راهکارهای ارتقا و تولید محتوا در اینستاگرام با مدیریت صحیح پیج

تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام چندان راحت نیست. در نظر گرفتن همه مفاهیم در کنار هم و استفاده از جلوه‌های بصری باعث می‌شود تولید محتوا تبدیل به یک کار چالش برانگیز شود. راه‌های زیادی برای تولید محتوا در اینستاگرام وجود دارد. البته باید دقت کنید که این محتوا از کیفیت بالایی برخوردار باشد. مدیریت پیج اینستاگرام بسیار مهم می‌باشد تا جایی که برای انجام این کار باید نکات خاصی را رعایت کرد. برای اینکه بتوانید فالوور‌های بیشتری داشته باشید و پیج خود را در اینستاگرام مطرح کنید و فروش خود را بالاتر ببرید باید مدیریت درست اینستاگرام را یاد بگیرید.

همه چیز درباره تولید محتوا در اینستاگرام

امروزه اینستاگرام بستری برای کسب و کار‌ها می‌باشد که می‌توانند در این بستر بهترین و بیشترین فروش را انجام دهند و کسب و کار خود را گسترش دهند. در واقع این شبکه اجتماعی یکی از بهترین فضا‌ها برای تبلیغ کسب و کار شما می‌باشد و اگر بتوانید در این فضا محتوایی اصولی و درست تولید کنید می‌توانید کسب و کار خود را به خوبی رشد دهید. در واقع تولید محتوا یعنی طراحی محتوایی که مرتبط با کسب و کار شما باشد و به شکل‌های متفاوتی انتشار پیدا کند. شما می‌توانید در اینستاگرام محتوا‌های خود را به صورت پست، لایو، ریلز، استوری و IGTV منتشر کنید.

تولید محتوای اینستاگرام چیست؟

یکی از خدمات سوشال مدیا مای در فرامهام تولید محتوا مخصوص اینستاگرام است. منظور از تولید محتوا در اینستاگرام نشر هدفمند محتوا‌هایی مانند عکس، ویدیو، متن و موارد دیگر می‌باشد که برای نشان‌ دادن به مخاطبان شما طراحی می‌شود. در واقع اینستاگرام محیطی برای انتشار عکس و محتوا‌های تصویری می‌باشد. بنابراین انتشار عکس و ویدیو در این شبکه اجتماعی بسیار مهم می‌باشد. جایی که حتی بدون‌گذاشتن متن هم می‌توان مطلبی را منتشر کرد اما بدون عکس یا ویدیو امکان انتشار مطلب وجود ندارد. بنابراین قبل از تولید محتوا باید توجه کنید که می‌خواهید چه محتوا‌هایی را در این شبکه اجتماعی منتشر کنید و اگر می‌خواهید برندی در این شبکه بسازید باید وقت خود را بر روی ساختن محتوا‌های بصری بگذارید.

هدف شما از تولید محتوا در اینستاگرام

همه می‌توانند در اینستاگرام محتوا تولید کنند. شاید مسیر تولید محتوا در اینستاگرام برای همه یکسان نباشد اما هدف همه یک چیز می‌باشد دیده‌شدن کسب و کار و کسب درآمد. در واقع کسب و کار‌ها هدفشان از تولید محتوا بالابردن آگاهی برندشان در نزد مخاطب و فروش بالا می‌باشد. تولید محتوا در واقع یک فرایند هدفمند می‌باشد که شما باید حتماً  با در نظرگرفتن مخاطب خود و هدفی که دارید محتوا تولید کنید. اهدافی که معمولاً در تولید محتوا در اینستاگرام در نظر گرفته‌می‌شود عبارتند از:

  • دلیل تولید محتوا در اینستاگرام؛ شناخته شدن برند تخصصی شما
  • دلیل تولید محتوا در اینستاگرام؛ به دست آوردن رتبه اول گوگل در یک موضوع خاص
  • دلیل تولید محتوا در اینستاگرام؛ جذب مشتری‌های جدید
  • دلیل برای تولید محتوا در اینستاگرام؛ بالا بردن فروش محصولات

چرا باید در اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟

تعداد زیادی از کاربران ایرانی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند بنابراین تولید محتوا در این شبکه اجتماعی باعث می‌شود که حتی تعداد خیلی کمی از این کاربران بتوانند ما را ببینند و با کسب و کار ما آشنا شوند. تولید محتوا در اینستاگرام باعث می‌شود تا با مخاطبان خود وارد تعامل شوید و بتوانید وضعیت رقبای خود را بهتر بررسی کنید. همچنین تولید محتوا در این شبکه اجتماعی شما را خلاق خواهد کرد. همچنین می‌توانید با اینفلوئنسر مارکتینگ باعث رونق کسب و کارتان شوید.

چطور در اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟

پس از تبدیل اکانت اینستاگرام خود به بیزینسی مراحل زیر را انجام دهید.

1. هدف خود را مشخص کنید

هدف خود را برای فعالیت در این شبکه اجتماعی از قبل معلوم کنید. اهداف فعالیت در اینستاگرام می‌تواند رشد مخاطبین، به وجود آوردن یک شبکه اجتماعی از مشتری‌ها و تعامل بیشتر با مشتریان باشد.

2. موضوع محتوای خود را انتخاب کنید

قبل از تولید محتوا در اینستاگرام باید بدانید که برای چه موضوعی و به چه دلیلی می‌خواهید محتوا تولید کنید؟ اگر عکاس هستید دوست دارید چه عکس‌هایی را منتشر کنید؟ اگر فروشگاه اینترنتی دارید برای بالابردن فروش خود به چه چیز‌هایی نیاز دارید؟ هر هدفی که در نظر داشته باشید برای آن باید یک موضوعی را انتخاب کرده و طبق آن موضوع جلو بروید. برای اینکه بتوانید در مسیر خود با موفقیت بیشتری پیش بروید یک پالت رنگی ویژه و مرتبط با برند خود هم انتخاب کنید.

3. مخاطبان خود را شناسایی کنید

هدف شما از تولید محتوا در اینستاگرام مخاطبان و مشتریانتان می‌باشد. نیاز و خواسته مخاطب شما برای ساخت محتوایی خوب و عالی بسیار مهم می‌باشد. اگر کاربران از پست‌های شما بازدید نکنند محتوایی که  شما ساخته‌اید خوب نمی‌باشد و شما را به هدفتان نمی‌رساند. برای اینکه بتوانید مخاطبین خود را خوب بشناسید اینسایت اینستاگرام  استفاده کنید. در این فضا می‌توانید سن و جنس و محل زندگی و تایم فعالیت مخاطبین خود را ببینید.

4. برای تولید محتوا برنامه‌ریزی داشته باشید

تولید محتوا در اینستاگرام

زمانی که محتوا تولید می‌کنید برنامه‌ریزی داشته‌ باشید. اگر گذاشتن‌ پست در پیج شما به صورت مرتب و منظم نباشد نمی‌توانید یک پیج اینستاگرامی خوب داشته‌ باشید. برای اینکه مشتریان بتوانند شما را بهتر بشناسند باید طبق یک برنامه‌ریزی منظم محتوا تولید کنید.

5. ابزار‌های تولید محتوای خود را مشخص کنید

برای اینکه بتوانید محتوای خوب در اینستاگرام تولید کنید نیاز به ابزار‌های پیشرفته‌تر از گوشی‌های هوشمند دارید. مثلاً یک دراپ عکاسی، رینگ لایت و نگهدارنده گوشی ابزار‌های مهم در تولید محتوا در اینستاگرام می‌باشد.

 انواع تولید محتوا در اینستاگرام

شما می‌توانید در اینستاگرام محتوا‌های مختلفی را تولید کنید و به کمک ابزار‌ها و قابلیت‌هایی که در آن وجود دارد به روش خلاقانه و جذاب محتوا‌های خود را برای کاربران خود به نمایش بگذارید. تولید محتوا در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بتوانید ارتباطی محکم با کاربران و مخاطبان خود برقرار کرده و خلاقیت و استعداد‌های خود را به آن‌ها نشان دهید. همچنین می‌توانید به کمک تولید محتوا تجربیات خودتان را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. انواع تولید محتوا در اینستاگرام عبارتند از:

1. تولید محتوا تبلیغات رسمی در اینستاگرام

یکی از روش‌های تولید محتوا می‌باشد که کمک می‌کند تا برند خود را به مخاطبان خود بشناسانید و محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید تا مخاطبان شما محصولات شما را بیشتر بشناسند. قبل از اینکه تولید محتوا را آغاز کنید باید تعیین کنید که هدف شما از تبلیغات چه می‌باشد و می‌خواهید خدمات خود را به کدام بخش از مخاطبان در اینستاگرام ارائه دهید. سعی کنید با افرادی که نزدیک به حوزه کاری شما هستند همکاری نموده و از کمک آن‌ها استفاده کنید تا بتوانید محتوای تبلیغاتی خود را با جامعه بزرگ‌تری پیوند دهید و اعتماد مخاطبان خود را بیشتر جلب کنید.

2. تولید محتوا معماری در اینستاگرام

این محتوا می‌تواند در به نمایش‌گذاشتن طراحی‌ها و‌ایده‌های معماری شما بسیار مؤثر باشد و می‌توانید مهارت‌های خود را در زمینه معماری به علاقمندان خود معرفی کنید. از طرح‌های مورد نظر خود عکس‌های با کیفیت تهیه‌کرده و می‌توانید با کمک‌گرفتن از دوربین‌های حرفه‌ای و تلفن‌های هوشمند با کیفیت بالا این کار را انجام دهید.

3. تولید محتوای متنی اینستاگرام

تولید محتوای متنی یعنی شما متنی را ایجاد کنید که خواننده با خواندن آن تحت تأثیر قرار گرفته و نیاز‌های او برآورده‌ شود. محتوای متنی می‌تواند در رسانه‌های مختلف مثل وب سایت‌ها، بلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی انتشار پیدا کند. در اینستاگرام با تولید محتوای متنی می‌توانید پیام‌ها و‌ایده‌های خود را به صورت مستقیم به مخاطبان خود برسانید. برای تولید محتوای متنی خوب نیاز به استراتژی‌ها و روش‌های خاصی می‌باشد زیرا اینستاگرام برای محتوای متنی محدودیت‌هایی در نظر گرفته که این محدودیت‌ها شامل تعداد کاراکتر در توضیحات پست‌ها و تغییرات الگوریتم می‌باشد.

برای تولید محتوای متنی باید فعالیت بی‌وقفه و به روز‌رسانی وجود داشته باشد. باید بتوانید بازخورد‌ها را پیگیری کنید و عملکرد پست‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و تعامل خوب با فالوور‌های خود داشته باشید. به کمک این اطلاعات می‌توانید محتوای متنی که مورد علاقه مخاطبین شما باشد تولید و منتشر کنید.

چرا استراتژی داشتن در تولید محتوا مهم است؟

  • برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را در شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام رشد دهید نیاز دارید تا یک استراتژی محتوای مناسب داشته باشید. هدف از استراتژی محتوا یعنی بتوانید محتوایی با معنای‌ بهم پیوسته و جذاب تولید کنید که مشتریان شما منظور شرکت را از تولید این محتوا درک کنند.

استراتژی محتوا در واقع عملکرد سطح بالای یک سازمان می‌باشد. استراتژی برای تولید محتوا شامل انتخاب موضوع، قالب‌های محتوا، روش نوشتن محتوا و طراحی تبلیغ است. این امر در تولید محتوا از این جهت مهم است که به شما کمک می‌کند تا برای بازاریابی محتوای سایت خودتان برنامه‌ریزی درست داشته باشید. بدون داشتن استراتژی افراد مجبورند تا از یک روش به روش دیگر تغییر جهت دهند و این باعث می‌شود تا نتوانند در کسب و کار خود موفق باشند. استراتژی محتوا یک روش عملی می‌باشد که با توجه به اهداف کسب و کار شما و برای ایجاد محتوای مؤثر و توزیع آن انجام می‌گیرد.

نکات محتوا‌نویسی در اینستاگرام

نکات محتوا‌نویسی در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام بسیار مهم می‌باشد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بزرگ می‌باشد که کاربران زیادی دارد. مهمترین کاری که کاربران در اینستاگرام می‌کنند دیدن عکس پروفایل شما می‌باشد. سپس به سراغ کپشن یا توضیحات پست شما ‌می‌روند و اگر کپشن خالی باشد از صفحه شما بیرون ‌می‌روند. در واقع شما با این کار فرصتی را که می‌توانستید کاربری را به سمت خود جذب کنید از دست می‌دهید. نکات مهم در محتوا‌نویسی عبارتند از:

برای کی می‌نویسی؟

اینستاگرام ۵۰ میلیون کاربر ایرانی دارد که همه آن‌ها فعال می‌باشد اما باید بدانیم که همه این ۵۰ کاربر مخاطب هدف شما نمی‌باشند. شما در هنگام محتوا‌نویسی باید توجه کنید که برای چه کسی این محتوا را می‌نویسید و برای چه مخاطبین شما را دنبال می‌کنند؟ پس از نوشتن کپشن این سؤالات را از خود بپرسید.

  • آیا مخاطبان منظور من را متوجه می‌شوند؟ 
  • نیاز است تا در کپشن از اشکال ایموجی استفاده کنم؟
  • آیا مطلب یا هشتگی در کپشنم فراموش شده است؟

چه لحنی استفاده می‌کنید؟

برای نوشتن محتوا ابتدا باید توجه کنیم که چه لحنی به کار ما می‌آید. در واقع نخست باید خودتان را خوب بشناسید. سپس باید به خود بگویید که مخاطبی که هدف شماست چگونه می‌تواند شما را بشناسد؟ معمولاً کاربران اینستاگرام به دنبال لحن جدی و رسمی نمی‌باشند. در صورت داشتن کسب و کاری رسمی و جدی بهتر است گاهی با کاربران خود شوخی و مزاح کنید تا ارتباط صمیمانه‌تری با آن‌ها برقرار کنید.

چقدر باید بنویسید؟

این موضوع برای تولید محتوا در اینستاگرام مهم است که بدانید مخاطبان شما در اینستاگرام با عجله مطالب را چک می‌کنند و حوصله متون طولانی را ندارند. بنابراین بهتر است از توضیحات کوتاه استفاده کنید. توضیحات شما بهتر است به گونه‌ای باشد که به درد مخاطب شما بخورد. اگر عکس و فیلمی به عنوان پست منتشر می‌کنید که همه منظور شما در آن بیان‌شده است نوشتن یک کپشن کوتاه کافی می‌باشد.

باید با چی شروع کنید؟

اگر در نوشتن کپشن با تجربه باشید متوجه شده‌اید که اینستاگرام فقط خط اول هر کپشن را به مخاطبان و کاربران شما نشان می‌دهد. بنابراین حتماً این موضوع را مد نظر قرار دهید که مهم‌ترین قسمت کپشن خود را در خط اول قرار دهید و ادامه موضوع را برای خط‌های بعدی کپشن قرار دهید تا مخاطب شما ترغیب شود دکمه بیشتر یا more را بزند.

ادیت هم لازم دارد؟

باید بگوییم بله توضیحاتی که در کپشن می‌نویسید را چندین بار مورد بررسی قرار دهید تا غلط املایی و نگارشی نداشته باشد. به خصوص اگر توضیحات کپشن شما طولانی می‌باشد به این امر توجه کنید که هرنکته‌ای که نوشته می‌شود باید مفهوم آن را مخاطب دریافت کند. اگر احساس می‌کنید که جمله اضافی می‌باشد آن را حذف کنید.

هشتگ کیلویی چند؟

در تولید محتوا دقت کنید تا هشتگ‌هایی را به کار ببرید که با محتوا و پست شما هماهنگ و هم‌خوانی داشته باشد و مخاطبان هدف شما را مورد خطاب قرار دهد. در نظر داشته‌باشید که گذاشتن‌هشتگ‌های مناسب و بجا و کاربردی باعث‌ می‌شود تا شما وارد اکسپلور شوید.

یک سؤالی هم بپرسید

ساده‌ترین راهی که می‌توانید با فالوور‌های خود تعامل ایجاد کنید پرسیدن یک سؤال در کپشن می‌باشد تا فالوور‌های شما بتوانند به شکل کامنت به این سؤال پاسخ دهند. هر پستی در اینستاگرام منتشر کردید می‌توانید سؤالی در مورد آن پست مطرح کنید و از مخاطبین خود بخواهید تا نظر خود را به صورت کامنت بنویسند.

اگر لازم است منشن هم بکن

در صورتی که در پست خود از یک وسیله مخصوص و یا برند ویژه‌ای استفاده می‌کنید و یا اینکه وارد فضایی شده‌اید و آن مکان معروف می‌باشد می‌توانید در قسمت کپشن خود آن را منشن کنید. یعنی در این قسمت آیدی اینستاگرامی آن را بگذارید. اگر به این روش کار خود را ادامه دهید هم می‌توانید با یک پیج دیگر در اینستاگرام تعامل داشته باشید و هم اینکه مخاطبین آن پیج پست شما را در اکسپلور خواهند دید.

فراخوان عمل، دوای هر درد

زمانی که کپشن می‌نویسید از مخاطبین خود بخواهید که کامنت برای شما بگذارند یا به لینکی که در بیو گذاشته‌اید مراجعه کرده و پست‌های شما را لایک کنند. البته باید بدانید که پست شما باید آنقدر جذاب باشد که مخاطب ترغیب شود تا آن را لایک کند. مثلاً این جمله را دیده اید که می‌گویند «کامنتی که بیشترین لایک را بخورد برنده جایزه می‌باشد»

ایموجی هم جواب می‌دهد

باید نگاه کنید که آیا در متن خود لازم است از ایموجی استفاده کنید آیا محتوای شما با ایموجی جذاب می‌شود؟ بعضی از افراد به جای استفاده از کلمات از ایموجی یا شکلک استفاده می‌کنند تا بتوانند متنی جذاب به وجود بیاورند.

ایده تولید محتوا در اینستاگرام برای کسب و کار‌ها – ۱۰ایده

ایده تولید محتوا در اینستاگرام برای کسب و کار‌ها

نمی‌توان بدون داشتن استراتژی برای تولید محتوا انتظار رشد زیاد پیج را در اینستاگرام داشت. برای اینکه کسب و کار شما بتواند رشد کند و دوام پیدا کند باید مرتب محتوایی نوین که نظر مخاطبین شما را به خود جلب کند تولید کنید. در زیر به چند‌ ایده برای تولید محتوای اینستاگرامی اشاره می‌کنیم.

تولید محتوای آموزشی در اینستاگرام

در مورد کسب و کار خود محتوا تولید کنید و به عنوان پست در پیج خود قرار دهید و در صورت سؤال در مورد کسب و کار شما جواب مخاطبین خود را با مطالب آموزشی بدهید. این کار باعث می‌شود تا مخاطبین شما تحت تأثیر پیج شما قرارگرفته باعث رشد پیج شما شوند‌.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ معرفی محصولات و خدمات

در قسمتی از محتوای خود در اینستاگرام به معرفی محصولات خود بپردازید و خدماتی را که می‌توانید ارائه دهید به مخاطبین خود بشناسانید.

به نمایش گذاشتن پشت صحنه کسب و کار در اینستاگرام

در این قسمت شما باید حس اعتماد و اطمینان مشتریان را به خود جلب کنید. مثلاً می‌توانید با نشان‌دادن طریقه بسته‌بندی محصول خود و یا اینکه نشان‌دادن حضور شما در یک همایشی که مربوط به کسب و کارتان هست باعث جلب اعتماد مخاطبین خود شوید.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ نمایش نظرات مشتریان

در کسب و کار شما مشتریانی وجود دارند که نظر خود را در مورد محصول یا کسب و کار شما به صورت کامنت یا در دایرکت ارائه می‌دهند می‌توانید از نظرات مشتریان خود برای تولید محتوا استفاده کنید و نظرات مثبت آن‌ها را در استوری به مخاطبین خود نشان دهید با این کار می‌توانید اعتماد مخاطبین خود را به کسب و کار و محصولات خود جلب کنید.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ شرکت در چالش‌های اینستاگرامی

چالش‌های اینستا کمک می‌کند شما راحت‌تر وارد اکسپلور شوید. شرکت کردن در این چالش‌ها نیازی به تولید محتوا در اینستاگرام ندارد و می‌توانید با کمک‌گرفتن از پست‌های دیگران هم این چالش‌ها را ایجاد کنید.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ اطلاع‌رسانی محتوای سایت

با سوق دادن کاربرانی که در اینستاگرام فعال می‌باشند به سمت رسانه‌های دیگر می‌توانیم باعث رشد پیج خود شویم. می‌توانیم از محتوا‌هایی که فکر می‌کنیم برای کاربران جذاب است در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و سایت خود را به کاربران معرفی کنیم.

محتوا‌های مناسبتی در اینستاگرام

این محتوا‌ها که معمولاً از طرفش صاحبان شرکت و کسب و کار‌ها زیاد در اینستاگرام گذاشته می‌شود می‌تواند مربوط به مناسبت‌های شاد یا غمگین مثل عید سال نو و یا شهادت‌ها و همچنین پیروزی‌های ورزشی باشد. برای انجام این کار باید توجه کنید که در مناسبت‌هایی که به حالت عمومی می‌باشد یک محتوای مناسب با آن مناسبت به صورت تبریک یا تسلیت برای کاربران خود بفرستید.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ نقل قول‌های مرتبط با مخاطبان

به کار بردن محتوا‌های انگیزشی باعث می‌شود تا کسب و کار شما بیشتر رشد کند. برای رشد پیج خود نیاز به محتوا‌های انگیزشی و نقل قول‌های مرتبط با آن دارید. مثلاً در صورتی که پیج ورزشی دارید می‌توانید از جملات بزرگان استفاده کنید.

برای عملی کردن این موارد میتوانید از ادمین اینستاگرام هم مشورت بگیرید و یا همکاری داشته باشید.

انتشار محتوا‌های تعاملی در اینستاگرام

برقراری تعامل با فالوور‌ها در اینستاگرام بسیار مهم می‌باشد. با انتشار پست‌ها و استوری‌های تعاملی می‌توانید پست‌های خود را بیشتر در معرض دید مخاطبین خود قرار دهید. تعامل یعنی همه فعالیت‌هایی که مخاطب یا فالوور شما بر روی پست شما انجام می‌دهد که می‌تواند شامل لایک، کامنت و ذخیره پست باشد. پس لازم است پست‌هایی را انتشار دهید که بتوانید مخاطب خود را تشویق و ترغیب به تعامل کنید.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ گردآوری سؤال و جواب‌ها در ویدیو

یک روش جالب دیگر برای تولید محتوا در اینستاگرام جمع کردن سؤالات و پرسش‌های فالوور‌ها در مورد کسب و کار شما و جواب دادن به آن‌ها در یک ویدیو کوتاه می‌باشد. برای این کار می‌توانید از تجربیات گذشته خود استفاده کرده و به وسیله کامنتهایی که دریافت کرده‌اید و یا به وسیله یک استوری، از مخاطبین خود بخواهید سؤالات خود را در مورد کسب و کار شما بپرسند.

چطور از تولید محتوای اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

چطور از تولید محتوای اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

اگر می‌خواهید با تولید محتوا کسب درآمد داشته باشید محتوا‌هایی را تولید کنید که جنبه آموزشی داشته باشد و نیاز فالوور‌های شما را برآورده کند. هدف از تولید محتوا در واقع برطرف کردن نیاز مخاطبین می‌باشد.

معرفی کسب و کار خودتان

معرفی کسب و کار خودتان در محیط اینستاگرام در واقع یک مرحله جذاب شغلی می‌باشد که باعث جذب فالوور‌های زیاد به سمت شما می‌شود. ممکن است این امر پیچیده به نظر برسد. افرادی هستند که در کنار کسب و کار آنلاین خود پیج‌های اینستاگرامی خود را راه‌اندازی کرده‌اند و مخاطبین جدیدی پیدا کرده و هزاران مشتری و خریدار برای محصولات خود از این طریق یافته‌اند. در نتیجه به درآمد خوبی دست یافتند.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی

افرادی هستند که به کسب و کار اینستاگرامی علاقمند می‌باشند و کار خود را در اینستاگرام آغاز کردند و فقط پیج اینستاگرامی برای فروش محصولات خود دارند و هیچگونه پیج دیگری به صورت آنلاین و آفلاین ندارند. آن‌ها محصولات خود را به بهترین شکل در ویترین اینستاگرام به نمایش مخاطبین خود می‌گذارند و با استفاده از ترفند‌های مختلف و تولید محتوای خلاقانه فروش خود را بالا می‌برند.

تولید محتوا در اینستاگرام؛ بلاگر شدن

بلاگر‌ها افرادی هستند که معمولاً مقداری تخصص را در کنار تکنولوژی قرار می‌دهند. شما هم اگر در مورد محصول یا در زمینه خاصی می‌توانید اطلاعاتی ارائه دهید یا تولید محتوا کنید مخاطبین زیادی را می‌توانید به سمت خود جذب کرده و اعتبار خود را بالا ببرید. کسب و کار‌های مختلف دیگر هم به خاطر مخاطبین زیادی که به پیج شما می‌آیند از شما درخواست تبلیغ برای کسب و کار خود را می‌کنند.

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ درواقع همان کارشناس شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. وظیفه این شغل تولید محتوا‌ و ایده پردازی، تهیه تقویم محتوایی و تدوین و استراتژی  می‌باشد. این کار به صورت فریلنسری یا حضوری انجام‌پذیر است.

شرکت‌های تولید محتوا اینستاگرام

وظیفه این شرکت‌ها تولید محتوای اینستاگرامی برای پیج‌ها می‌باشد. در واقع پیج‌هایی که می‌خواهند تولید محتوا کنند می‌توانند از این شرکت‌ها کمک بگیرند. یکی از این شرکت‌ها شرکت دیجیتال مارکتینگ فرامهام می‌باشد. اگر به دنبال دیجیتال مارکتینگ با بازدهی بالا می‌باشید فرامهام یکی از بهترین شرکت ها است.

کارشناسان با تجربه و متخصصی که در این شرکت وجود دارند با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را گسترش داده و بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید. همچنین این شرکت دربهینه‌سازی وب سایت شما برای موتور‌های جستجو، بهبود روابط شما با مشتریان، ساخت فروشگاه، تحلیل داده‌ها و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ کمک فراوانی می‌کند.

هزینه‌های تولید محتوا در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام به نوع کسب و کار شما و همچنین تعداد پست‌های درخواستی شما بستگی دارد. همچنین تعداد و کیفیت و زمان تحویل کار در هزینه‌های تولید محتوا مؤثر می‌باشد.

نتیجه‌گیری؛ تولید محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بزرگ می‌باشد که شما می‌توانید هر چیزی را در آن به عنوان محتوا به اشتراک بگذارید. هدف از تولید محتوا در این شبکه دیده شدن و کسب در آمد می‌باشد. با تولید محتوا‌های خلاقانه در این شبکه اجتماعی و رعایت قوانین اینستاگرام می‌توانید مخاطبین زیادی را در مدت کوتاهی به سمت خود بکشانید.

 

امتیازدهی

5/5

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *