بات هاب ؛ ربات کاهش حجم ویدیو و عکس تلگرام

تلگرام یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها در ایران است که کاربران زیادی دارد و جالب اینجاست که با توجه به محدودیت‌های ایجادشده ذره‌ای از محبوبیت آن کم نشده است. یکی از مزایای خوب تلگرام، استفاده از ربات‌های متنوع است. در این میان ربات کاهش حجم ویدیو و عکس تلگرام و ربات کاهش حجم فایل در تلگرام بسیار کاربردی هستند. ربات کاهش حجم فایل صوتی و ربات کاهش حجم عکس در تلگرام از دیگر ربات‌های محبوب و پراستفاده تلگرام هستند. اما ربات کم کننده حجم ویدیو، فایل، عکس و فایل صوتی در تلگرام را از کجا باید تهیه کرد؟

اگر به دنبال ربات کاهش حجم فیلم برای تلگرام هستید، شرکت فرامهام با داشتن مهندسین خبره درزمینهٔ تولید نرم‌افزار و طراحی سایت و اپلیکیشن بر اساس نیاز مخاطبین اقدام به ساخت مجموعه ربات‌های بات هاب نموده است. انواع ربات‌های تلگرام و ربات‌های مفید دیگر را می‌توانید باقابلیت‌های متمایز و چند کاربره از ما تهیه کنید.

برای خرید ربات کاهش حجم ویدیو و عکس تلگرام به راهنمایی دارید؟

کارشناسان فرامهام پاسخگوی سوالات شما هستند

با مجموعه ربات‌های بات هاب شبکه‌های مجازی و همه پیامرسان‌هاتون رو به راحتی و سریع مدیریت کنید.

ربات واترمارک
ربات تلگرام
ربات فراپست
ربات شیپور
ربات درج آگهی دیوار
ربات کاهش حجم
ربات کاهش حجم

ربات کاهش حجم (ربات کاهش حجم ویدیو و عکس تلگرام)

یکی از نیازهای مهم کاربران در فضای مجازی، کاهش حجم ویدیو در تلگرام برای انتشار است. زمان زیادی از کاربران برای رفع این مشکل، در ابزارهای متفاوت می گذرد.
با ربات کاهش حجم بات هاب می توانید با چند کلیک ویدیو خود را برای انتشار آماده کنید.

1.کاهش حجم ویدیو در تلگرام

2. کم کردن حجم فایل صوتی

3.کاهش حجم عکس در تلگرام

4.چند کاربره

5. قیمت مناسب و کیفیت بالا

نکته: حداکثر حجم قابل پذیرش برای بارگذاری 20 مگابایت می‌باشد.

کار با ربات کاهش حجم ویدیو و عکس تلگرام

در صورتی که از کاربران فعال تلگرام هستید، می‌توانید از ربات کاهش حجم ویدیو نیز استفاده کنید. این ربات‌ها دارای قابلیت‌های منحصر به فردی هستند که به شما در کاهش حجم ویدیوهایی که دریافت می‌کنید، کمک می‌کنند. بات هاب یکی از ربات‌های ساده است که با استفاده از آن، می‌توانید حجم ویدیوهای خود را کاهش دهید. برای این کار، ابتدا ویدیوی خود را برای بات هاب ارسال کنید تا پردازش لازم روی آن انجام شود، سپس فایل کاهش یافته را دریافت کنید. علاوه بر این ربات های دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

ربات واترمارک

ربات واترمارک + کاهش حجم

یکی از معضلات فضای مجازی، بازنشر تصاویر و ویدیوها است که باعث می‌شود سازنده اصلی محتوا به فراموشی سپرده شود.

ربات واترمارک عکس و ویدیو بات هاب با ویژگی‌های منحصر به فردش، امکان برچسب گذاری را برروی عکس و ویدیو فراهم می‌کند.

1. امکان نوشتن متن در کنار واترمارک
2. امکان کاهش حجم ویدیو
3. چند کاربره
4. قیمت مناسب و کیفیت بالا

امکان استفاده همزمان چند کاربر

با خرید پلن های چند کاربره امکان استفاده چند کاربر به صورت همزمان وجود دارد

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی بات هاب به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگو هستند

سرورهای قدرتمند

ربات های بات هاب بر روی سرور های قدرتمند میزبانی می‌شوند

ربات فراپست

ربات فراپست | اشتراک گذاری همزمان

1. باز نشر فوری محتوای کانال تلگرام در کانال سروش، گپ و ایتا

2. نیاز نداشتن به چندین ادمین برای کانال

3. سرعت بالا

4. استفاده بهینه از حجم اینترنت

5. همسان بودن مطالب و محتوا در چهار شبکه

6. صرفه جویی در وقت

7. چند کاربره

8. قیمت مناسب

طی سال‌های گذشته استقبال ایرانیان به پیام‌رسان تلگرام بسیار زیاد شده‌است تا جایی که اکنون می‌توان بیشترین مخاطبان ایرانی را در کانال‌های تلگرام مشاهده کرد.
با فیلتر شدن پیام‌رسان تلگرام از یک سو و مانور تبلیغاتی پیام‌رسان های داخلی از سوی دیگر، صاحبان کانال‌های پرمخاطب تلگرامی بر آن شدند تا علاوه بر بارگذاری محتوا بر روی کانال تلگرامی خود، اقدام به بازنشر آن در پیام‌رسان های داخلی نمایند.
در میان پیام رسان های داخلی، 3 پیام رسان سروش،گپ و ایتا از لحاظ تعداد مخاطب و امکانات کاربری، در وضعیت بهتری قرار دارند؛ تا جایی‌که امروز می‌توان بزرگترین کانال‌های خبری تلگرام را در این 3 پیام‌رسان نیز مشاهده کرد.

دو راه حل برای داشتن محتوا در سه پیام‌رسان داخلی وجود دارد:
راه‌حل اول، کپی مطالب تلگرام به اکانت سروش، گپ و ایتا است
راه‌حل دوم، داشتن ادمین مجزا برای هریک از کانال‌ها است.
اما درکنار این راه‌حل ها که هرکدام ایرادات فراوانی دارند، ربات فراپست با کمترین ایراد و بیشترین مزایا، می تواند بهترین راه‌حل و انتخاب برای کاربران باشد.

 

 بهترین راه‌حل؛ استفاده از ربات فراپست 

فراپست رباتی است که با استفاده از آن می‌توان به راحتی تمامی مطالب خود را از کانال تلگرام به کانال سروش، گپ و ایتا منتقل کرد و نیازی به داشتن ادمین‌های متعدد برای شبکه‌های مختلف نیست.
با استفاده از ربات فراپست به راحتی می‌توان با یک ادمین مطالبی که در تلگرام قرار می گیرد، درلحظه به سروش، گپ و ایتا نیز انتقال داد.
برای این کار فقط کافیست ربات، ادمین هر چهار کانال باشد.
این ربات زمانی که در دسترس ادمین در کانال تلگرام قرار گیرد، به صورت کاملا خودکار پست‌های تصویری، ویدئویی و متنی را از تلگرام به سروش، گپ و ایتا انتقال می‌دهد.
با استفاده از ربات فراپست همزمان در تمام پیامرسان‌های داخلی بدون نیاز به یک نیروی محتوایی حضور داشته باشید.

 

ربات درج آگهی دیوار

ربات دیوار | درج آگهی خودکار

با استفاده از بات هاب، قوانین سختگیرانه دیوار را پشت سر بگذارید و هرچقدر دلتان می‌خواهد روزانه در دیوار آگهی منتشر کنید.

 1. درج خودکار آگهی در دیوار
 2. ذخیره سازی نامحدود سیم کارت در پنل دیوار
 3. مدیریت سیم کارت‌ها در پنل
 4. انتشار آگهی ها در دیوار بصورت اتوماتیک
 5. مدیریت و ویرایش آگهی‌ها در پنل
 6. پشتیبانی فنی و ارسال
 7. تیکت جهت پیگیری
 8. مباحث فنی
ربات شیپور

ربات آگهی شیپور

بات هاب بر اساس تعداد سیمکارت های موجود و آگهی های درج شده بصورت خودکار طبق زمانبندی مشخص و محدودیت های شیپور، اقدام به ارسال آگهی در سایت و اپلیکیشن شیپور می نماید و آگهی های شما همواره در صدر آگهی ها خواهد بود. 

برخی از امکانات ربات شیپور:

 1. درج خودکار آگهی در شیپور
 2. ذخیره سازی نامحدود سیم کارت در پنل شیپور
 3. مدیریت سیم کارت‌ها در پنل
 4. انتشار آگهی ها در دیوار بصورت اتوماتیک
 5. مدیریت و ویرایش آگهی‌ها در پنل
 6. پشتیبانی فنی و ارسال
 7. تیکت جهت پیگیری
 8. مباحث فنی
ربات تلگرام

مجموعه ربات‌های تلگرام

تلگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام رسان فعلی دنیا محسوب می‌شود که به شدت در بین کاربران ایرانی محبوب شده است.
یکی از قابلیت های جالب و متمایز تلگرام، استفاده از ربات‌های تلگرام است. تنوع ربات های تلگرام و سرویس هایی که توسط آن ها ارائه می‌شود بسیار گسترده و زیاد است.
ربات های تلگرام در واقع حساب های کاربری تلگرام هستند که از طریق نرم افزار و به صورت خودکار عمل می کنند. هر ربات یک کاربر تلگرام است که برای اهداف خاصی طراحی می شود و عمل می کند. این ربات ها دارای سطحی از هوش مصنوعی هستند و به کمک آن عملیات خود را انجام می دهند.
آنها قادر به انجام هر کاری از جمله آموزش، پخش موسیقی، جستجو، برقراری ارتباط و حتی ارسال دستور به IoT یا اینترنت اشیا، ساخت بازی های یک یا چند نفره، ایجاد سرویس های اجتماعی، ایجاد ابزارهای جانبی و برقراری ارتباط با سرویس های دیگر هستند.

ربات تلگرام جابیاب

ربات تلگرام جابیاب | نمایش آگهی‌های استخدام

اگر برای پیدا کردن کار دائما در حال چک کردن سایت دیوار هستید، با ربات تلگرامی جابیاب خیلی راحت تر و سریع تر میتوانید این کار را انجام دهید. کافیست در ربات تلگرامی جابیاب عضو شوید، حوزه کاری مورد نظر و شهر دلخواهتان را انتخاب کنید.

به محض این که آگهی در حوزه کاری که مشخص کردید بر روی سایت دیوار منتشر شد، در ربات تلگرامی پیامش رو ببینید و اولین نفری باشید که با منتشر کننده آگهی تماس میگیرید و در مورد آگهی استخدامی صحبت میکنید.

ربات معامله گر

2. ربات تلگرام معامله‌گر | تبدیل استراتژی به ربات

 

بسیاری از معامله گران حرفه ای بازارهای مالی بین المللی، استراتژی معاملاتی منحصر به فرد خود را دارند که به واسطه تمرین و تجربه به آن دست یافته اند. اما مشکل آن است که انجام معاملات نیازمند آنلاین بودن اپراتور و رصد لحظه به لحظه شرایط بازار را دارد ربات معامله گر این امکان فوق العاده را به معامله گران حرفه ای بازارهای بین المللی میدهد تا استراتژی خود را به کمک ربات فعال کرده و این ربات بصورت شبانه روزی و کاملا اتومات برای آنها خرید و فروش انجام دهد.

ربات قیمت لحظه ای

ربات تلگرام قیمت لحظه‌ای | قیمت لحظه ای بیت کوین و اتریوم

در بازارهای مالی روز دنیا همچون بازار ارزهای دیجیتال، فارکس و… قیمت ها دائما در حال نوسان هستند و اطلاع از قیمت های لحظه ای نیاز همه فعالان این بازارها می باشد.
ربات رایگان قیمت لحظه ای رمز ارزها این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا هر۳۰ دقیقه قیمت لحظه ای دو ارز مهم یعنی بیت کوین و اتریوم را در کانال تلگرامی دریافت نمایند.
این ربات علاوه بر نمایش قیمت لحظه ای در هر 30 دقیقه، درصد افت یا رشد قیمت را نسبت به 30 دقیقه و همینطور مقدار لحظه ای اندیکاتورهای MACD و RSI را نیز نمایش میدهد.

ربات تلگرام خبرخوان | استخراج خودکار اخبار

اگر در حوزه خبری فعالیت میکنید و دنبال این هستید که جدید ترین خبرهای خبرگزاری های مختلف را در لحظه رصد کنید، ربات خبرخوان این نیاز شما را به راحتی انجام خواهد داد.
داخل پنل اختصاصی خودتان کلید واژه های مورد نظر و آی دی تلگرامی خودتان را ثبت کنید تا جدیدترین اخبار مرتبط با آن کلیدواژه ها از خبرگزاری های مختلف استخراج شده و چنانچه خبر مرتبطی منتشر شد، لینک خبر را در تلگرامتان دریافت کنید.
ربات خبرخوان در حال حاضر خبرگزاری های فارس، ایسنا، ایرنا، تابناک، خبرآنلاین، میزان، باشگاه خبرنگاران، تسنیم، مهر، انتخاب و عصر ایران را بصورت لحظه ای رصد کرده و خبرهای جدید را استخراج و برای کاربران در تلگرام ارسال می کند.