سفارش طراحی بازی

امروزه، استفاده از بازی‌های موبایلی و کامپیوتری نقش مهمی را در زندگی گیمرها ایفا می کند. یک بازی موبایلی ساده فکری یا یک ویدیو گیم کامپیوتری آنلاین یا آفلاین می تواند افراد و بازیکنان زیادی را مجذوب خود کند.

یکی از مهارت های پرطرفدار برنامه نویسی، طراحی بازی یا ویدیو گیم است. ساخت بازی موبایل ساده را ممکن است یک فرد متخصص بتواند انجام دهد ولی توسعه بازی‌های حرفه ای باید توسط تیمی از متخصصین، برنامه نویسان و طراحان گرافیک انجام شود. برای سفارش ساخت بازی یا طراحی بازی، با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

طراحی بازی
نمایش ویدیو درباره بازی Burning Cars

طراحی بازی چیست؟

طراحی و توسعه بازی‌های ویدیویی برای کنسول‌های بازی، کامپیوتر و موبایل بازار بزرگی را در صنعت سرگرمی به وجود آورده است.

اپ‌های بازی موبایلی سهم قابل‌توجهی از این صنعت را به خود اختصاص داده‌اند. امروزه بازی‌های موبایلی درصد قابل‌توجهی از صنعت بازی را پوشش می‌دهند. هزینه ساخت و طراحی بازی موبایل بسته به پیچیدگی پروژه، ساخت بازی موبایلی برای اندروید یا ios و قابلیت‌های کاربردی و گرافیکی بازی متفاوت است.

کنترل کیفیت

طراحی ویژگی

مدیریت زمان

برای طراحی و ساخت بازی نیاز به راهنمایی دارید؟

کارشناسان فرامهام پاسخگوی سوالات شما هستند

نمونه کارهای طراحی بازی

بازی غول تشن
دانلود بازی غول تشن
بازی Burning Cars
دانلود بازی بازی بین المللی Burning Cars

سفارش ساخت بازی شامل چه مراحلی است؟

1. بررسی فرم درخواست سفارش ساخت بازی

برای سفارش ساخت بازی، اطلاعات اولیه کاربر در مورد بازی مورد نظر خود مانند ژانر، پلتفرم، اهداف بازی، بودجه و زمان‌بندی پروژه جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات برای ارزیابی امکان‌پذیری ساخت بازی و تعیین قیمت اولیه پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. جلسه بررسی ایده

یعد از تکمیل فرم و آمادگی تیم متخصصین برنامه نویسی فرامهام، درخواست دهنده ایده‌های خود را در مورد بازی مورد نظر خود با تیم طراحی شرکت در میان می‌گذارد. تیم طراحی نیز در مورد قابلیت‌های فنی و تجاری بازی نظرات خود را ارائه می‌دهند تا به کی طرح اولیه و فرمالیته دست پیدا کنند. این طرح شامل داستان بازی، شخصیت های بازی، گیم پلی، گرافیک و موسیقی بازی است.

3. تحقیق

مرحله بعدی برای ساخت بازی تحقیق است. تیم طراحی و برنامه نویسی تحقیقات لازم را در مورد بازی‌های مشابه انجام می‌دهند. این تحقیقات برای بهبود کیفیت بازی و افزایش احتمال موفقیت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بخش تحقیقات مرحله مهمی است باید با دقت انجام شود تا هیچ نکته ای از قلم نیفتد.

4. طراحی بازی

پس از انجام تحقیقات لازم برای طراحی بازی، در این مرحله از سفارش ساخت بازی، تیم بازی سازی اقدام به ساخت می کنند. این طراحی شامل موارد زیر است:

  1. داستان بازی
  2. شخصیت‌ها
  3. گیم‌پلی
  4. گرافیک
  5. موسیقی
  6. افکت‌های صوتی

5. طراحی فنی و توسعه

بعد از طراحی بازی، مراحل تخصصی تر می شوند و هر کدا از موارد بالا با دقت بالایی طراحی می شوند. این کار شامل موارد زیر است:

  1. برنامه‌نویسی
  2. طراحی و ساخت گرافیک
  3. طراحی و ساخت موسیقی
  4. طراحی و ساخت افکت‌های صوتی

6. تست بازی

سرانجام پس از ساخت بازی، انواع تست ها روی بازی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود آنچه شما در سفارش ساخت بازی مطرح کرده اید، به خوبی اجرا شده باشد. بازی توسط تیم طراحی و کاربران آزمایش می‌شود تا اشکالات احتمالی آن برطرف شود. 

افزایش روز افزون گیمرها، باعث شده است تا صنعت بازی‌سازی، با تغییرات گسترده‌ای مواجه شود به‌طوری‌که سهم عمده‌ای از گردش مالی در دنیا، مربوط به صنعت ساخت و طراحی بازی است. در ایران نیز مانند دیگر کشورها، بازی‌های رایانه‌ای طرفداران زیادی پیدا کرده اند و هرروز نیز به تعداد این افراد افزوده می‌شود.

 

قیمت طراحی و ساخت بازی

 

قیمت طراحی بازی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله سبک بازی، موتور بازی سازی، پلتفرم طراحی بازی، سابقه شرکت طراحی بازی که تنها بخشی از این موارد هستند.

برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی بازی کافیست با کارشناسان فرامهام تماس بگیرید و از قیمت طراحی بازی مطلع شوید.

در فرامهام طراحی و ساخت انواع بازی‌ها، توسط تیمی متخصص از برنامه‌نویسان و طراحان گرافیک اجرا و پیاده سازی می‌شوند.

قیمت طراحی بازی براساس سطح پروژه متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت تماس بگیرید.