تبلیغات گوگل

تبلیغات در هر نوع کسب و کاری عضو جدایی ناپذیر است. برای رشد و دیده شدن، پیشی گرفتن از رقبا، جذب مخاطب، شناساندن خود به دیگران و… تبلیغات مناسب بسیار کمک کننده خواهد بود. تبلیغات مانند استفاده از مکمل غذایی برای ورزشکاران است. بازدهی بیشتر و سرعت بالاتر برای رسیدن به هدف دست آورد های یک تبلیغ مناسب و اصولی است.

گوگل ادورز

از تبلیغات گوگل چه می‌دانید؟

برای حضور در نتایج صفحه اول گوگل، تنها دو راه در پیش دارید.
راه اول استفاده از تکنیک های سئو است که نیازمند صبر و زمان است تا به صفحه اول گوگل برسید.
راه دوم استفاده از تبلیغات گوگل است که در همان لحظه ای که تبلیغات خود را شروع می کنید در نتایج صفحه اول گوگل، قرار می گیرید.

در سرویس تبلیغات گوگل می توانید براساس معیارهایی مانند رده سنی، علایق، جنسیت، مکان، دستگاه، هدفگیری مجدد و… مخاطبان هدف خود را با دقت زیادی مشخص کنید.

اجرای کمپین در کمترین زمان

مدیریت و پشتیبانی ۲۴/۷

ارائه گزارش‌های تحلیلی

برای دریافت خدمات گوگل ادز نیاز به راهنمایی دارید؟

کارشناسان فرامهام پاسخگوی سوالات شما هستند

مزایای تبلیغات در گوگل

 

– تبلیغ در گوگل کاملا هدفمند است و شما بابت مخاطبانی هزینه می کنید که کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را جستجو کرده اند.

– هزینه های معقولی را بابت تبلیغات می پردازید. در تبلیغ گوگل شما بابت کلیک بر روی تبلیغ، هزینه پرداخت می کنید و نمایش تبلیغ هزینه ای در برندارد.

– نتایج گوگل ادز کاملا قابل اندازه گیری است. در گوگل ادوردز می توانید متوجه شوید در هرلحظه چند نفر برروی تبلیغ سایت شما کلیک کرده و از سایتتان بازدید کرده اند و گزارشات دقیقی از نتایج تبلیغ خواهید داشت.

– افزایش فروش در لحظه با تبلیغات گوگل ممکن است. فروش شما بعد از انجام تبلیغات، افزایش می یابد و یکی از راهکارهای زودبازده تبلیغات است.

در تاپ سئو می توانید تبلیغات خود را به طور موثری انجام دهید و از این فرصت بی نظیر استفاده کنید. تجربه ما نشان داده است استفاده موثر از گوگل ادوردز تاثیر چشمگیری در نتایج خواهد داشت.

مسیر تبلیغات شما در فرامهام

بر اساس پلن انتخابی، قیمت‌ها متفاوت است. برای قیمت دقیق لطفا تماس بگیرید. 05138424067

تا زمانی که حساب شما شارژ داشته باشد، تبلیغات نمایس داده می‌شوند.

نمایش تبلیغات براساس ipهای مختلف، متفاوت است. همچنین کاربری که 3بار برروی تبلیغی کلیک نکند، تبلیغ دیگر برای آن کاربر نمایش داده نمی‌شود.

پس از اجرای کمپین، هر زمان نیاز به گزارشات کمپین داشته باشید، برای شما ارسال می‌شود. گزارشات شامل کیورد، اد گروپ، اد اکستنشن و…. است. 

ارائه خدمات گوگل ادز در کمترین زمان
در کمترین زمان سایت خود را در سطر نتایج ببینید