره کرد.

 

امتیازدهی

5/5

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *