طراحی اپلیکیشن در مشهد

از قافله عقب نمون!

از آنجایی‌که تعداد کاربران موبایل با سرعت زیادی در حال بیشتر شدن است، بازار اپلیکیشن‌های موبایل بیش از پیش داغ شده است.

تیم فرامهام، با تکیه بر مهارت و تجربه متخصصین خود، آمادگی ساخت انواع اپلیکیشن اندروید و ios، مطابق با استاندادرهای روز دنیا را دارد. جهت مشاوره رایگان و دیدن نمونه کارهای بیشتر کافی‌ست با ما در ارتباط باشید

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ساخت و آماده سازی اپلیکیشن در عرصه‌های کاری مختلف امری رایج و متداول است. هر کسب و کاری با ایجاد یک نرم افزار و اپ مخصوص به اعتبار خود در میان مشتریان می‌افزاید. استفاده از اپلیکیشن‌ها در انواع سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیر دولتی نیز رایج شده است. از این رو در سال‌های اخیر میزان قابل توجهی از این اپلیکیشن‌ها طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته اند.

منظور از اپلیکیشن نرم‌افزارهایی است که برای موبایل و تبلت ساخته می‌شوند که به‌اختصار به آن app نیز می‌گویند.

ما در فرامهام متناسب با کسب و کار شما و نیاز بازار، اپلیکیشن مورد نظر شما را طراحی کرده و با به‌روزرسانی های مناسب آن را تقویت می‌کنیم.
در کنار موارد فنی توجه به آنلاین یا آفلاین بودن، توسعه در چند سیستم عامل، رابط کاربری، حجم کم، کاربرد ساده و… همگی مورد توجه تیم طراحی اپلیکیش  مشهد فرامهام است.

 

برای ساخت و طراحی این اپلیکیشن‌ها به فرایند تولید هر یک و هدف از راه اندازی آن‌ها توجه می‌شود که در ادامه در این خصوص توضیحات جامع‌تری ارائه می‌دهیم. 

مشاوره

انواع طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندروید

1

طراحی اپلیکیشن ios

2

انواع اپلیکیشن

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن بازی

اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن تعاملی

مراحل طراحی اپلیکیشن در مشهد؛ توسط فرامهام

 1. تعریف هدف و نیاز مشتری

3. تحقیق و جمع آوری اطلاعات

5. طراحی back-end

6. ساخت back-end

8. انجام تغییرات لازم

10. انتشار برنامه و تحویل کار

2. انتخاب سیستم عامل (IOS, اندروید) 

4. ساخت وایرفریم

6. ساخت یک نمونه و تست آن

7. ساخت ظاهر برنامه

9. رسیدگی به جزئیات

1. تعریف هدف و نیاز مشتری

2. انتخاب سیستم عامل (IOS, اندروید)

3. تحقیق و جمع آوری اطلاعات

4. ساخت وایرفریم

5. طراحی back-end

6. ساخت back-end

6. ساخت یک نمونه و تست آن

7. ساخت ظاهر برنامه

8. انجام تغییرات لازم

9. رسیدگی به جزئیات

10. انتشار برنامه و تحویل کار

ساخت اپلیکیشن در مشهد 

طراحی اپلیکیشن در مشهد، به صورت صد در صد تخصصی انجام می‌گیرد. در این فرایند، به دسته‌بندی موضوعی اپلیکیشن مورد نظر نیز توجه می‌شود. به این‌ترتیب بهترین نتیجه از فرایند ساخت و تولید اپ مورد نظر به دست می‌آید. انواع اپ‌ها در مشهد به صورت اختصاصی نیز برای برندهای مختلف ساخته شده و ارائه می‌شوند. 

نمونه طراحی اپلیکیشن در مشهد

فرم درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن

مشاوره

سوالات متداول در خصوص طراحی و ساخت اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن مشهد مزایای بی شماری برای کسب و کارها دارد و سبب اعتبار آن‌ها در میان مشتریان می‌شوند. هر کسب و کار با داشتن یک نرم‌افزار اختصاصی، میزان فروش ‌بیش‌تر،  جذب مشتری بالاتر و قدرت ارتباطی ‌بیش‌تری با مشتریان خواهد داشت که به مرور سبب رشد کسب و کار خواهد شد. 

طراحی اپلیکیشن با هزینه‌های مختلفی انجام می‌گیرد. در این شرکت بر اساس نوع سبک کاری نرم افزارهای مورد نظر، دسته بندی‌های موجود و تعداد خدماتی که در طراحی برنامه ارائه می‌شود، قیمت هر یک از این پروژه‌ها نیز تعیین خواهد شد. جهت مشاوره رایگان و آگهی از قیمت‌ها با شماره 09155746596 در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. در این پروسه به کلیه خواسته و سفارش‌های مشتریان توجه می‌شود و در نهایت یک نرم‌افزار جامع و کامل به مشتریان ارائه خواهد شد. بر اساس میزان کیفیت کار زمان‌بندی تحویل این پروژه‌ها نیز متفاوت خواهد بود. 

طراحی اپلیکیشن مشهد با ارائه خدمات مشاوره انجام می‌گیرد و همه مشتریان از این خدمات ارزنده که زیر نظر کارشناسان حرفه ارائه می‌شوند، بهره مند خواهند شد. 

در صورتی که تا به این جای مقاله همچنان ابهاماتی در رابطه با خدمات طراحی نرم افزار مشهد دارید، به‌صورت مستقیم با کارشناسان ما ارتباط گیرید تا پاسخ‌گوی سوالات شما باشند.

طراحی اپلیکیشن باید در یک مرکز قابل اطمینان انجام شود. برای کسب اطمینان از کیفیت فعالیت‌های شرکت مورد نظر، نمونه‌های کارهای موجود را بررسی کرده و با در نظر گرفتن میزان تخصص مشاورین و کارشناسان حاضر این پروژه‌ها را سفارش دهید. اپلیکیشن نجار پلاس، اپلیکیشن هو نمونه‌هایی از طراحی آپ های تیم فرامهام است.

طراحی اپلیکیشن مشهد قابلیت‌های متعددی را به ارمغان می‌آورد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکانات یکپارچه سازی نرم افزار با وبسایت‌های هر کسب و کار اشاره کرد. همچنین قابلیت پشتیبانی حرفه ای از این اپ‌ها نیز از امکانات موجود در اپ مورد نظر به شمار می‌رود. این اپ‌ها به صورت مداوم به روزرسانی شده و امکانات موجود در آن‌ها بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. 

 خدمات طراحی اپلیکیشن با تجربه‌ای برای انواع کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از یک اپ مناسب سرعت عمل رشد و پیشرفت هر کسب و کار نیز افزایش می‌یابد و به همین خاطر هزینه‌های صرف شده در راستای توسعه هر کسب و کار کاهش می‌یابد. 

برای ایجاد و طراحی این سایت‌ها همکاری وسیعی بین کسب و کارها و مرکز طراحی اپ ایجاد می‌شود. این خدمات در چند مرحله گسترده انجام گرفته و تبادل نظرات بی شماری بین مشتری و طراحان حرفه ای این مرکز انجام می‌گیرد.

تعیین هزینه‌های مربوط به طراحی اپلیکیشن مشهد با در نظر گرفتن مراحل مختلف کار و پیچیدگی‌های موجود در این زمینه انجام می‌گیرد. هر چه قابلیت‌ها و امکانات موجود در این اپ‌ها ‌بیش‌تر باشند، بدون شک هزینه‌های تعیین شده نیز ‌بیش‌تر خواهد بود. 

طراحی اپلیکیشن مشهد؛ چه فوایدی برای کسب و کار شما دارد؟

طراحی اپلیکیشن مزایای بی‌شماری برای مشتریان به همراه می‌آورد. شما برای شما نیز این سوال ایجاد شده باشد که، اپلیکیشن‌های موبایل چگونه می‌توانند به پیشرفت یک کسب و کار و نهایتا افزایش درآمد آن کمک کنند؟
در زمینه کاربرد اپلیکیشن‌ها برای مشاغل مختلف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش جذب مشتریان برای استفاده از خدمات یا محصولات

 اهمیت طراحی اپلیکیشن در مشهد برای رقابت موفق با رقبای کسب و کار شما، اهمیت بسیار بالایی دارد. با داشتن اپلیکیشن شما می توانید توجه کاربران را به سمت خود جلب کنید و از این طریق بخش بیشتری از بازار را در دست بگیرید. در واقع اپلیکیشن به دیده شدن شما در میان رقبا کمک می کند

 • افزایش فروش محصولات و خدمات

وقتی افراد به دنبال یک محصول خاص می‌گردند، بخاطر سهولت دسترس بودن موبایل، بیشتر سرچ‌ها از طریق آن انجام می‌گیرد. از آن جایی که اپلیکیشن ها از یک وب سایت واکنش گراتر هستند و روی گوشی موبایل کار کردن با آن ها ساده‌تر از یک وب سایت است، ساخت اپلیکیشن برای کسب و کار شما می‌تواند مشتریان بالقوه زیادی را به خود جذب کند. در واقع وب سایت آگاهی ایجاد می کند و اپلیکیشن فروش

 • کمک به شناخته شدن برند شما

در زمینه تبلیغات آن‌قدر گزینه‌های مختلف وجود دارد که دیده شدن و جلب توجه تبلیغ شما در میان تمام تبلیغات کاری بسیار سخت خواهد بود. امّا وقتی تبلیغات با یک اپلیکیشن موبایل ترکیب می‌شوند، می توانند به سرعت در معرض دید قرار بگیرند در نتیجه شما به‌عنوان یک برند فعال در عرصه کاری خود شناخته خواهید شد.

 • ارتباط مداوم و منظم با مشتریان به واسطه قابلیت‌های نرم افزارهای ارائه شده 

اپلیکیشن های موبایل روشی سریع و موثر برای جلب علایق مشتری و افزایش میزان اگاهی او از محصولات، خدمات و تخفیفات می‌باشد. علاوه بر این، اپلیکیشن ها اطلاعات مفیدی در مورد موقعیت جغرافیایی و رفتار کاربر را در اختیار شما قرار می دهند. درواقع شما می‌توانید به‌راحتی ارتباط مستقیم با مشتری و بازاریابی بر اساس موقعیت کاربر خود داشته باشید.

 • دسترسی ساده به محصولات و خدمات از طریق بخش بندی‌های ایجاد شده در اپلیکیشن

انواع طراحی اپلیکیشن در مشهد

در راستای رسیدگی به کلیه نیازهای مشتریان انواع نرم افزارها در حوزه کسب و کارها و یا امور اداری سازمانی طراحی و تولید می‌شوند. هر یک از این اپ‌ها با قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی ارائه می‌شوند که شرح کلی خصوصیات هر یک را در ادامه بررسی می‌کنید. 

طراحی اپلیکیشن اندروید در مشهد

طراحی اپلیکیشن مشهد با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها انجام می‌گیرد. سیستم عامل اندروید یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌هایی است که بر روی تلفن‌های همراه امروزی نصب می‌شود. بسیاری از اپلیکیشن‌هایی که در حال حاضر برای تلفن‌های همراه ساخته می‌شوند، از این سیستم عامل نیز پیروی می‌کنند. 

طراحی اپلیکیشن اندروید یکی از روش‌های محبوب برای طراحی اپلیکیشن موبایل است. کاربران اندروید نسبت به ios بیشتر است و انتشار برنامه‌ها نیز در فروشگاه‌های اپلیکیشن، راحت‌تر و مقرون ‌به ‌صرفه‌تر است. دلایل ساخت اپلیکیشن موبایل عبارت‌اند از:

 1. اندروید یک پلتفرم منبع باز است، به همین علت این امکان را فرامهام می‌کند تا برنامه‌ها را باقیمت کمتر توسعه دهید.
 2. برنامه‌های اندروید را علاوه بر گوگل پلی به‌راحتی می‌توان در فروشگاه برنامه‌های شخص ثالث توزیع کرد و در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می‌گیرد و استفاده از آن راحت‌تر است.
 3. در گوگل پلی به‌راحتی می‌توان برنامه را منتشر کرد و اپ را در دسترس طیف عظیمی از مردم جهان قرارداد.
 4. رابط کاربری در برنامه‌های اندروید راحت‌تر است و مدیریت آن‌ها آسان است.

طراحی اپلیکیشن ios در مشهد

طراحی اپلیکیشن مشهد برای سیستم عامل آی او اس نیز در سطح گسترده ای انجام می‌گیرد. تلفن‌های همراه ارائه شده از کمپانی اپل، آیپدها و سایر دستگاه‌های این برند معتبر جهانی، با استفاده از سیستم عامل آی او اس عملکرد مورد نظر را اعمال می‌کنند. به همین خاطر انواع اپ‌هایی که برای این سیستم عامل طراحی و تولید می‌شوند، باید با قابلیت‌ها و ویژگی‌های این پلتفرم هماهنگی داشته باشند.
 

اپلیکیشن های ios کیفیت بالایی دارند و بسیار کاربرپسند هستند به همین علت طراحی اپلیکیشن ios دلایل خاص خودش را دارد. از جمله:

 1. مشتریان اپل نسبت به مشتریان اپلیکیشن های اندرویدی برای پرداخت هزینه تمایل بیشتری دارند که این ویژگی بازگشت سرمایه را ممکن می‌کند.
 2. برنامه‌های موجود در ios اعتبار بیشتری نسبت به اندروید دارد.
 3. امنیت در طراحی اپلیکیشن ios بیشتر است و اطلاعات شخصی و هویت کاربر محافظت می‌شود که یک ویژگی مهم است.

برنامه‌های ios فقط در دستگاه‌های iphone و ipad در دسترس هستند به همین علت کار برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های     ios  آسان‌تر است زیرا بر روی تعداد کمتری دستگاه متمرکز می‌شوند.

از چه زبانی برای طراحی اپلیکیشن در فرامهام استفاده می‌شود؟

زبان برنامه‌نویسی سوئیفت یکی از بهترین زبان‌ها برای طراحی اپلیکیشن ios موبایل است. این زبان توسط شرکت اپل معرفی‌شده است و تا امروز با به‌روزرسانی‌های زیادی همراه بوده است. از مزایای زبان برنامه‌نویسی سوئیفت افزایش امنیت، کد نویسی کوتاه و رفع باگ‌ها است.

react native بر اساس جاوا اسکریپت نوشته‌شده و از html استفاده نمی‌کند. این زبان توانسته با ترکیب برنامه‌هایی مانند نیتیو و جاوا اسکریپت بهترین رابط کاربری را ارائه کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن در مشهد

زمانی که تصمیم به توسعه یک برنامه دارید، می‌توانید از شرکت توسعه نرم افزاری خود انتظار داشته باشید که در مورد  هزینه ساخت اپلیکیشن شما برنامه ای جامع به شما تحویل دهند.
این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ برنامه دقیق مالی وجود ندارد و متناسب با نیازهای شما قیمت‌ها متفاوت است.
قبل از اینکه لیست قیمت برای شما از طرف شرکت مورد‌نظر ارسال شود، تیم توسعه‌دهنده تمام عوامل را بررسی می‌کند و برنامه زمانی و مالی را تخمین می‌زند.

عوامل موثر در قیمت طراحی اپلیکیشن مشهد

در زمان طراحی اپلیکیشن حرفه ای برخی از نکات هستند که در قیمت سفارش طراحی اپلیکیشن تغییرات ایجاد می‌کند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

هزینه ساخت اپلیکیشن در مشهد؛ 1) ویژگی ها و قابلیت های اپلیکیشن

در این بخش توسعه دهندگان برای تخمین هزینه طراحی اپلیکیشن باید جزئیات و ویژگی‌های مورد نظر کارفرما را به طور ریز و جزئی بررسی کنند.
قابلیت های برنامه مورد نظر به چه صورت است، اپلیکیشن مد نظر کارفرما چند بخش دارد، تعامل آن با کاربران چگونه است، به چند کلید و دکمه برای بخش های مختلف نیاز دارند و… .تمامی این موارد و خیلی از مسائل دیگر بسیار با اهمیت هستند و باید برای تخمین هزینه طراحی اپلیکیشن در نظر گرفته شوند.

هزینه ساخت اپلیکیشن در مشهد؛ 2) سفارشی سازی طراحی بصری

اندازه صفحه نمایش نیز یک عامل تعیین کننده است. ایجاد یک طراحی رابط کاربری منحصر به فرد (صفحه نمایش خاص)، یک عمل پیچیده است که هزینه های بیشتری را برای پروژه شما فراهم می کند.
این قسمت برای اپلیکیشن های IOS به صرفه تعیین می‌شود چراکه موبایل ها و سیستم های IOS از یک نظم و استاندارد بیشتری برخودار هستند.

هزینه ساخت اپلیکیشن در مشهد؛ 3) بسترهای نرم افزاری

در واقع زبان‌های برنامه‌نویسی هستند که شما با توجه به بازار کار و شرایط مد نظر انتخاب می‌کنید که اپلیکیشن شما اندروید نوشته شود یا برای iPhone , iPad ,. …

حال ممکن است با توجه به تفاوت های زبان ها سوال مطرح شود که ” آیا هزینه ساخت اپلیکیشن برای IOS و Android تفاوت قیمت وجود دارد؟”

در اصول اولیه طراحی قطعا نه. در صورتی که شما یک برنامه را برای یک پلتفرم واحد ایجاد می کنید، تفاوت قیمت قابل توجهی در هزینه های ایجاد برنامه های Android و iOS وجود ندارد. اما اگر می خواهید درخواست شما برای پشتیبانی از دو یا چند سیستم عامل باشد، آماده باشید که برای توسعه بیشتر پول بپردازید. البته متاسفانه این شرایط برای کشورهای پیشرفته است و در ایران به علت شرایط اقتصادی، تحریم ها و اکانت های IOS ممکن است هزینه بیشری صرف ساخت اپلیکیشن شود.

با این حال، اگر هدف شما این است که هر دو برنامه iOS و Android داشته باشید، یک پلتفرم متقابل یا توسعه یک برنامه ترکیبی، انتخاب خوبی است. اما فقط مشکل این است که معمولا شما باید یک تیم جداگانه برای هر پلتفرم خاص داشته باشید و هزینه ساخت اپلیکیشن دو برابر می‌شود.

هزینه ساخت اپلیکیشن در مشهد؛ 4) زیرساخت Backend و مدیریت برنامه

در توسعه برنامه های موبایل، backend به طور معمول یک سیستم عامل است که توسعه دهندگان آن را با API ها فراهم می کنند تا مبادله داده بین برنامه و پایگاه داده را فراهم کنند.

پنل مدیریت قطعا یک ابزار بسیار مفید برای مدیریت محتوای برنامه، کاربران و آمار است.  قالب های پنل مدیریت موجود برای نیازهای شما وجود دارد، اما برای هر اپلیکیشن قطعا نیازهای خاص و متفاوتی وجود دارد که باید طرح پنل مدیریت و کار شما بسته شود و برنامه ریز شود و خیلی طبیعی است که پنل هر برنامه روی هزینه ساخت اپلیکیشن تاثیر می‌گذارد.

طراحی اپلیکیشن وب اپ در مشهد

طراحی اپلیکیشن موبایل در مشهد برای وب نیز بسیار مرسوم است. در حال حاضر بسیاری از کاربران به این اپلیکیشن‌ها نیاز دارند. ساخت و طراحی اپلیکیشن برای این پلتفرم، سبب افزایش نرخ بازگشت سرمایه کسب و کارها می‌شود. در این عرصه استفاده از اپلیکیشن سبب توسعه کسب و کارهای مختلف نیز خواهد شد. 

شرکت طراحی اپلیکیشن در مشهد

ساخت اپلیکیشن در مشهد در یک شرکت معتبر با گواهی‌ها و استانداردهای قانونی انجام می‌گیرد. حضور پرسنل کارآزموده و حرفه ای یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این شرکت به شمار می‌رود که سبب ایجاد قابلیت‌های مهم آن شده است. 

انواع طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

شرکت طراحی اپلیکیشن در مشهد از سبک‌های مختلف اپ سازی یا طراحی نرم افزار برای ارائه محصولات خود استفاده می‌کند. ساخت و ارائه اپلیکیشن‌های مخصوص سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت است. از این رو برخی از انواع اپ‌های مخصوص اندروید و آی او اس را در این بخش معرفی می‌کنیم. 

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد

مرکز طراحی اپلیکیشن برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان انواع نرم افزارهای فروشگاهی را برای کسب و کارهای فروش و ارائه محصولات مختلف طراحی می‌کند. این اپ‌ها با هدف افزایش نرخ فروش در کسب و کارهای آنلاین طراحی شده و فروش اینترنتی فروشگاه‌های مجازی را به میزان قابل توجهی ارتقا می‌دهند. در مرکز طراحی اپلیکیشن مشهد به جذابیت‌های بصری برنامه‌ها، قابلیت دسترسی به بخش‌های مختلف و سهولت در کاربری اپ‌ها توجه می‌شود. 

طراحی اپلیکیشن بازی در مشهد

طراحی بازی و سرگرمی ‌نیز انجام می‌گیرد. این مرکز حرفه ای برنامه‌های بازی و سرگرمی را برای همه رده‌های سنی ارائه می‌دهد. هر یک از این برنامه‌ها مطابق با بهترین بازی‌های روز طراحی شده‌اند و برای گذران اوقات فراغت بهترین وسیله هستند. این بازی‌ها جلوه‌های بصری جذابی برای گیمرها دارند که لذت بازی‌های یک و چند نفره را افزایش می‌دهند. خدمات طراحی اپلیکیشن مشهد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. 

طراحی اپلیکیشن خدماتی در مشهد

طراحی اپلیکیشن برای مراکز خدماتی نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. بسیاری از مراکز ارائه خدمات بهداشتی، خدمات آرایشی، مراقبت پوستی و… از یک اپلیکیشن مخصوص برای جذب ‌بیش‌تر مشتریان استفاده می‌کنند. این اپ‌ها نوبت و تاریخ مراجعه مشتریان را ثبت می‌کنند، مشتریان را با خدمات مرکز مربوطه آشنا می‌کنند، نرخ‌های مخصوص هر فرایند آرایشی را ارائه می‌دهند و…. طراحی اپلیکیشن مشهد سبب سهولت در فرایند خدمات رسانی این مجموعه‌ها می‌شود. 

طراحی اپلیکیشن اطلاعاتی در مشهد

مرکز طراحی اپلیکیشن مشهد به ارائه نرم افزارهای جامع علوم و اطلاعات نیز اهمیت می‌دهد و برای این قبیل برنامه‌ها جایگاه ویژه ای قائل است. برای طراحی اپلیکیشن با موضوع اطلاعات و فناوری، دایره اطلاعاتی وسیعی جمع آوری شده و از بهترین اساتید کشور کمک گرفته می‌شود. به این ترتیب اعتبار برنامه‌های ارائه شده نیز افزایش می‌یابد. 

طراحی اپلیکیشن تعاملی در مشهد

طراحی اپلیکیشن مشهد با هدف تبادل نظر مشتریان و کاربران نیز انجام می‌گیرد. این قبیل اپ‌ها یک روش بازاریابی مهم در بسیاری از کسب و کارها به شمار می‌روند. مشتریان با استفاده از تبادل نظر در این سایت‌ها، برای خرید برخی از محصولات و استفاده از برخی خدمات ترغیب می‌شوند. این مسئله سود قابل توجهی برای فروشگاه‌های مختلف به همراه می‌آورد. 

آخرین نمونه اپلیکیشن طراحی شده در مشهد

ایجاد قابلیت‌های جدید و ویژگی‌های منحصر به فرد در اپلیکیشن‌های ارائه شده در این مرکز سبب ارتقا آخرین ورژن‌های هر یک از این برنامه‌ها شده است. هزینه‌های مربوط به آخرین فعالیت‌های این شرکت حرفه ای، بسیار مناسب تعیین شده است. ایجاد اپلیکیشن برای کسب و کارهای امروزی در واقع هزینه اضافی محسوب نمی‌شود، بلکه نوعی سرمایه گذاری بلند مدت است که اعتبار کسب و کارها را افزایش می‌دهد. 

سفارش طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای سفارش این اپ‌ها باید ابتدا نوع اپ مورد نظر و دسته‌بندی آن را برای کارشناسان مربوطه مشخص کنید. پس از این که نیازهای پروژه شما بررسی شود، بهترین سبک‌های ساخت اپلیکیشن برای شما در نظر گرفته می‌شود که هر یک از آن‌ها ‌بیش‌ترین تطابق را با کسب و کارهای مربوطه دارند.

 پس از سفارش کار، کلیه موارد مورد نظر کارفرمایان نیز در مراحل طراحی اپلیکیشن اعمال می‌شوند و به این ترتیب یک نرم افزار جامع و کامل به مشتری ارائه خواهد شد. زمان تحویل هر یک از این نرم افزارها بسیار کوتاه است و در کم‌ترین بازه‌های زمانی، نرم افزار مورد نظر تحویل داده می‌شود. 

برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید یا آیفون می توانید از تیم برنامه نویسان فرامهام کمک بگیرید. فرامهام مجموعه ای از برنامه نویسان جوان و خلاق است که تجربه چشم گیری در زمینه توسعه انواع اپلیکیشن ها دارد و اپلیکیشن های بسیار موفقی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. کلیه موارد زیر را می توانید از تیم فرامهام بخواهید:

 • ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS سایت خبری
 • ساخت انواع اپلیکیشن های فروشگاهی
 • طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS کاتالوگ
 • طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS موزیک
 • توسعه اپلیکیشن اندروید و iOS آگهی و نیازمندی
 • طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS رستوران و سفارش آنلاین غذا
 • ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS آژانس هواپیمایی و گردشگری
 • ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS معرفی شرکت یا محصول
 • ساخت اپلیکیشن موبایل برای سایت ها، سازمان ها، شرکت ها و مشاغل گوناگون و …

مشاوره طراحی اپلیکیشن مشهد

در صورتی که با نیازهای کسب و کار خود برای ایجاد اپلیکیشن آشنایی ندارید، از مشاورین حرفه ای این مرکز طراحی نرم افزار کمک بگیرید. این خدمات مشاوره به شما کمک می‌کنند که بهترین بازدهی را از این برنامه‌ها به دست آورید و در رسیدن به اهداف خود تلاش کنید. هر یک از این مشاوران به صورت رایگان انواع نرم افزارها و برنامه‌های مرتبط با حوزه کسب و کار شما را معرفی کرده و هزینه‌های موجود در این زمینه را نیز شرح می‌دهند. 

طراحی اپلیکیشن و سایت در مشهد

طراحی اپلیکیشن در طول سال‌های گذشته با رشد و توسعه وسیعی همراه بوده است و هر یک از مشتریان با رضایت، از خدمات این مرکز استفاده کرده اند. این خدمات در نهایت سبب افزایش وفاداری مشتریان و کاهش هزینه‌های صرف شده در راستای تبلیغات کسب و کارها خواهند شد. فرامهام علاوه بر طراحی انواع |پ خدمات متنوع دیگری همچون طراحی سایت در مشهد، خدمات سئو در مشهد، مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد را نیز انجام می‌دهد. اگر برای کسب و کار خود نیز نیاز به مشاوره سئو در مشهد دارید و همچنین به دنبال طراحی سایت اختصاصی هستید، فرامهام در کنار شماست.

جهت مشاوره رایگان و دیدن نمونه کارها کافی‌ست با ما در ارتباط باشید.