کسب درامد دلاری از گوگل – کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن

کسب-درامد-دلاری-از-گوگل

یکی از راه هایی که اجازه می دهد توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی از حاصل دست رنج خود درآمد کسب کنند این است که اپ خود را در مارکت های مختلف منتشر کنند. امّا بحث جایی هیجان انگیز می شود که می فهمیم با انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی به عنوان یک مارکت جهانی می توان کسب درآمد دلاری داشت و داشتن یک منبع درآمد ارزی امروزه برای هر ایرانی بسیار ارزشمند محسوب می شود.

امّا داشتن درآمد دلاری در شرایط کنونی نیازمند گذشتن از فرآیندی است که کمی از هفت خوان رستم ندارد و در اکثر مواقع به بن بست منتهی می شود. ولی این به معنای پایان کار برای شما نیست. ما برای شما پیشنهادی داریم که با آن می توانید اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کرده و بدون نیاز به داشتن حساب merchant گوگل و حساب ارزی، کسب درامد دلاری از گوگل را به ریال دریافت کنید!

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی به صورت رایگان

همان طور که بالاتر به آن اشاره کردیم، کسب درآمد دلاری از برنامه اندرویدی نیازمند این است که اپلیکیشن در یک مارکت جهانی منتشر شود تا در دسترس جهان قرار بگیرد. امّا انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی نیز نیازمند داشتن اکانت دولوپری گوگل است که برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه دلاری (25 دلار) و ارائه مدارک هویتی خارجی هستید!

تا به اینجا، در اولین قدم کسب درآمد ارزی از اپ دچار مشکل شده ایم. ولی راه حلی بسیار ساده برای آن وجود دارد.

برای کسب درآمد از اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید 

شماره تماس تلفنی: 09921611321

قرار دادن اپلیکیشن در گوگل پلی به دلیل وجود تحریم ها برای ایرانیان ممکن نیست، امّا شما می توانید کار را به تیم فرامهام سپرده تا به صورت رایگان و با داشتن اکانت دولوپری کانادا و آمریکا، اپلیکیشن شما را در گوگل پلی منتشر کنند. بعد از اینکه با موفقیت اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کردید، حال وقت این رسیده است که کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن خود را با کمک تیم فرامهام شروع کنید.

شما می توانید همین الان کسب درامد دلاری از گوگل را داشته باشید

استخراج دلار از گوگل پلی یعنی چه؟

استخراج-دلار-از-گوگل-پلی-یعنی-چه

گوگل پلی یک فروشگاه آنلاین برای دانلود و نصب برنامه‌ها و بازی‌های اندروید است و به عنوان یک فروشگاه آنلاین، امکان استخراج دلار از آن وجود ندارد.

برای کسب درامد دلاری از گوگل شما می‌توانید در فروشگاه گوگل پلی، برنامه‌ها و بازی‌هایی که در آن به صورت رایگان یا پولی عرضه می‌شوند را دانلود و نصب کنید. در صورتی که می‌خواهید برای خرید برنامه‌ها و بازی‌های پولی، از کارت اعتباری خود استفاده کنید، باید اطلاعات کارت اعتباری خود را به فروشگاه گوگل پلی ارائه دهید و مبلغ خرید از حساب شما کسر خواهد شد.

در اینجا باید به این نکته هم توجه داشت که استفاده از کارت اعتباری برای خرید برنامه‌ها و بازی‌ها در فروشگاه گوگل پلی، به عهده شماست و باید از اعتبار کافی در حساب خود مطمئن شوید تا بتوانید خریدهای خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از اعتبار خود در گوگل پلی مطمئن شوم؟

برای مطمئن شدن از اعتبار خود در گوگل پلی برای کسب درآمد دلاری، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1. بررسی تاریخ انقضای کارت اعتباری: اگر قصد دارید از کارت اعتباری خود برای خرید در گوگل پلی استفاده کنید، باید تاریخ انقضای کارت خود را بررسی کنید و از اینکه کارت شما منقضی نشده باشد، مطمئن شوید.

2. بررسی موجودی کارت اعتباری: برای خرید در گوگل پلی، باید اعتبار کافی در کارت اعتباری خود داشته باشید. بنابراین، باید موجودی کارت اعتباری خود را بررسی کنید و از اینکه موجودی کافی برای خرید دارید، مطمئن شوید.

3. بررسی تراکنش‌های اخیر: با ورود به حساب کاربری خود در گوگل پلی، می‌توانید تراکنش‌های اخیر خود را مشاهده کنید و از اینکه مبالغی که برای خرید در گوگل پلی پرداخت کرده‌اید، به درستی به حساب شما اضافه شده‌اند، مطمئن شوید.

در کل، برای مطمئن شدن از اعتبار خود در گوگل پلی، باید به تاریخ انقضای کارت اعتباری، موجودی کارت و تراکنش‌های اخیر خود توجه کنید و از اینکه به درستی وارد حساب شما شده‌اند، مطمئن شوید.

کسب درآمد دلاری از انتشار برنامه در گوگل پلی

کسب-درآمد-دلاری-از-انتشار-برنامه-در-گوگل-پلی

کسب درآمد دلاری؛ اپلیکیشن شما در Google Play قرار گرفته و در این مرحله اپ شما در حال کسب درآمد ارزی است. سوالی که پیش میاید این است: چگونه درآمد دلاری اپلیکیشن خود را از گوگل پلی برداشت کنیم؟

برای برداشت درآمد ارزی از گوگل پلی برای پرداخت های درون برنامه ای شما نیاز به داشتن حساب مرچنت گوگل (Merchant account) دارید که داشتن آن خود نیازمند داشتن مدارک هویتی، مدارک محل سکونت و حساب ارزی متعلق به کشورهای خارجی است!

در این مرحله مجدد با مشکلی اساسی دیگری مواجه شدیم. امّا راه حل آن چیست؟

تیم فرامهام به شما کمک می کند که نه تنها با انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی به صورت جهانی دیده شوید، بلکه باعث کسب درآمد دلاری از گوگل پلی شوید

مراحل انجام کار به صورت زیر است:

 1. اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کرده یا کار انتشار را به ما بسپارید.
 2. یک SDK تبلیغاتی که به شما داده می شود را روی اپلیکیشن خود پیاده کرده (می توانید این کار را نیز به ما بسپارید) و فایل APK را در اختیار ما قرار دهید.
 3. هفتاد درصد از سود تبلیغات پیاده شده در اپلیکیشن خود را به ریال دریافت کنید.

در نمودار بالا، میزان درآمد دلاری یک اپلیکیشن با 50 هزار کاربر در یک ماه نمایش داده شده است. این نمودار نشان می دهد که این اپلیکیشن در یک ماه مبلغ 238 دلار از روش بالا کسب درآمد کرده است که این مبلغ همان هفتاد درصدی است که به توسعه دهنده اپلیکیشن تعلق گرفته است.

کسب درامد دلاری از گوگل پلی چجوری است؟

کسب-درامد-دلاری-از-گوگل-پلی1

کسب درآمد از گوگل پلی به دو صورت ممکن است:

1. فروش برنامه یا ایجاد درآمد از تبلیغات: شما می‌توانید برنامه‌های خود را در فروشگاه گوگل پلی به صورت پولی عرضه کنید و درآمدی از فروش برنامه‌های خود کسب کنید. همچنین، می‌توانید درآمدی از تبلیغات در برنامه‌های خود به دست آورید. در این حالت، شما از کاربران پول دریافت می‌کنید تا بتوانند برنامه‌های شما را دانلود و استفاده کنند و یا تبلیغات را مشاهده کنند.

2. شرکت در برنامه Google Opinion Rewards: به عنوان یک کاربر گوگل، می‌توانید در برنامه Google Opinion Rewards ثبت‌نام کنید و به سوالات پرسشنامه‌هایی که گوگل برای شما ارسال می‌کند، پاسخ دهید. با پاسخ دادن به این پرسشنامه‌ها، می‌توانید اعتبار در گوگل پلی به دست آورید که می‌توانید از آن برای خرید برنامه‌ها و بازی‌های پولی استفاده کنید.

در هر دو حالت فوق، برای کسب درآمد از گوگل پلی، باید قوانین و مقررات فروشگاه گوگل پلی را رعایت کنید و باید برنامه‌های خود را با کیفیت و با استفاده از روش‌های بهینه‌سازی مناسب، به کاربران عرضه کنید.

با توجه به تمام چالش های کسب درامد دلاری از گوگل، روشی که در بالا توضیح داده شد یکی از ساده ترین و پر بازده ترین راه هایی است که از طریق آن می توانید بدون داشتن حساب ارزی از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کنید.

امتیازدهی

5/5

اشتراک گذاری در

10 پاسخ

 1. مهم ترین قسمت ماجرا اینجاست که چطور میشه به خود شما اعتماد کرد چون در اصل دیگه من مالک اپلیکیشن و درآمدم نیستم بلکه شما هستید که مالک اپ و تمامی درآمد های تبلیغاتیش محسوب میشید و اگر اپلیکیشن به درآمد های بالایی در گوگل پلی برسه و شما به هر دلیل نخوایید دیگه سود تبلیغات رو به مالک اصلی بدید , خیلی راحت نمیدید و من هم دستم به جایی بند نیست

  1. نگرانی شما کاملا قابل درک هست.
   امّا برای اطمینان خاطر مشتریان قبل از شروع به کار قراردادی که تمام موارد داخلش لحاظ بشه امضا خواهد شد.
   همچنین اگر اپلیکیشن شما روی اکانت خودتون منتشر شده باشه هم که دیگه کسی نمی تونه روی اون و سودش ادعای مالکیت کنه. در خصوص اپ منتشر شده توسط ما هم که سابقه کاری ما می تونه به شما این اطمینان رو بده که مشکلات بعدی وجود نخواهد داشت. باز هم اگر سوالی در خصوص جزئیات کار داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید دقیق راهنماییتون می کنند.

  2. دوست من شما باید بتونید اپلیکیشنتون رو از سمت سرور غیر فعال کنید، اینجوری اگر فرامهام هرماه با شما تصفیه نکرد اپ رو غیر فعال کنید، به همین سادگی

   1. دقیقا درسته.. سوالش بی معنی بود الان دیگه همه نرم افزارها به سرور متصل هستن واسه امنیتشون…

 2. سلام
  این امکان وجود داره که من برنامه پولی خودم رو با اکانت دولوپری خودم که یه اکانت ساده هست و فقط با پرداخت 25 دلار بازش کردم انتشار بدم و درآمد اون رو از طریق اکانت merchant شما برداشت کنم؟
  برای برنامه های دارای تبلیغات + پرداخت درون برنامه ای چطور؟
  اصلا گوگل همچین امکانی رو میده؟ چون میخوام انتشار دهنده اش خودم باشم که برندسازی هم بکنم برای شرکت فرضی!
  ممنون.

  1. سلام.
   لطفا با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا کامل پروسه کار، هزینه ها و تمام چیز هایی که لازم هست رو براتون توضیح بدن
   آی دی تلگرام:
   FaraData_SEO96@
   شماره تماس تلفنی:
   09107254861

 3. با سلام
  منظور از اپلیکیشن، دقیقا چی هست؟ آیا منظور ، همون برنامه های کاربردی مثل آپ، دیوار و ….دیگه هس؟ یا ما مثلاً آثار هنری خودمون رو مثل فیلم کوتاه، کلیپ، مقاله و.. میتونیم در گوگل پلی انتشار بدیم و درآمد ارزی کسب کنیم؟

 4. با سلام
  منظور از اپلیکیشن، دقیقا چی هست؟ آیا منظور ، همون برنامه های کاربردی مثل آپ، دیوار و ….دیگه هس؟ یا ما مثلاً آثار هنری خودمون رو مثل فیلم کوتاه، کلیپ، مقاله و.. میتونیم در گوگل پلی انتشار بدیم و درآمد ارزی کسب کنیم؟

 5. سلام . من اکانت دولپور رو دارم و بعد از مدتی 22 یورو به حساب من اضافه شدم ولی نمیتونم برداشت کنم چون IBAN ایران رو قبول نمیکنه و نیاز به کارت بانکی خارجی هست. میتونید کمک کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *