طراحی بازی

امروزه، استفاده از بازی‌های موبایلی و کامپیوتری نقش مهمی را در زندگی گیمرها ایفا می کند. یک بازی موبایلی ساده فکری یا یک ویدیو گیم کامپیوتری آنلاین یا آفلاین می تواند افراد و بازیکنان زیادی را مجذوب خود کند. یکی از مهارت های پرطرفدار برنامه نویسی، طراحی بازی یا ویدیو گیم است. ساخت بازی موبایل ساده را ممکن است یک فرد متخصص بتواند انجام دهد ولی توسعه بازی‌های حرفه ای باید توسط تیمی از متخصصین، برنامه نویسان و طراحان گرافیک انجام شود. برای سفارش طراحی و ساخت بازی تماس بگیرید.

طراحی بازی

طراحی بازی چیست؟

طراحی و توسعه بازی‌های ویدیویی برای کنسول‌های بازی، کامپیوتر و موبایل بازار بزرگی را در صنعت سرگرمی به وجود آورده است.

اپ‌های بازی موبایلی سهم قابل‌توجهی از این صنعت را به خود اختصاص داده‌اند. امروزه بازی‌های موبایلی درصد قابل‌توجهی از صنعت بازی را پوشش می‌دهند. هزینه ساخت و طراحی بازی موبایل بسته به پیچیدگی پروژه، ساخت بازی موبایلی برای اندروید یا ios و قابلیت‌های کاربردی و گرافیکی بازی متفاوت است.

کنترل کیفیت

طراحی ویژگی

مدیریت زمان

برای طراحی و ساخت بازی نیاز به راهنمایی دارید؟

کارشناسان فرامهام پاسخگوی سوالات شما هستند

نمونه کارهای طراحی بازی

13
13
13

افزایش روز افزون گیمرها، باعث شده است تا صنعت بازی‌سازی، با تغییرات گسترده‌ای مواجه شود به‌طوری‌که سهم عمده‌ای از گردش مالی در دنیا، مربوط به صنعت ساخت و طراحی بازی است. در ایران نیز مانند دیگر کشورها، بازی‌های رایانه‌ای طرفداران زیادی پیدا کرده اند و هرروز نیز به تعداد این افراد افزوده می‌شود.

 

قیمت طراحی و ساخت بازی

 

قیمت طراحی بازی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله سبک بازی، موتور بازی سازی، پلتفرم طراحی بازی، سابقه شرکت طراحی بازی که تنها بخشی از این موارد هستند.

برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی بازی کافیست با کارشناسان فرامهام تماس بگیرید و از قیمت طراحی بازی مطلع شوید.

طراحی و ساخت بازی توسط متخصصین فرامهام

در فرامهام طراحی و ساخت انواع بازی‌ها، توسط تیمی متخصص از برنامه‌نویسان و طراحان گرافیک اجرا و پیاده سازی می‌شوند.

قیمت طراحی بازی براساس سطح پروژه متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید