ساخت اکانت دولوپر گوگل (حساب توسعه دهندگان) برای انتشار اپلیکیشن در Google Play

اگر یک توسعه دهنده اپلیکیشن هستید،یا سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل را به یک تیم برنامه نویسی داده اید، بی شک انتشار این اپلیکیشن در یک مارکت جهانی مانند گوگل پلی حکم به ثمر رساندن حاصل دسترنج شما را خواهد داشت. انتشار برنامه در گوگل پلی به این معناست که شما اپ خود را در معرض دید جهان قرار می دهید و این می توانند سر آغاز موفقیت های بسیار زیادی برای شما و برنامه تان باشد. امّا در اولین قدم و به عنوان پیش نیاز انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی، کاری که باید انجام دهید این است که یک اکانت دولوپر گوگل (Google Play Developer Account) یا حساب توسعه دهندگان بسازید. در این مقاله، روش ساخت حساب توسعه دهندگان گوگل را برای شما شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

روش ساخت اکانت دولوپر گوگل

مراحل ساخت حساب دولوپر گوگل بسیار ساده هستند و کمتر از چند دقیقه می توان آن را انجام داد. امّا مشکل اصلی اینجاست که ساخت حساب توسعه دهندگان گوگل نیازمند پرداخت هزینه 25 دلاری است که با توجه به وجود تحریم ها، امکان پرداخت ارزی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. علاوه بر این، حساب های دولوپری که با لوکیشن ایران ساخته شوند به سرعت توسط گوگل بسته خواهند شد!

امّا وجود این محدودیت ها برای توسعه دهندگان ایرانی به معنای آخر خط نیست! در ادامه راه حل مشکل ساخت اکانت دولوپر گوگل را برای شما شرح می دهیم.

برای ساخت اکانت توسعه دهنده گوگل با ما تماس بگیرید (09107254843)

تماس با ما

 

یا از طریق لینک زیر بصورت مستقیم از سایت سفارش دهید :

مراحل ساخت حساب توسعه دهندگان گوگل

کنسول گوگل پلی

برای ایجاد حساب توسعه دهندگان گوگل باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. برای ثبت نام به صفحه ساخت اکانت گوگل پلی کنسول مراجعه کنید.
  2. روی گزینه Create an Account کلیک کرده و فرم را تکمیل کنید.
  3. بعد از تکمیل فرم روی گزینه Next کلیک کنید.
  4. در این قسمت تیک مربوط به قوانین گوگل پلی کنسول (Google Play Developer distribution agreement) را بزنید تا قوانین را بپذیرید.
  5. روی گزینه Continue کلیک کنید و مبلغ یک بار پرداخت 25 دلار را بپردازید.
  6. اطلاعات پرداختی خور را وارد کرده و روی گزینه Accept and continue کلیک کنید.
  7. وقتی که اکانت شما فعال شود شما ایمیلی را از گوگل دریافت خواهید کرد.

**توجه داشته باشید که این فرآیند ایجاد اکانت ممکن است تا یک هفته زمان ببرد.

نکته مهم! برای ساخت اکانت جیمیل مربوط به حساب دولوپر خود باید حتما از ابزار تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. زیرا ساخت حساب با آی پی ایران منجر به مسدود شدن حساب خواهد شد.

حل مشکل ساخت اکانت دولوپر گوگل در ایران

اکانت دولوپری

همانطور که گفته شد، برای ایجاد اکانت Developer گوگل باید هزینه 25 دلاری پرداخت شود. امّا همانطور که می دانید، پرداخت ارزی در ایران به دلیل تحریم ها با مشکلات زیادی مواجه است. امّا اگر شما یک توسعه دهنده هستید و مایلید برنامه خود را در مارکت Google Play منتشر کنید، برای تهیه حساب توسعه دهندگان گوگل می توانید از تیم فرامهام کمک بگیرید.

تیم فرامهام با داشتن حساب های ارزی معتبر اقدام به ساخت حساب دولوپری گوگل کرده و با هزینه ای مناسب، اکانت دولوپری شما را در اختیارتان قرار می دهد. حساب های دولوپری فرامهام کاملا معتبر بوده و به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ نگرانی برنامه خود را در گوگل پلی منتشر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست برای تهیه حساب دولوپری گوگل همین حالا با ما تماس بگیرید. (09107254843)

یا از طریق لینک زیر بصورت مستقیم از سایت سفارش دهید

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید