کسب درآمد دلاری با انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی بدون داشتن حساب ارزی

یکی از راه هایی که اجازه می دهد توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی از حاصل دست رنج خود درآمد کسب کنند این است که اپ خود را در مارکت های مختلف منتشر کنند. امّا بحث جایی هیجان انگیز می شود که می فهمیم با انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی به عنوان یک مارکت جهانی می توان کسب درآمد دلاری داشت و داشتن یک منبع درآمد ارزی امروزه برای هر ایرانی بسیار ارزشمند محسوب می شود.

امّا داشتن درآمد دلاری در شرایط کنونی نیازمند گذشتن از فرآیندی است که کمی از هفت خوان رستم ندارد و در اکثر مواقع به بن بست منتهی می شود. ولی این به معنای پایان کار برای شما نیست. ما برای شما پیشنهادی داریم که با آن می توانید اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کرده و بدون نیاز به داشتن حساب merchant گوگل و حساب ارزی، درآمد دلاری اپلیکیشن خود را به ریال دریافت کنید!کسب درآمد

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی به صورت رایگان

همان طور که بالاتر به آن اشاره کردیم، کسب درآمد دلاری از برنامه اندرویدی نیازمند این است که اپلیکیشن در یک مارکت جهانی منتشر شود تا در دسترس جهان قرار بگیرد. امّا انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی نیز نیازمند داشتن اکانت دولوپری گوگل است که برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه دلاری (25 دلار) و ارائه مدارک هویتی خارجی هستید!

تا به اینجا، در اولین قدم کسب درآمد ارزی از اپ دچار مشکل شده ایم. ولی راه حلی بسیار ساده برای آن وجود دارد.

برای کسب درآمد از اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید (09107254843)

تماس با ما

یا از طریق لینک زیر بصورت مستقیم از سایت سفارش دهید

قرار دادن اپلیکیشن در گوگل پلی به دلیل وجود تحریم ها برای ایرانیان ممکن نیست، امّا شما می توانید کار را به تیم فرامهام سپرده تا به صورت رایگان و با داشتن اکانت دولوپری کانادا و آمریکا، اپلیکیشن شما را در گوگل پلی منتشر کنند. بعد از اینکه با موفقیت اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کردید، حال وقت این رسیده است که کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن خود را با کمک تیم فرامهام شروع کنید.

کسب درآمد دلاری از انتشار برنامه در گوگل پلی

کسب درآمد دلاری

اپلیکیشن شما در Google Play قرار گرفته و در این مرحله اپ شما در حال کسب درآمد ارزی است. سوالی که پیش میاید این است: چگونه درآمد دلاری اپلیکیشن خود را از گوگل پلی برداشت کنیم؟

برای برداشت درآمد ارزی از گوگل پلی برای پرداخت های درون برنامه ای شما نیاز به داشتن حساب مرچنت گوگل (Merchant account) دارید که داشتن آن خود نیازمند داشتن مدارک هویتی، مدارک محل سکونت و حساب ارزی متعلق به کشورهای خارجی است!

در این مرحله مجدد با مشکلی اساسی دیگری مواجه شدیم. امّا راه حل آن چیست؟

تیم فرامهام به شما کمک می کند که نه تنها با انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی به صورت جهانی دیده شوید، بلکه درآمد دلاری اپلیکیشن خود را به صورت ریالی و بدون هیچگونه دردسری دریافت کنید.

مراحل انجام کار به صورت زیر است:

  1. اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کرده یا کار انتشار را به ما بسپارید.
  2. یک SDK تبلیغاتی که به شما داده می شود را روی اپلیکیشن خود پیاده کرده (می توانید این کار را نیز به ما بسپارید) و فایل APK را در اختیار ما قرار دهید.
  3. هفتاد درصد از سود تبلیغات پیاده شده در اپلیکیشن خود را به ریال دریافت کنید.

نمودار درآمد

در نمودار بالا، میزان درآمد دلاری یک اپلیکیشن با 50 هزار کاربر در یک ماه نمایش داده شده است. این نمودار نشان می دهد که این اپلیکیشن در یک ماه مبلغ 238 دلار از روش بالا کسب درآمد کرده است که این مبلغ همان هفتاد درصدی است که به توسعه دهنده اپلیکیشن تعلق گرفته است.

با توجه به تمام چالش های کسب درآمد دلاری در ایران، روشی که در بالا توضیح داده شد یکی از ساده ترین و پر بازده ترین راه هایی است که از طریق آن می توانید بدون داشتن حساب ارزی از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کنید.

تیم فرامهام تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی موانع راه کسب درآمد ارزی اپلیکیشن را برای ایرانیان برکنار کند تا توسعه دهندگان بتوانند به آسان ترین روش ممکن از اپلیکیشن خود درآمد زایی بین المللی کنند.

می توانید همین حالا شروع کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع به کار می توانید با کارشناسان ما تماس (09107254843) گرفته یا از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید.

یا از طریق لینک زیر بصورت مستقیم از سایت سفارش دهید

کسب درآمد دلاری

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید