طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری و تبدیل شدن به یک وب سایت خبرگزاری اکنون در جهان بسیار رایج است. در واقع سایت‌های اینترنتی می‌توانند در شاخه‌های مختلف فروشگاهی، خدماتی و خبری باشد که از این بین تاثیرگذاری سایت های خبرگزاری بر رفتار مردم بسیار زیاد است.

طراحی سایت خبری استاندارد، پتانسیل دیده شدن بیشتر را به شما خواهد داد. در نتیجه باید طراحی توسط افرادی انجام شود که در این زمینه متخصص و حرفه ای هستند.

در ادامه به مشاهده نمونه طراحی سایت های خبری، شرایط خدمات و خرید و طراحی سایت خبرگزاری می‌پردازیم.

طراحی سایت خبری
سایت خبری چیست

سفارش سایت خبری

برای ثبت درخواست سفارش سایت خبری اختصاصی و یا وردپرسی از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیازسنجی پروژه شما انجام شده و خدمات طراحی سایت خبری برای شما ارسال شود.

انتخاب قالب طراحی وب سایت خبری

برای طراحی یک سایت خبری حرفه‌ای به طبع بهترین انتخاب پیاده‌سازی اختصاصی است اما با این همه این امکان نیاز وجود دارد که برای طراحی سایت خبرگزاری از وردپرس نیز استفاده کرد. طراحی سایت وردپرسی نیز می‌تواند تا حدودی پاسخگوی نیاز شما باشد که این مورد به حجم وب‌سایت شما بستگی دارد. این نکته را نیز باید در نظر داشته باشیم که هزینه طراحی سایت خبری اختصاصی بیشتر از سایت های وردپرسی است و به همین میزان نیز شما آزادی عمل بیشتری دارید.

در سایت های آماده معمولا در انتخاب قالب محدودیت دارید و در سایت های اختصاصی هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

قالب سایت خبری

هزینه طراحی سایت خبری

هزینه طراحی سایت خبری می‌تواند از چند ده میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان باشد و این اختلاف هزینه با توجه به نیازمندی های شما می‌تواند متفاوت باشد. به طور کلی هزینه و قیمت طراحی سایت خبری به موارد زیادی بستگی دارد که در ادامه به برخی از این موارد می‌پردازیم:

 • سطح پیچیدگی سایت

اگر سایت خبری شما شامل بخش‌های زیادی مانند اخبار، مقالات، ویدیوها و سایر اجزا باشد، زمان و تلاش بیشتری برای طراحی و توسعه آن نیاز خواهد بود. این موضوع می‌تواند به افزایش هزینه طراحی سایت منجر شود، زیرا نیاز به ساختار برنامه‌نویسی پیچیده‌تر، طراحی صفحات متفاوت و مدیریت محتوا بیشتری دارد.

 • ویژگی‌های مورد نیاز

اگر سایت خبری شما نیاز به ویژگی‌های خاصی مانند سیستم مدیریت محتوا (CMS)، سیستم نظردهی، امکان فروش تبلیغات و سایر امکانات دیگر داشته باشد، زمان و تخصص بیشتری برای پیاده‌سازی این ویژگی‌ها لازم است. افزودن ویژگی‌های دلخواه، هزینه و زمان بیشتری می‌خواهد.

 • تجربه و مهارت طراح سایت

طراحان سایت با تجربه و مهارت بیشتر معمولاً هزینه بیشتری برای خدماتشان دریافت می‌کنند.

طراحان حرفه‌ای می‌توانند نیازهای شما را بهتر بشناسند و سایتی را با کیفیت و بهینه برای شما طراحی کنند. البته، در نظر داشته باشید که همیشه بالاترین قیمت برای طراحی سایت خبری بهترین گزینه نیست و باید بین کیفیت و هزینه طراحی سایت خبری تعادل باشد.

قیمت طراحی سایت خبری

 برای کسانی که با وردپرس طراحی وب سایت خبری را انجام میدهند قیمت طراحی به طور معمول پایین تر می‌شود و برای طراحی سایت اختصاصی این هزینه ها بیشتر است. در مجموعه برای دریافت دقیق قیمت طراحی سایت خبری می‌توانید با ما در ارتباط باشید. ضمن اینکه در ادامه می‌توانید تعرفه قیمت گذاری طراحی حرفه ای سایت خبری را ببینید.

هزینه طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری قیمت تعرفه‌ها

نکته: در نظر داشته باشید قیمت های زیر برای سال 1402 می‌باشد و قیمت های طراحی یک سایت خبری بستگی به میزان نیاز شما دارد که می‌تواند کمتر و یا بیشتر باشد .

تخفیف تا آخر تابستان ​

طراحی سایت خبری با وردپرس

 • طراحی صفحه ورود و ثبت نام
 • طراحی منو و ناوبری
 • طراحی فرم های ورود کاربران
 • پیاده سازی سیستم پرداخت آنلاین
شروع قیمت تومان15000000
سفارش
تخفیف تا آخر تابستان ​
سایت خبری وردپرسی اختصاصی
 • طراحی صفحه ورود و ثبت نام
 • طراحی منو و ناوبری
 • طراحی فرم های ورود کاربران
 • پیاده سازی سیستم پرداخت آنلاین
تومان45000000
تومان30000000
سفارش
تخفیف تا آخر تابستان ​
طراحی سایت خبری اختصاصی
 • طراحی صفحه ورود و ثبت نام
 • طراحی منو و ناوبری
 • طراحی فرم های ورود کاربران
 • پیاده سازی سیستم پرداخت آنلاین
تومان60000000
تومان45000000
سفارش

خدمات طراحی سایت خبری حرفه ای

طراحی وب سایت خبری وردپرسی

طراحی سایت خبری به صورت فورس و سریع

پشتیبانی فنی قوی و پایدار برای حفظ عملکرد سایت خبری

حفظ امنیت وب سایت خبری

رعایت سئو سایت خبری

استفاده از فناوری‌های نوین و روش‌های به‌روز در طراحی

طراحی سایت خبری و خبرگزاری کاملا اختصاصی

طراحی سایت خبری اتوماتیک

طراحی سایت خبری چقدر زمان می‌برد ؟

جواب به این سؤال نیازمند تخصص در زمینه طراحی سایت است. دو مؤلفه‌ی مهم برای تعیین مدت زمان ساخت سایت خبری و دیگر سایت وجود دارد.

 1. نوع وب‌سایت انتخابی: با توجه به اینکه سایت در کدام زمینه‌های خدماتی، خبری، فروشگاهی قصد فعالیت دارد مدت زمان طراحی آن متغیر است. مدت زمان طراحی و ساخت سایت‌های فروشگاهی به نسبت به سایت خبری و خدماتی کمتر است.
 2. روش طراحی سایت: با توجه به اینکه سایت با وردپرس یا برنامه نویسی یا به‌طور اختصاصی طراحی شود مسلماً مدت زمان متغیری وجود دارد. طراحی سایت با وردپرس بسیار رایج است به طوری که حدود 35 درصد از وبسایت های جهانی با این سیستم مدیریت محتوا طراحی میشود. با توجه به مراحل پیش‌نیاز هر سایت باید مدت زمان مشخصی برای آنها اختصاص دهند. البته تغییر کدهای ورد پرس برای ویرایش قالب هم نیازمند تجربه و دانش برنامه نویسی است. واضح است که طراحی سایت خبری با php نیازمند زمان بیشتری است و به تخصص و مهارت ویژه ای نیاز دارد.

مراحل طراحی سایت خبری حرفه ای

با توجه به اینکه ساخت وبسایت خبری ممکن است با ورد پرس، php و asp.net باشد مراحل ساخت سایت خبری متفاوت پیش میرود. با این همه به طور معمول مراحل طراحی به ترتیب زیر خواهد بود:

 • تعیین نیازمندی های سایت خبری
 • تعیین زیرساخت مورد استفاده
 • تدوین سند اجرایی
 • تعیین زمان بندی
 • توافق اجرا
 • اجرای پروژه

نمونه طراحی سایت خبری

در این قسمت می‌توانید تعدادی  از وب سایت های خبری که طراحی شده است را ببینید ، ضمن اینکه دیدن بهترین سایت های خبری نیز می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در آشنایی شما با نحوه طراحی سایت خبری بگذارد. از جمله معروف‌ترین این سایت ها:

سایت‌های خبری جهانی: وال‌استریت ژورنال، بی‌بی‌سی، رویترز، خبرگزاری گوگل و اسوشیند پرس

سایت‌های خبری ایرانی: خبرگزاری فارس، عصر ایران، تسنیم، تیتر برتر، مشرق نیوز و ایسنا

نکات طراحی سایت خبری و خبرگزاری

در ساخت سایت خبری نکات مهم و حائز اهمیتی وجود دارد که توجه و رعایت آن‌ها در روند بازدهی سایت نتایج درخشانی دارد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در طراحی سایت خبری توجه نمود این است که پشتیبانان باید به‌صورت شبانه‌روزی به جمع آوری اخبار ایران و سراسر جهان بپردازند. آنلاین بودن تیم پشتیبانی یک سایت خبری برای پاسخ‌دهی به کاربران و آپدیت سایت به صورت 24 ساعته یکی از نکات مهم است.

طراحی قالب‌های سایت خبری بسیار پیچیده و شلوغ است. توجه به نوع قالب در ساخت سایت خبری بسیار مهم است. وجود دسته‌بندی موضوعات خبری در صفحه و منوی اصلی سایت نیز یکی از مزیت‌هایی است که دسترسی کاربران را به موضوعات دلخواه آسان‌تر میکند.

امکانات سایت خبری چیست؟

سایت های خبری به دلیل بازدیدهای میلیونی روزانه باید اخبار را در دسته بندی های مختلف تقسیم کنند که حتماً پس از ورود به سایت های خبری با این دست بندی ها روبرو شده اید. دسته بندی موضوعی تنها بخش کوچکی از کار است که در ادامه جنبه های مختلف دیگری را مورد بررسی قرار می دهیم. 

برای مثال بخش خبرهای ویژه و یا پر بازدید: این قسمت شامل مطالب ویژه مانند گزارشات، مصاحبه ها و خبر های مهم و… است.

بخش تبلیغات: در این بخش تبلیغاتی برای کاربران به نمایش در می آید که ممکن است به آنها نیاز داشته باشند و در طراحی سایت خبری، بخش تبلیغات باید به شکلی طراحی شود که علاوه بر حفظ طراحی صفحه، تجربه کاربری مناسبی را برای بازدید کننده رقم بزند. 

 نگاهی اجمالی به طراحی سایت خبری حرفه‌ای

امروزه با گسترش فضای اینترنت نیاز به طراحی سایت در میان کسب‌ و کارهای مختلف خدماتی، فروشگاهی و خبری بسیار آشکار است. برای ساخت سایت خبری و سایر وبسایت ها در بستر اینترنت باید به نکات مهم و ویژه ای ازجمله نوع طراحی سایت، قالب پیش‌فرض سایت، تیم نویسندگان حرفه ای و هزینه‌های آن توجه ویژه ای نمایید.

طراحی سایت مسئله‌ای تخصصی و گسترده است که نیازمند سئو نیز میباشد. با سئو کردن سایت که یک مبحث تخصصی جدا از طراحی سایت است سایت شما میتواند به سایت‌های معروفی همچون دیجی کالا، آمازون، بی‌بی‌سی و خبر گذاری فارس تبدیل‌شده و دارای اعتبار شود.

رعایت اصول در طراحی سایت خبری و دیگر سایت‌ها و پشتیبانی آن توسط یک تیم حرفه ای میتواند در سئو سایت و قرارگیری در رتبه‌های بالای گوگل تأثیرگذار باشد. صبر و به‌کارگیری از مهارت افراد حرفه ای میتواند درروند پیشرفت سایت شما بسیار تأثیرگذار باشد. امروزه نیاز به طراحی سایت برای تمامی کسب و کارها و رشد و پیشرفت آنها از مزیت ها و واجبات هر حوزه ی کاری محسوب میشود. بنابراین در هر حوزه ای که کسب درآمد دارید با مشاوره و پشتیبانی یک تیم خوب به طراحی یک سایت حرفه ای برای افزایش کسب درآمد خود و بالابردن اعتبار در کار خود استفاده نمایید. استفاده از فرصت ها برای پیشرفت در فضای اینترنتی و طراحی سایت به شما اعتبار بالا و ویژه ای در فضای کاری و مجازی میدهد.

خرید سایت خبری

برای خرید یک سایت خبری و خبرگزاری آماده می‌توانید از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید. در مجموعه فرامهام امکان درخواست وب سایت های خبری اختصاصی، وردپرسی، وردپرسی اختصاصی، سایت خبری آماده و سایت های خبری اتوماتیک وجود دارد.