ساخت اکانت دولوپر گوگل (حساب توسعه دهندگان)

ساخت-اکانت-دولوپر-گوگل

ساخت اکانت دولوپر گوگل ؛ اگر یک توسعه دهنده اپلیکیشن هستید،یا سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل را به یک تیم برنامه نویسی داده اید، بی شک انتشار این اپلیکیشن در یک مارکت جهانی مانند گوگل پلی حکم به ثمر رساندن حاصل دسترنج شما را خواهد داشت. انتشار برنامه در گوگل پلی به این معناست که شما اپ خود را در معرض دید جهان قرار می دهید و این می توانند سر آغاز موفقیت های بسیار زیادی برای شما و برنامه تان باشد.

امّا در اولین قدم و به عنوان پیش نیاز انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی، کاری که باید انجام دهید این است که یک اکانت دولوپر گوگل (Google Play Developer Account) یا حساب توسعه دهندگان بسازید. در این مقاله، روش ساخت حساب توسعه دهندگان گوگل را برای شما شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

روش ساخت اکانت دولوپر گوگل

مراحل ساخت حساب دولوپر گوگل بسیار ساده هستند و کمتر از چند دقیقه می توان آن را انجام داد. امّا مشکل اصلی اینجاست که ساخت حساب توسعه دهندگان گوگل نیازمند پرداخت هزینه 25 دلاری است که با توجه به وجود تحریم ها، امکان پرداخت ارزی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. علاوه بر این، حساب های دولوپری که با لوکیشن ایران ساخته شوند به سرعت توسط گوگل بسته خواهند شد!

امّا وجود این محدودیت ها برای توسعه دهندگان ایرانی به معنای آخر خط نیست! در ادامه راه حل مشکل ساخت اکانت دولوپر گوگل را برای شما شرح می دهیم.

برای ساخت اکانت دولوپر گوگل یا توسعه دهنده گوگل با ما تماس بگیرید

شماره تماس تلفنی: 09921611321

 

مراحل ساخت حساب توسعه دهندگان گوگل

مراحل-ساخت-حساب-توسعه-دهندگان-گوگل

برای ساخت یک حساب توسعه‌دهنده در گوگل، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برای ساخت اکانت دولوپر گوگل به سایت Google Developers بروید.

2. بالای صفحه، روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

3. اگر حساب Google دارید، می‌توانید با استفاده از آن وارد شوید. در غیر این صورت، روی “ایجاد حساب” کلیک کنید و مراحل ساخت حساب Google را دنبال کنید.

4. پس از ورود به حساب Google خود، دوباره به سایت Google Developers بروید.

5. در بالای صفحه، روی دکمه “حساب کاربری” کلیک کنید.

6. در منوی کشویی، گزینه “حساب کاربری خود را انتخاب کنید” را انتخاب کنید.

7. برای اکانت دولوپر گوگل در صفحه “حساب کاربری”، روی دکمه “حساب کاربری دولوپر” کلیک کنید.

8. صفحه “شروع کنید” نمایش داده می‌شود. در این صفحه، می‌توانید روی دکمه “شروع کنید” کلیک کنید و به صفحه ساخت حساب توسعه‌دهنده گوگل منتقل شوید.

9. در صفحه ساخت حساب توسعه‌دهنده، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید، از جمله نام، ایمیل، آدرس پستی و شرایط استفاده را پذیرفته و روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

10. در مرحله بعدی برای اکانت دولوپر گوگل، باید یک هزینه یک باره پرداخت کنید تا حساب توسعه‌دهنده‌ی شما فعال شود. این هزینه در حال حاضر 25 دلار آمریکا است.

11. پس از پرداخت هزینه، حساب توسعه‌دهنده شما ایجاد می‌شود و شما می‌توانید از آن برای دسترسی به ابزارها و منابع توسعه‌دهندگان گوگل استفاده کنید.

در صورتی که به هر دلیلی با مراحل ساخت حساب توسعه‌دهنده گوگل مشکل دارید، بهتر است به پشتیبانی گوگل مراجعه کنید چون آنها می‌توانند شما را در این فرآیند راهنمایی کنند.

**توجه داشته باشید که این فرآیند ایجاد اکانت دولوپر گوگل ممکن است تا یک هفته زمان ببرد.

نکته مهم! برای ساخت اکانت جیمیل مربوط به حساب دولوپر خود باید حتما از ابزار تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. زیرا ساخت حساب با آی پی ایران منجر به مسدود شدن حساب خواهد شد.

چگونه می‌توانم با پشتیبانی گوگل تماس بگیرم؟

برای تماس با پشتیبانی گوگل، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

1. به سایت پشتیبانی گوگل به آدرس https://support.google.com/ بروید.

2. در صفحه اصلی پشتیبانی گوگل، می‌توانید به سوالات متداول مراجعه کنید تا ممکن است پاسخ سوال شما در این بخش وجود داشته باشد.

3. اگر نیاز به تماس مستقیم با پشتیبانی دارید، در پایین صفحه به “تماس با ما” یا “ارتباط با ما” مراجعه کنید. ممکن است لازم باشد روی یکی از دسته‌بندی‌ها کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.

4. در صفحه تماس با پشتیبانی، می‌توانید گزینه‌های مختلفی برای ارتباط برقرار کردن انتخاب کنید. برخی از گزینه‌ها ممکن است شامل تماس تلفنی، چت آنلاین یا ارسال تیکت پشتیبانی باشند.

5. انتخاب کنید که کدام روش برای شما مناسب است و با تیم پشتیبانی گوگل تماس بگیرید یا ارتباط برقرار کنید.

در ضمن، بسته به محصول یا سرویسی که مورد نیاز شماست، ممکن است پشتیبانی گوگل برای آن محصول یا سرویس خاص، وب‌سایت یا روشی جداگانه برای تماس داشته باشد. بهتر است در سایت مربوطه به محصول یا سرویسی که نیاز دارید، به دنبال بخش پشتیبانی و راه‌های تماس با آن بخش بگردید.

حل مشکل ساخت اکانت دولوپر گوگل در ایران

حل-مشکل-ساخت-اکانت-دولوپر-گوگل-در-ایران

متأسفانه، در برخی کشورها، از جمله ایران، برخی از سرویس‌های گوگل از جمله حساب دولوپر محدودیت‌هایی دارند و قابلیت استفاده مستقیم از آنها در این کشورها وجود ندارد. این محدودیت‌ها به دلیل تحریم‌ها و سیاست‌های قانونی مربوط به هر کشور ممکن است.

در این شرایط، برای حل مشکل ساخت حساب دولوپر گوگل در ایران، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:

1. استفاده از VPN: با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN)، می‌توانید آدرس IP خود را به یک کشور دیگر تغییر دهید و به طور مجازی به نظر برسید که از آن کشور هستید. با فعالسازی VPN و انتخاب یک سرور در کشوری که حساب دولوپر گوگل در آن قابل دسترسی است، می‌توانید تلاش کنید حساب دولوپر خود را ایجاد کنید.

2. استفاده از سرویس‌های میانجی (Proxy Services): سرویس‌های میانجی می‌توانند به شما کمک کنند تا ترافیک اینترنتی خود را از طریق سرورهای مستقر در کشورهای دیگر هدایت کنید، و در نتیجه به نظر برسد که از آن کشور دسترسی دارید. با استفاده از سرویس‌های میانجی، می‌توانید تلاش کنید حساب دولوپر خود را ایجاد کنید.

3. استفاده از افرادی که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند: اگر امکان دارد، می‌توانید از دوستان یا آشنایانی که در کشوری زندگی می‌کنند که امکان ساخت حساب دولوپر در آن وجود دارد، کمک بگیرید و آنها را برای ایجاد حساب دولوپر به نمایندگی شما درخواست کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از راهکارهای فوق ممکن است با قوانین و مقررات گوگل در تضاد باشد و در صورت کشف شدن ممکن است منجر به مشکلاتی مانند مسدود شدن حساب شود. همچنین، با توجه به تغییرات قوانین و مقررات، ممکن است این راهکارها در آینده قابل اجرا نباشند.

همانطور که گفته شد، برای ایجاد اکانت دولوپر گوگل باید هزینه 25 دلاری پرداخت شود. امّا همانطور که می دانید، پرداخت ارزی در ایران به دلیل تحریم ها با مشکلات زیادی مواجه است. امّا اگر شما یک توسعه دهنده هستید و مایلید برنامه خود را در مارکت Google Play منتشر کنید، برای تهیه حساب توسعه دهندگان گوگل می توانید از تیم فرامهام کمک بگیرید.

تیم فرامهام با داشتن حساب های ارزی معتبر اقدام به ساخت حساب دولوپری گوگل کرده و با هزینه ای مناسب، اکانت دولوپر گوگل شما را در اختیارتان قرار می دهد. حساب های دولوپری فرامهام کاملا معتبر بوده و به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ نگرانی برنامه خود را در گوگل پلی منتشر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست برای تهیه حساب دولوپری گوگل همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس تلفنی: 09921611321

امتیازدهی

5/5

اشتراک گذاری در

10 پاسخ

 1. سلام،
  چطور میتونیم درآمد برنامه رو نقد کنیم؟
  اصلا اکانت به حساب بانکی متصل هست که بشه توش برنامه پولی گذاشت؟

  ممنون

  1. سلام.
   در خصوص نقد کردن برنامه دو مقوله وجود داره.
   اگر از درآمد منظورتون درآمد پرداخت های درون برنامه ای یا in-app purchase هست که باید مرچنت اکانت گوگل داشته باشید. مرچنت اکانت گوگل متاسفانه کسی در ایران ارائه نمی دهد.
   در خصوص درآمد از طریق تبلیغات برنامه هم که ما می تونیم سرویس AdMob رو براتون فعال کنیم و درآمد اون را براتون نقد کنیم که سوای از بحث ایجاد حساب هست.

   1. سلام

    خسته نباشید

    هزینه ساخت حساب دولوپر گوگل + فعال سازی AdMob و تایید آدرس فیزیکیش چقدر میشه ؟

    آیا نیاز به تهیه سیم کارت بین المللی و وی پی اس از خارج نیز هست ؟

    من از آلمان ۱ سرور اختصاصی و ۲ وی پی اس دارم ِ/ ولی از اون آی پی ها زیاد به حساب گوگل خودم که با شماره ایران تایید شده لاگین کردم / آیا نیاز به وی پی اس جدید دارم ؟

    ممنون

    1. سلام.
     لطفا با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا کامل پروسه کار، هزینه ها و تمام چیز هایی که لازم هست رو براتون توضیح بدن
     آی دی تلگرام:
     faradatagads@

     شماره تماس تلفنی:
     09107254843

 2. سلام.آیا میتونید admob رو فعال کنید و تاییدیه رمزی که با آدرس فیزیکیش میاد رو بگیرید؟اگر بله آیا حساب بانکی که به گوگل متصل میکنید به نام خود ماست؟

 3. سلام.برای ساخت جیمیل میشه از شماره موبایل ایران استفاده کرد؟یا گوگل حساب رو میبنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *