خدمات سئو در اصفهان

پرش به قله‌های برتر گوگل با سئو در اصفهان دور از دسترس نیست!

این که شما یک سایت عالی با دیزاین فوق‌العاده داشته باشین، ولی تو نتایج گوگل دیده نشین، چه فایده‌ای داره!؟

اگه نمی‌خوای از قافله رقبات عقب بمونی؛

اگه به‌دنبال اون هستی تا بیشترین مخاطبین کسب و کارت رو به سمت برندینگ خودت هدایت کنی؛ جای درستی اومدی.

مجموعه فرامهام؛ با خدمات سئو در اصفهان و بیش از 70 پروژه موفق برای خدمات سئو، شاهراه گوگل‌رو برات هموار می‌کنه. 

قیمت افزایش سرعت سایت

ارائه گزارش ماهیانه

افزایش سرعت طبق استاندارهای گوگل

اجرای خدمات، طبق استاندارهای گوگل

افزایش سرعت توسط متخصص

اجرا توسط متخصین با تجربه

معرفی خدمات سئو سایت اصفهان؛ مجموعه فرامهام

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت، محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال، شما می‌توانید بازار هدف خود را در یک شهر خاص تعیین کنید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید.

درشرکت نرم افزاری فرامهام، خدمات سئو سایت در اصفهان عبارتند از چندین استراتژی سئو از جمله ایجاد محتوای سفارشی حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما. همچنین، بهینه‌سازی فنی وب‌سایت شامل بهینه‌سازی کد سایت، سرعت بارگیری صفحات و پاسخ‌دهی در دستگاه‌های مختلف، بهبود طراحی وب‌سایت و ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز به بهبود نتایج شما از خدمات سئو کمک می‌کند.

 

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت، محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال، شما می‌توانید بازار هدف خود را در یک شهر خاص تعیین کنید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید.

درشرکت نرم افزاری فرامهام، خدمات سئو سایت در اصفهان عبارتند از چندین استراتژی سئو از جمله ایجاد محتوای سفارشی حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما. همچنین، بهینه‌سازی فنی وب‌سایت شامل بهینه‌سازی کد سایت، سرعت بارگیری صفحات و پاسخ‌دهی در دستگاه‌های مختلف، بهبود طراحی وب‌سایت و ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز به بهبود نتایج شما از خدمات سئو کمک می‌کند.

خدمات سئو وب سایت در اصفهان

خدمات سئو وب سایت در اصفهان به طور کلی شامل موارد زیر می‌شود:

 • آنالیز سایت:

آنالیز سایت نقاط قوت و ضعف وب سایت را مشخص می کند با استفاده از آنالیز سایت میتوان تعداد بازدیدکنندگان سایت، میزان نمایش و کلیک‌ها‎‎ی آگهی‌ها‎‎ و هزینه‌‎ها‎‎ی آن‌ها، تعداد تبدیل بازدیدکننده به مشتری، محبوبترین صفحات وب، گزارش گوگل از نرخ جستجوی کلمات کلیدی، موارد مورد توجه کاربران و بازدیدکنندگان سایت، مدت زمان مشاهده سایت توسط بازدیدکنندگان، طرز تلقی بازدیدکنندگان نسبت به صفحات سایت و … را مشاهده نمود.

 •  بهینه‌سازی صفحات:

همانطور که گفته شد پس از اتمام طراحی سایت در اصفهان، مشکلات فنی زیادی ممکن است وجود داشته باشد که برای سئو مضر باشد. به همین علت پس از آنالیز سایت، باید صفحات یک وب سایت را بهنیه سازی کنیم که شامل اقدامات مختلفی از جمله موارد زیر می‌شود:

 1. بررسی سایت مپ وب سایت
 2. بهینه‌سازی تصاویر و محتوای گرافیگی
 3. ایجاد بلاگ و تولید محتوای سئو شده
 4. بهینه‌سازی محتوای هدر و فوتر صفحات اصلی وب سایت
 5. تنظیم و بررسی لینک‌های داخلی
 6. بررسی ریسپانسیوی کلی صفحات وب سایت
 7. و …

در بعضی از موارد ممکن است مشکلات فنی یک وب سایت به قدری زیاد باشد که نیاز به طراحی مجدد داشته باشد. در این صورت باید طراحی سایت در اصفهان می‌توان از ابتدا و بدون مشکلات فنی یک سایت را طراحی کرده و برای سئوی آن برنامه ریزی کرد.

 • تولید محتوای تخصصی و سئو شده:

بازاریابی محتوایی و تولید محتوای سئو شده، از اساسی‌ترین اصول و طراحی سایت و سئو در اصفهان می‌باشد. پس از انجام تحقیقات کلمات کلیدی، باید به صورت منظم و بر اساس نیاز وب سایت شما، تولید محتوای تخصصی به صورت سئو شده نوشته و در وب سایت بارگزاری شود. این موضوع علاوه بر کمک به سئوی وب سایت شما، به ایجاد کاربران و مشتریان وفادار نیز کمک می‌کند.

 • بک لینک و لینک سازی‌های خارجی:

در خدمات سئو سایت، لینک سازی‌های خارجی و بک لینک اهمیت زیادی برای دیده شدن در نتایج برتر موتورهای جستجو دارد. دقت داشته باشید که این موضوع در صورتی که تخصصی انجام نشود، نه تنها به سئو کمک نکرده بلکه گوگل آن‌ها را به عنوان اسپم شناسایی کرده و ممکن است فعالیت سایت شما را محدود کند.

خدمات سئو اصفهان مجموعه فرامهام

افزایش سرعت سایت

کندی سرعت، یکی از پرچالش‌‎ترین مسائلی‌ست که امروزه اکثر صاحبان سایت با آن سروکار دارند. با تکیه بر افراد متخصص در این حوزه کنارتان هستیم تا بتوانید از سرعت بالای سایت خود، لذت ببرید. خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی و دیگر زبان های برنامه نویسی با تخفیف ویژه 30% به مدت محدود انجام می‌شود

شروع از 1 میلیون 400 هزار تومن

گوگل ادورز

با گوگل ادز (Google AdWords) به شما کمک می‌کنیم تا بستن کمپین بهینه و مناسب بر روی کلمات پولساز، مخاطبین و مشتریان حوزه خود را به راحتی به خرید کلیک گوگل بدست آورید.

شروع از 2 میلیون 300 تومن

خدمات سرچ کنسول

یکی از بهترین ابزارها برای سئو سایت، سرچ کنسول می‌باشد. اتصال و راه‌اندازی سرچ کنسول توسط تیم ما برایتان انجام می‌شود تا راحت‌تر بتوانید پیشرفت سئو سایت خود را رصد کنید

شروع از 250 هزار تومان

مشاوره تخصصی 

اگر تا به الان با رعایت تمامی اصول سئو، باز هم در میان رقبای خود رتبه پایین‌تری دارید و از میزان ورودی روزانه کاربران سایت‌تان ناراضی هستید، می‌توانید با مشاوره با متخصصین ما به رفع این موانع بپردازید. مشاوره سئو در مشهد به صورت حضوری و برای مابقی شهرها به صورت مجازی انجام می‌شود.

شروع قیمت از 1 میلیون تومان

خدمات گوگل آنالیتیکس

با اتصال به گوگل آنالیتیکس، فروشت رو چند برابری کن! این ابزار یکی از بهترین ابزارهای آنالیز داده و سفر مشتری است. در واقع به شما برای درک عمیق جزئیات وب سایت و رفتار دقیق کاربرانتان کمک به سزایی می‌کند.

شروع از 250 هزار تومان

خدمات کامل سئو

هر آنچه برای سئو لازم است! کار رو به متخصصش بسپر و از قرار گرفتن بین برترین‌ها در صفحه اول گوگل لذت ببر.

شروع از 8 میلیون تومن

آخرین نمونه کار های فرامهام برای خدمات سئو سایت در اصفهان

در این پروژه در مدت 3 ماه از 15 کلیک به 40 هزار کلیک رسید.

در این پروژه در مدت 8 ماه از صفر کلیک به 4000 کلیک رسید.

خدمات سئو در اصفهان برای حوزه‌های مختلف

سایت پزشکی

سایت شرکتی

سایت خبری

سایت فروشگاهی

سایت های بزرگ

سایت شخصی

سایت چند زبانه

سایت خدماتی

اعضای تیم سئو در اصفهان فرامهام

حسین یوسفی / سرپرست تیم

محمد حقی / متخصص سئو

آزاده بقایی/ متخصص سئو

کبری یوسفی / Google Ads & SEO

سجاد قابل / کارشناس مارکتینگ

غزل نیک‌نژاد /کارشناس مارکتینگ

مراحل خدمات سئو در اصفهان؛ توسط فرامهام

ارائه گزارش نقطه صفر (بررسی اولیه )

تولید محتوا

بررسی موارد تکنیکال استراکچر سایت

سئو خارجی

چیدمان استراتژی سایت + نقشه راه

گزارش ماهیانه فعالیت‌ها به کارفرما

سفارش سئو در اصفهان

در صورت تمایل به سفارش خدمات سئو در اصفهان و انجام فرایندهای آن توسط مجموعه فرامهام، شماره همراه خودتان را ثبت کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید. بعد از بررسی نیازهای کسب و کار شما، برای برنامه ریزی‌های بلند مدت و بررسی دیگر موارد یک جلسه آنلاین تشکیل خواهد شد و در صورت توافق طرفین، قرار داد بسته شده و روند سئو در اصفهان برای وب سایت شما شروع می‌شود.

پیداکردن سئوکار در اصفهان

در نظر داشته باشید با توجه به حساسیت موضوع سئو سایت در اصفهان، برای پیدا کردن سئوکار در اصفهان به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مراجعه کنید. چرا که شرکت سئو در اصفهان با تیمی از سئوکاران متخصص کار کرده و باعث نتایج برای وب سایت شما خواهد شد.

سوالات متداول برای سئو در اصفهان

به طور کلی سئو اصفهان یک فرایند زمان‌بر است. برای یک وب سایت، زمان سئو در اصفهان با توجه به اهداف مشخص شده، نوع وب سایت و کسب و کار، حوزه فعالیت، بودجه صرف شده و … می‌تواند متفاوت باشد.

اقداماتی وجود دارد که می‌توان با انجام آن‌ها باعث تسریع در فرایند سئو سایت در اصفهان شد. برای مثال انتشار رپورتاژ آگهی از جمله کارهایی است که به سئو وب سایت اصفهان کمک می‌کند. همچنین استفاده از روش‌های SEM مانند تبلیغات کلیکی، روند سئو سایت اصفهان را سریع‌تر می‌کند.

با توجه به ادامه دار بودن روند خدمات سئو در اصفهان، باید شرکت و مجموعه‌ای را برای برون سپاری انتخاب کنید که خدمات پشتیبانی را نیز ارائه می‌کند. پشتیبانی سئو در هر شرکت با توجه به قیمت سئو اصفهان و مدت قرارداد ممکن است متفاوت باشد.

موتورهای جستجو الگورتیم‌های مختلفی داشته که در طول زمان تغییر پیدا می‌کنند. همچنین به طور کلی متخصص‌ترین افراد سئو کار اصفهان نیز تسلط دقیقی بر الگورتیم‌های ناشناخته گوگل نداشته و به همین علت نمی‌توان برای موضوعی ناشناخته تضمین وحود داشته باشدو همچنین گوگل نیز این هشدار را به کاربران می‌دهد از افرادی که درباره نتایج تضمین می‌دهند، دوری کنید.

دقت کنید قبل از عقد قرارداد با شرکت سئو اصفهان، از مشاوره سئو در اصفهان استفاده کنید. البته زمانی که یک شرکت سئو اصفهان خدمات خود را تضمین می‌کند، منظور تضمین کیفیت خدمات و تکنیک‌های قید شده در قرارداد است.

بله آموزش انلاین و مجازی یا خصوصی برای شما ارسال خواهد شد تا در صورت مواجه شدن با کندی سایت، بتوانید سرعت سایت خود را مجددا بهینه بسازید.

سئو در اصفهان

بدون شک دریافت خدمات سئو در اصفهان از شرکت‌های ارائه دهنده آن، اهمیت بسیاری برای کسب‌ و کارها دارد. یکی از مهم‌ترین موارد سئو، سئو لوکال یا محلی بوده که باعث دیده شدن بهتر در نتایج محلی جست‌وجوی گوگل می‌شود. خدمات سئو در اصفهان برای کسب‌ و کارهای این شهر و استان با ارائه بهینه‌سازی موتورهای جستجو در اصفهان و پشتیبانی‌های لازم و مدت‌دار به رشد و هرچه بیشتر دیده شدن آن‌ها کمک می‌کند.
زمانی که می‌خواهید بهینه‌سازی وب‌سایت خود را برای سئو در اصفهان برون سپاری کنید، دقت داشته باشید که پس از اتمام قرارداد، بتوانید خدمات پشتیبانی را نیز دریافت کنید. اما وب‌سایت شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف اصفهان چرا باید از خدمات سئو در اصفهان استفاده کنند؟

به کارگیری از خدمات پشتیبانی سئو اصفهان به طور کلی باعث کمک به موارد زیر می‌شود:

 • ایجاد و حفظ کلمات کلیدی هدف گذاری شده برای کسب‌وکارها
 • تدوین استراتژی محتوایی متناسب وب‌سایت شما و تولید محتوای مرتبط و منظم
 • بررسی و ارائه توصیه‌های گسترش و توسعه وب‌سایت

سئو سایت در اصفهان

قبل از هر چیز باید اهمیت خدمات سئو در اصفهان را بررسی کنیم و به این سؤال که چرا سئو سایت برای کسب و کار ما مهم است پاسخ بدهیم.

 • مشکلات فنی وب‌ سایت: باید بدانید که وب‌سایت‌ها معمولا پس از طراحی مشکلات فنی زیادی از جمله وجود صفحات تکراری، لینک‌های شکسته، نداشتن سایت مپ و… دارند. موتورهای جستجو ممکن است به همین علت، وب سایت‌ها را شناسایی نکرده و در نتایج نمایش ندهند. سئو سایت اصفهان در بخش تکنیکال با رفع این موارد به شناسایی و ایندکس شدن وب سایت کمک می‌کند.
 • جلب اعتماد مشتریان: زمانیکه یک کسب و کار بتواند در نتایج جستجوهای کاربران نمایش داده شده و رتبه خوبی داشته باشد، باعث جلب اعتماد کاربران و درنهایت تبدیل آن‌ها به مشتری می‌شود. همچنین در صورتی که از سئو وب سایت در اصفهان و سئو محلی، استفاده کنید، می‌توانید سریعتر جز نتایج برتر قرار گرفته و مشتریان خودتان را افزایش دهید.
 • مقرون به صرفه بودن سئو سایت در اصفهان: سئو در واقع یکی از روش‌های بازاریی دیجیتال و راهی برای معرفی وب سایت کسب و کارهای مختلف است. در مقایسه با هزینه تبلیغات آفلاین و چالش‌هایی که به همراه دارد، خدمات سئو در اصفهان مقرون به صرفه‌تر بوده و در مقایسه با دیگر روش‌ها بازدهی بیشتری نیز دارد.

فرایند سئو وب سایت در اصفهان

سئو یک فرایند زمان‌بر بوده که مراحل مختلفی دارد.

 • آنالیز اولیه: اولین مرحله از سئو وب سایت در اصفهان آنالیز اولیه است. در این مرحله خود وب سایت و اقداماتی که تا کنون برای ان انجام شده است، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • بررسی رقبا: در دنیای آنلاین نیز کسب و کارهای مختلف رقبای خاص خود را دارند که باید فعالیت آن‌ها را برای بازدهی بیشتر خود بررسی کنند.
 • تهیه پروپوزال: پس از بررسی‌های اولیه، راه حل‌ها و اقدامات مورد نیاز خدمات سئو در اصفهان در قالب پروپوزال آماده و طراحی می‌شود. در فایل پروپوزال جزئیات اقدامات سئو نوشته شده است.
 • بهینه‌سازی وب سایت: مهم‌ترین مفهوم و اقدام در سئو بهنیه سازی برای موتورهای جستجو است. در شروع فرایندهای سئو، صفحاتی که در آنالیز اولیه بررسی شده و نیاز به بهبود دارند، بهنیه سازی می‌شوند.
 • استراتژی سئو: انواع سئو در اصفهان به طور کلی سه نوع مختلف سئو Off-Page، سئو On-Page و سئو تکنیکال دارد. در استراتژی سئو اقدامات لازم برای کدام از این بخش‌ها تنظیم می‌شوند. استراتژی محتوا، لینک سازی‌های داخلی و خارجی نیز در استراتژی سئو مشخص می‌شوند.
 • ارسال گزارش‌های دوره‌ای: در استراتژی سئو اقدامات بهینه‌سازی برای کسب رتبه در موتورهای جستجو و حفظ آن بررسی و انجام می‌شود. برای دریافت بهترین بازدهی و میزان نتیجه در بخش‌های مختلف از جمله فروش، باید به صورت دوره‌ای گزارش‌هایی از وضعیت موجود تهیه شود. در این گزارش‌ها با شناسایی نقاط ضعف و قوت، راهبردهای لازم برای نتایج بهتر مشخص می‌شود.

شرکت سئو در اصفهان

در حال حاضر کسب و کارهای زیادی وجود دارند که برای حضور در دنیای آنلاین برای خودشان یک وب سایت طراحی کرده‌اند. اما تنها طراحی سایت در اصفهان کافی نبوده و باید از خدمات سئو شرکت‌های ارائه دهنده آن استفاده کنند. مهم‌ترین نکته برای دریافت خدمات سئو و انتخاب شرکت سئو اصفهان، میزان تجربه و توانایی یک شرکت در پروژه‌های قبلی است؛ چرا که این موضع نشان دهنده اعتبار یک مجموعه بوده و همچنین باعث جلب مشتریان می‌شود.

مجموعه کار درست یکی از نمونه‌های موفق شرکت سئو در اصفهان بوده که با بررسی تجربه و نمونه کارهای این شرکت می‌توانید با اعتماد کامل سئو خود را به این شرکت واگذار کنید.

نمونه سایت های سئو شده در اصفهان

بررس نمونه کارهای شرکت سئو اصفهان از موارد مهمی است که در زمان سفارش سئو در اصفهان باید به آن دقت کنید. نمونه کارهای هر مجموعه نشان دهنده تخصص و کیفیت خدمات سئو در اصفهان آن‌هاست. به همین علت در صورت نداشتن نمونه کار سایت‌های سئو شده، یک شرکت قابل اعتماد و اتکا نیست.

نمونه سایت‌های سئو شده در اصفهان توسط مجموعه کار درست به شرح ذیل است.

مشاوره سئو سایت در اصفهان

در نظر داشته باشید سئو پیچیدگی‌های خاص خود را داشته و برای تدوین یک استراتژی اصولی و نتیجه بخش باید از مشاوره تخصصی سئو استفاده کنید. علاوه بر مشاوره قبل از سفارش خدمات سئو در اصفهان باعث انتخاب بهتر شما خواهد شد. برای مشاوره رایگان سئو در اصفهان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

انواع سئو در اصفهان

انواع سئو در اصفهان شامل سه نوع سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال می‌شود.

سئو داخلی اقداماتی را شامل می‌شود که بر روی صفحات یک وب سایت انجام میشود؛ تولید محتوای متنی، بهنیه سازی تصاویر و… شامل سئو داخلی می‌شوند.

سئو خارجی کارهایی است که برای بهبود سئو در خارج از فضای سایت انجام می‌شود؛ نوشتن رپورتاژ آگهی و انتشار آن در سایت‌های مختلف یک نوع از اقدامات سئو خارجی است.

سئو تکنیکال کاملا مربوط به بخش فنی یک وب سایت است. در سئو تکنیکال یا سئو فنی مواردی مانند معماری سایت، سرعت صفحات، بهنیه سازی سایت برای موبایل و … بررسی می‌شود.

هزینه سئو در اصفهان

هزینه سئو در اصفهان با توجه به مدت زمان قرارداد، نوع استراتژی سئو، اقدامات مورد نیاز، حیطه فعالیت یک وب سایت و عوامل دیگر تعیین می‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره خدمات سئو در اصفهان

کسب و کارهای آنلاین در شهرهای مختلف از جمله اصفهان، قابلیت فروش سراسری محصولات و خدمات خود را دارند. سئوی اصفهان باعث شده تا کسب و کارهای اصفهانی بتوانند خدمات خودشان را به سراسر کشور معرفی کرده و آن‌ها را بفروشند. از طرفی با توجه به هزینه کمتر سئوی اصفهان، می‌توان در مخارج تبلیغات صرفه جویی کرد.

علاوه بر این، شرکت فرامهام با توجه به نیازهای شما و محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید، یک برنامه سفارشی برای بهینه‌سازی وبسایت شما ارائه می‌دهد تا بهترین نتیجه را در رتبه‌بندی وبسایت شما در موتورهای جستجو بدست آورید.

بنابراین، اگر به دنبال شرکتی برای خدمات سئو در اصفهان هستید، شرکت فرامهام یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید در نظر بگیرید

علاوه بر این‌ها یکی دیگر از مزایای خدمات سئو در اصفهان، قرار گرفتن کسب و کارهای این شهر در کنار دیگر شهرهای بزرگ مانند تهران است.

فرامهام به خدمات سئو در مشهد و همچنین خدمات سئو در تبریز و دیگر مناطق ایران نیز انجام میدهد. در واقع فرقی نمیکند شما در کجا قرار دارید، به صورت آنلاین جلسات با شما ست شده و خدمات برای شما ارئه می‌شود.