طراحی سایت چند فروشندگی

سایت چند فروشندگی، یک پلتفرم آنلاین است که به فروشندگان مختلف اجازه می دهد تا محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند. این سایت ها به دلیل تنوع محصولات و خدماتی که ارائه می دهند، محبوبیت زیادی در بین کاربران دارند. مانند سایت دیجی کالا، ایمالز و آمازون که نمونه های سایت چند فروشگاهی اند.

سایت های چند فروشندگی مزایای زیادی برای فروشندگان و خریداران دارند.در ادامه می‌توانید با برخی از امکانات سامانه‌ی چند فروشگاهی فرامهام آشنا شوید.

سامانه چند فروشگاهی

طراحی سایت چند فروشگاهی

طراحی سایت چند فروشگاهی اختصاصی و واکنش‌گرا

اپلیکیشن چند فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

قیمت مناسب

قیمت رقابتی سامانه تجاری فرامهام

برای خرید سایت و اپلیکیشن چند فروشگاهی نیاز به راهنمایی دارید؟

کارشناسان فرامهام پاسخگوی سوالات شما هستند

سولات خود را از ما بپرسید

مزایای سایت چند فروشگاهی 

سایت های چند فروشندگی مزایای زیادی برای فروشندگان و خریداران دارند. فروشندگان می توانند با استفاده از این سایت ها، محصولات و خدمات خود را در معرض دید تعداد بیشتری از کاربران قرار دهند و به این ترتیب فروش خود را افزایش دهند. خریداران نیز می توانند با استفاده از این سایت ها، محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از بین طیف گسترده ای از محصولات و خدمات انتخاب کنند.

مزایای سایت چند فروشندگی برای فروشندگان

 • دسترسی به بازار گسترده: سایت های چند فروشندگی، به فروشندگان این امکان را می دهند تا محصولات و خدمات خود را در معرض دید تعداد زیادی از کاربران قرار دهند. این امر می تواند به افزایش فروش فروشندگان کمک کند.
 • کاهش هزینه های بازاریابی: سایت های چند فروشندگی، به فروشندگان این امکان را می دهند تا از تبلیغات و بازاریابی سایت برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده کنند. این امر می تواند به کاهش هزینه های بازاریابی فروشندگان کمک کند.
 • توزیع آسان محصولات و خدمات: سایت های چند فروشندگی، به فروشندگان این امکان را می دهند تا محصولات و خدمات خود را به راحتی در سراسر کشور توزیع کنند. این امر می تواند به افزایش دسترسی مشتریان به محصولات و خدمات فروشندگان کمک کند.

مزایای سایت چند فروشندگی برای خریداران

 • تنوع محصولات و خدمات: سایت های چند فروشندگی، طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهند. این امر به خریداران این امکان را می دهد تا محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از بین طیف گسترده ای از محصولات و خدمات انتخاب کنند.
 • قیمت های رقابتی: سایت های چند فروشندگی، معمولاً قیمت های رقابتی ارائه می دهند. این امر به خریداران این امکان را می دهد تا محصولات و خدمات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.
 • راحتی خرید: سایت های چند فروشندگی، فرایند خرید را برای خریداران آسان می کنند. این امر می تواند به افزایش رضایت خریداران کمک کند.
طراحی سایت چند فروشندگی
طراحی سایت چند فروشندگی

امکانات کلی سایت چندفروشندگی فرامهام

 1. ساخت دسته بندی کالا بصورت نامحدود
 2. درج کالا در دسته بندی های دلخواه بصورت نامحدود
 3. قابلیت مرتب سازی کالاها بر اساس قیمت و فروش بصورت صعودی و نزولی
 4. قابلیت اطلاع رسانی به مدیران فروش و توزیع از طریق پیامک و ایمیل
 5. امکان فروش محصولات سایر فروشنده‌‌ها با ذکر عنوان فروشنده
 6. مشاهده آمار بازدید سایت توسط مدیر سایت
 7. قابلیت ایجاد گالری فیلم و تصویر برای هر محصول
 8. قابلیت چند زبانه بودن
 9. نمایش آیکون شبکه های اجتماعی و اتصال به کانال تلگرام یا اینستاگرام
 10. ارایه پنل مدیریت کاملا داینامیک و پارامتریک و آموزش به اپراتورهای فروشگاه جهت مدیریت کلیه بخش های سایت اعم از محصولات، قیمتها، موجودی ها، تخفیفات، سفارشات و …
 11. قابلیت سینک بودن مطالب مندرج در بلاگ با مطالب مندرج در کانال بدین صورت که همزمان با انتشار مطالب در سایت، مطالب بصورت خودکار در کانال‌های تلگرام، سروش و گپ نیز باز انتشار شود.
 12. در طراحی و پیاده‌سازی سامانه چندفروشگاهی  نکات ذیل در نظر گرفته خواهد شد.
 13. پیاده‌سازی بر طبق متدولوژی چابک و با استفاده از ابزار اسکرام (SCRUM) جهت ارتباط مستمر با کارفرما و پیش برد تمام مراحل پروژه مطابق با نظرات کارفرما
 14. بهینه سازی اولیه برای موتور های جستجو مانند گوگل (سئو تکنیکال)
 15. نصب ابزارهای سئو مانند گوگل آنالایتیکس و وب مستر
 16. طراحی Responsive و انطباق با کلیه پلتفرم‌ها نظیر موبایل ، تبلت و دسکتاپ
 17. طراحی زیبا با در نظر گرفتن اصول تجربه‌ی کاربری (UX)
 18. بازه‌ی پشتیبانی رایگان دو ماهه پس از تحویل پروژه جهت رفع ایرادات احتمالی
 19.  امکان پشتیبانی مستمر پروژه در صورت نیاز کارفرما
 20. امکان توسعه‌ی مستمر پروژه در صورت نیاز کارفرما