تبلیغات بیلبوردی در مشهد

تبلیغات بیلبوردی در مشهد که یکی از انواع تبلیغات محیطی است، انتخاب مناسبی برای مجموعه ها و کسب و کارهایی است که نیاز به دیده شدن دارند.

با رزرو تبلیغات پل هوایی مشهد و بیلبورد در این شهر، شانس دیده شده بیشتری نسبت به رقبای خود خواهید داشت. لیست بیلبوردهای تبلیغات در مشهد را در ادامه بررسی کرده ایم که بتوانید در مکان مناسب، تبلیغات مناسبی داشته باشید.

با آژانس دیجیتال مارکتینگ فرامهام تبلیغات بیلبوردی در مشهد را تجربه کنید.

تبلیغات بیلبورد در مشهد

تعرفه و هزینه تبلیغات بیلبوردی در مشهد

با توجه به متغیرهایی که وجود دارد، قیمت تبلیغات بیلبوردی در مشهد می‌تواند از روزی چند صد هزار تومان تا چند ده میلیون تومان متغیر باشد.

این متغیرها شامل موارد زیر هستند:

ابعاد بیلبورد: هرچه ابعاد بیلبورد بزرگ‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود؛ چون افراد بیشتری ممکن است تبلیغ شما را مشاهده کنند.

مکان نصب: بیلبوردهایی که در مکان‌های پرتردد و پرجمعیت نصب می‌شوند نصب و اجرا می‌شوند، قیمت بالاتری دارند. 

مدت زمان رزرو: هرچه مدت زمان اجاره بیلبورد بیشتر باشد، قیمت هر روز آن ارزان‌تر خواهد بود.

نوع بیلبورد: بیلبوردهای دیجیتال و استاتیک قیمت‌های متفاوتی دارند. بیلبوردهای دیجیتال به دلیل امکان نمایش محتوای پویا و جذاب، معمولاً گران‌تر هستند. مانند بیلبورد گردان ابتدای جاده طرقبه.

خدمات جانبی: برخی از شرکت‌ها خدمات جانبی مانند طراحی و چاپ بیلبورد را نیز ارائه می‌دهند که به هزینه نهایی اضافه می‌شود.

تبلیغات بیلبورد در مشهد

چرا تبلیغات بیلبوردی در مشهد مناسب است؟

سفارش تبلیغات بیلبوردی در مشهد
  1. مخاطبان و گردشگران زیاد

مشهد هر ساله پذیرای زائران و گردشگران بسیاری از سراسر ایران و جهان است. این حجم از جمعیت و تردد بالا، فرصتی طلایی برای کسب و کارها فراهم می‌کند تا با استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی مانند تبلیغات بیلبوردی، به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنند و برند شناخته شده تری داشته باشند.

تبلیغات بیلبوردی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی در مشهد است که می‌تواند به موارد زیر کمک شایانی کند:

1.افزایش آگاهی از برند  2.جذب مشتریان جدید   3.ارتقای فروش 

2. دومین کلانشهر

مشهد به عنوان یکی از کلانشهرهای ایران و پایتخت معنوی کشور، از جمعیت بالا و تراکم مناسب در مناطق مختلف برخوردار است. این موضوع یعنی با استفاده از تبلیغات بیلبوردی در نقاط پرتردد و پر رفت و آمد، می‌توانید به طیف وسیعی از مخاطبان که به خدمات و محصول شما نیاز دارند، دسترسی پیدا کنید.

لیست مکان‌های بیلبورد در مشهد

بیلبورد در مشهد

مزیت های تبلیغات بیلبوردی در مشهد

تبیلغات محیطی مانند تبلیغات بیلبورد، تاثیر بسزایی در برندینگ و فروش و… کسب و کارهای مختلف دارد. شما می توانید با فرامهام، افراد زیادی را با برند خود مطرح کنید. در این بخش برخی از مزیت های استفاده از تبلیغات بیلبوردی در مشهد را مرور می کنیم. 

1. افزایش آگاهی از برند

بیلبوردها به دلیل اندازه بزرگ و تصاویر و متن های جذاب از نظر بصری بسیار تاثیرگذار هستند و می توانند به سرعت توجه مردم را به خود جلب کنند. شاید یکی از اصلی ترین روش های مطرح شدن، تکرار و آشنایی افراد با برند شما باشد که با تبلیغ بیلبوردی، شاهد برندینگ بیشتر خواهید بود.

2. جذب مشتریان جدید + فروش بیشتر

بیلبوردهای تبلیغاتی در مناطق پرتردد مشهد این شانس را به شما می‌دهد تا مشتریانی که تاکنون از حضور برند شما مطلع نبوده اند، علاوه بر شناخت شما از خدماتی که ارائه می‌دهید نیز استفاده کنند و این یعنی فروش و جذب مشتریان جدید.

3. مقرون به صرفه بودن

اگر بخواهید مخاطبان زیادی را پوشش دهید، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات بیلبوردی در انتخاب‌های اول شما قرار دارند. اما تبلیغات بیلبوردی، هزینه کمتری نبست به تبلیغات تلویزیونی داشته و مزیت دیگر آن این است که شما محل تبلیغات خود را مشخص می کنید. 

به عنوان مثلا اگر خدمات باغبانی داشته باشید، بهترین بیلبورد در مشهد برای این کسب و کار به نظر شما کجاست؟ قسمتی از شهر مشهد که نیاز بیشتری به این خدمات دارند، بهترین مکان برای تبلیغات شماست.