طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت نخستین معرف هر کسب‌وکار و راه ارتباطی مشتریان جهت دسترسی به خدمات مختلف است. این کارت اطلاعات یک شخص یا مجموعه را به ساده‌ترین شکل ممکن به مخاطب نشان می‌دهد.

کارت ویزیت شامل اطلاعات مهم و دقیقی نظیر: نام، لوگو، نشانی، راه‌های ارتباطی، شعار تبلیغاتی و در برخی مواقع خدمات مجموعه است. طراحی کارت ویزیت اهمیت بسیاری در بازاریابی و تبلیغات یک برند دارد. در ادامه به بررسی مفهوم طراحی کارت ویزیت می‌پردازیم و درنهایت انواع کارت ویزیت برای طراحی را بیان می‌کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

طراحی کارت ویزیت چیست؟

پیش از هرچیزی خوب است بدانید که کارت ویزیت قطعه‌ای مربع یا مستطیل‌شکل از جنس کاغذ است که اطلاعاتی نظیر؛ اطلاعات تماس، لوگوی شرکت، حوزه‌ی فعالیت و… را نشان می‌دهد.

منظور از طراحی کارت ویزیت تهیه یک کارت خارق‌العاده، جذاب و گیرا است که به شما کمک می‌کند به سادگی خود را از برندهای رقیب متمایز سازید. در طراحی کارت ویزیت باید دقت بسیار زیادی بکار برد. چرا که ظاهر کارت ویزیت شما در نگاه اول باید مخاطب را به خود جذب کند. هنگام طراحی باید بدانید که برای چه‌کسی و چرا کارت ویزیت طراحی می‌کنید. برای مثال اگر طراحی کارت ویزیت را برای تعمیرکار موبایل انجام می‌دهید، باید برای افرادی مناسب باشد که به دنبال تعمیرکار مناسب می‌گردند.

چرا طراحی کارت ویزیت مهمه؟

همانطور که گفتیم کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار در معرفی کسب‌وکارهای مختلف است. از این کارت می‌توان جهت شبکه‌سازی و به‌اشتراک‌گذاشتن اطلاعات تماس و روش‌های ارتباطی استفاده کرد.

طراحی کارت ویزیت اگر به‌درستی انجام گیرد، ارزش برند شما را افزایش می‌دهد و نام برند یا کسب‌وکار شما را در ذهن مشتریان ماندگار می‌کند.

نوع طراحی یک کارت ویزیت کسب‌وکار و شخصیت شما را به نمایش می‌گذارد. بطورکلی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایل اهمیت طراحی کارت ویزیت می‌توان به تشویق مخاطب جهت پیگیری کسب‌وکار مربوطه، نمایش میزان آمادگی و حرفه‌ای‌بودن، انتقال سریع اطلاعات مفید و… اشاره کرد.

سفارش طراحی کارت ویزیت دورو
سفارش طراحی کارت ویزیت دورو

با طراحی کارت ویزیت دورو شما می‌توانید اطلاعات گسترده‌تر و بیش‌تری در کارت ویزیت خود درج نمایید. این در حالی است که یک کارت ویزیت تک‌رو نمی‌تواند اطلاعات زیادی را با خود حمل کند و شما مجبور هستید فیدقید مواردی نظیر؛ لوگو، شعار یا اسم شرکت را بزنید.

در کارت ویزیت دورو دیگر هیچ تفاوتی ندارد که کدام روی آن به بالا باشد. چراکه در هر صورت زیبایی‌اش توجه افراد را به خود جلب می‌کند. طراحی این نوع کارت به شما این اجازه را می‌دهد که سطح زیبایی کارت ویزیت خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

اگر به دنبال کارت ویزیت دورو هستید و تعداد بسیار زیاد این کارت‌ها در بازار شما را سردرگم کرده است، در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با کارشناسان ما در فرامهام تماس گیرید. فرامهام یکی از شناخته‌شده‌ترین و قوی‌ترین برندهای فعال در حوزه طراحی و ساخت انواع کارت ویزیت است.

 

البته خدمات این برند تنها به ارائه خدمات طراحی خلاصه نمی‌شود و شما می‌توانید از دیگر خدمات آن نیز با توجه به نیاز خود بهره گیرید.

انواع کارت ویزیت برای طراحی

کارت ویزیت امروزه انواع مختلف و بسیاری دارد که در ادامه به معرفی و بررسی مهم‌ترین و آشناترین آن‌ها می‌پردازیم.

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

هنگام طراحی این نوع کارت ویزیت باید به گونه‌ای عمل کنید که از رقبای خود پیشی بگیرید. برای مثال حتماً از رنگ‌های مناسب که نشان‌دهنده محصولات و خدمات آرایشگاه‌های زنانه هستند، بهره گیرید. در طراحی این کارت درج اطلاعاتی نظیر؛ آدرس، شماره تماس، نام آرایشگاه و شبکه‌های اجتماعی که در آن فعال هستید را فراموش نکنید.

طراحی کارت ویزیت شرکتی

طراحی این نوع کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین انواع طراحی به شمار می‌آید که معرف شرکت موردنظر شما به دنیای اطراف است. از مهم‌ترین مواردی که هنگام طراحی این کارت باید در نظر داشت به داشتن طراحی مرتبط، کیفیت ساخت مطلوب، استفاده از اطلاعات درست و چاپ باکیفیت می‌توان اشاره کرد.

طراحی کارت ویزیت آژانس مسافرتی

در طراحی این نوع کارت ویزیت شما می‌توانید از طرح‌های مختلف بهره گیرید و آنچه اهمیت دارد میزان خلاقیت و جذب مشتری است. امروزه کارت ویزیت‌های آژانس مسافرتی بطورمعمول در ابعاد ۵۵×۸۵ میلی‌متر تهیه و تولید می‌شوند.

طراحی کارت ویزیت وکالت

طراحی کلاسیک و حرفه‌ای کارت ویزیت یک روش موثر در مسیر جذب موکل است. بهترین طراحی برای کارت ویزیت وکالت، نوعی کارت ویزیت ساده و درعین حال پیچیده است که شما و عملکردتان را به‌درستی نشان می‌دهد.

طراحی کارت ویزیت برق و الکتریک

این نوع کارت ویزیت بطورمعمول با ابعاد استاندارد ۸۵×۵۵ میلی‌متر طراحی می‌شود و شما می‌توانید موضوع کسب‌وکار و محصولات و خدمات خود را به خوبی در آن به تصویر بکشید. بهتر است هنگام طراحی این نوع کارت ویزیت از تصاویر مرتبط با صنعت الکتریکی، برقرو ساختمان تا حدامکان بهره گیرید.

طراحی کارت ویزیت کیف و کفش

با طراحی و ارائه کارت ویزیت در حوزه‌ی کیف و کفش مشتریان به یاد خواهند داشت که شما کی هستید و به کجا مشغول به کار هستید. درنتیجه این امر مشتریان شما روز به روز افزایش خواهند یافت.

طراحی کارت ویزیت پوشاک زنانه

کارت ویزیت یک ابزار بازاریابی بسیار مهم در حوزه‌ی پوشاک زنانه به شمار می‌آید. این کارت می‌تواند با طراحی جذاب و متناسب با نیازهای مخاطبان، مشتریان جدید جذب نماید و به این ترتیب موجب افزایش فروش شود.

طراحی کارت ویزیت مبلمان و دکوراسیون

مبلمان و دکوراسیون یکی از آشناترین حوزه‌ها در طراحی نوعی خاص از کارت ویزیت هستند. شما می‌توانید از طریق چاپ محصولات خود بر روی کارت ویزیت فروش خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.

طراحی کارت ویزیت زعفران و خشکبار

فروشگاه‌های زعفران و خشکبار نیز همانند دیگر مشاغل می‌توانند از کارت ویزیت جهت ارتقای شناخت برند و جذب مشتری استفاده نمایند. هنگام طراحی این نوع کارت ویزیت بهتر است از رنگ‌های مناسب و تصاویری از محصولات زعفران بهره گیرید.

طراحی کارت ویزیت آموزشگاه علمی

آموزش در دنیای تبلیغات امروزی طرفداران بسیاری دارد و یکی از بهترین تکنیک‌های تبلیغات گسترده به شمار می‌آید. این گروه از کارت ویزیت‌ها اطلاع مختصری از حوزه موردنظر در اختیار افراد قرار می‌دهند.

طراحی کارت ویزیت آموزشگاه علمی
طراحی کارت ویزیت آموزشگاه علمی

لازم به ذکر است که خدمات طراحی تنها به موارد فوق خلاصه نمی‌شود و دیگر موارد عبارتند از:

طراحی کارت ویزیت دامپزشکی

طراحی کارت ویزیت لوازم کودک

طراحی کارت ویزیت لوازم کودک
طراحی کارت ویزیت لوازم کودک

شما می‌توانید طراحی هریک از کارت ویزیت‌های ذکرشده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به فرامهام بسپارید.

امتیازدهی

5/5

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید