مشاوره تخصصی سئو

خیلی از اوقات شما به عنوان سئوکار به یک سری چالش‌ها برخورد می‌کنید که نیاز دارید با یک مشاور با تجربه، جهت رفع بحران فعلی خود مشورت کنید. مجموعه فرامهام با تکیه بر تجربه و تخصص کارشناسان خود خدمات مشاوره سئو در مشهد را به صورت حضوری و غیر حضوری برای دیگر شهرها، در نظر گرفته است. جهت رزرو مشاوره، کافی‌ست هم اکنون تماس بگیرید.

مشاوره سئو حرفه ای چه کمکی می کند؟

مشاوره سئو با دسترسی به داده‌ها و انالیز سایت و حوزه کاری شما، گره‌های کور پروژه شما را شناسایی کرده و مشکلات و مسیر نادرست پروژه رو به شما بازگو می‌کند. 

در واقع خیلی اوقات نیاز است نفر سومی پروژه شما رو بازبینی نماید تا نقاط ضعف سایت که از دید شما پنهان مانده است را شناسایی نماید. 

گاها برخی از پروژه‌ها استراتژی به کار رفته، بنا به سختی حوزه کاری‌شان مناسب نبوده و نیاز به تغییر روال کاری آن‌هاست. در تمامی موارد فوق وجود  یک مشاور خبره و با تجربه می‌تواند شما را به مسیر درست فرآیند سئو هدایت نماید تا بهره‌وری مناسبی که از پروژه خود می‌خواهید برایتان اتفاق بیافتد.

مشاوره سئو در مشهد

چه کسی می‌تواند مشاور سئو سایت باشد؟

عموما از افرادی می‌توان بعنوان مشاوره سئو سایت کمک گرفت که خود دارای تجربه طولانی‌مدت در این حوزه باشند. مشاور سئو سایت، یک متخصص سئو می‌باشد که در بازه‌ای کوتاه‌تر چالش‌های سایت شما را برای رسیدن رتبه اول در گوگل بررسی نموده و بهترین راهکار را برایتان شرح می‌دهد.

متخصصین فرامهام جهت مشاوره سئو

مشاوره سئو مشهد حسین یوسفی

حسین یوسفی

مشاوره سئو در مشهد آزاده بقایی

آزاده بقایی

مشاوره سئو در مشهد محمد حقی

محمد حقی

گام های مشاوره سئو

1. بیان مشکلات پروژه و اهداف کاری کارفرما

3. دسترسی به سرچ کنسول و دیگر موارد مورد نیاز جهت بررسی

 

5. آنالیز دقیق وبسایت توسط مشاور

7. پیدا کردن حفره ها و مشکلات سایت از دید مشاور

9.دادن بهترین پیشنهاد با توجه به وضعیت سایت برای افزایش رنک 

2. عقد قرار داد و برگذاری جلسات ماهانه 1 الی 1.5 ساعته

4. بررسی گام هایی که تا کنون اجرا شده

 

6. تحلیل و بررسی دقیق رقبا و حوزه کاری کسب و کار شما

8. پیشنهاد بهترین استراتژی برای رفع مشکلات

 

1. بیان مشکلات پروژه و اهداف کاری کارفرما

2. عقد قرار داد و برگذاری جلسات ماهانه 1 الی 1.5 ساعته

3. دسترسی به سرچ کنسول و دیگر موارد مورد نیاز جهت بررسی

4. بررسی گام هایی که تا کنون اجرا شده
5. آنالیز دقیق وبسایت توسط مشاور

6. تحلیل و بررسی دقیق رقبا و حوزه کاری کسب و کار شما

7. پیدا کردن حفره ها و مشکلات سایت از دید مشاور
8. پیشنهاد بهترین استراتژی برای رفع مشکلات

9.دادن بهترین پیشنهاد با توجه به وضعیت سایت برای افزایش رنک 

آنالیز سایت برای مشاوره سئو

تمامی سایت‌ها با چالش (تعداد کاربران روزانه) مواجه هستند. اگر شما هم علی رغم فعالیت‌های مستمر، همچنان کاربران روزانه کمی دارید، نیاز است تا ابتدا سایت خود را بررسی نموده و مشکل اصلی را پیدا و آن را برطرف کنید. یکی از مواردی که مشاور سئو می‌تواند به شما در رفع آن کمک کند، آنالیز اصولی سایت و برطرف سازی مشکلات سایت است.

عموما آنالیز سایت برای مشاوره سئو، کاری نیست که شما به تنهایی بتوانید آن را انجام دهید. بررسی کامل سایت، نقاط قوت و ضعف و بررسی میزان کارایی سایت برای کاربران، از مواردی است که باید فردی متخصص آن را انجام دهد. به همین دلیل شما باید از مشاور سئو خود بخواهید تا سایت شما را ابتدا آنالیز نماید.

اهمیت سئو برای کسب و کار ها

در صورتی که بهترین وب سایت را توسط قوی‌ترین برنامه نویسان برای خود راه اندازی کرده باشید، حتی بهترین محصولات و خدمات را در آن به مشتری ارائه دهید و پایین‌ترین قیمت‌ها را هم برای مشتریان خود در نظر بگیرید، در صورتی که کاربران اینترنتی شما را نبینند، چه بازخوردی می‌توان انتظار داشت؟

در واقع نتیجه تمام فعالیت‌های مثبت شما در فضای وب سایتتان زمانی بدست خواهد آمد، که کاربران آن را پیدا کنند.

اهمیت مشاوره حضوری سئو در مشهد

مشاوره حضوری برای خدمات سئو در مشهد، این امکان را برای شما مهیا می‌کند تا دغدغه‌ها و نیازهای خود را به‌صورت واضح و کامل بیان کنید. طبیعتا در جلسات حضوری، ارتباط بهتری می‌توانید با مشاور سئو سایت خود برقرار کنید. این امکان برای شما فراهم شده تا به‌صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین از مشاوره سئو تخصصی فرامهام استفاده کنید.

شما در جلسات مشاوره حضوری سئو در مشهد، می‌توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را عنوان کرده و در صورت نیاز به صرف وقت از سوی مشاور سئو، پاسخ خود را در جلسات حضوری و یا تلفنی بعدی دریافت کنید.

فرم درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن

مشاوره

سوالات متداول برای دریافت مشاوره سئو مشهد

به‌طور کلی، اگر تاکنون تمامی اصول سئو را رعایت کرده‌اید، اما باز هم میان رقبای‌تان رتبه پایینی دارید، وقت مناسبی است که از یک فرد متخصص مشاوره بگیرید. مشاور سئو به عنوان نفر سوم، زوایای مختلف پروژه سئو شما را مورد بررسی قرار می‌دهد و گره‌های پروژه شما را برایتان شناسایی و باز می‌کند.

هزینه مشاوره سئو براساس میزان نیاز شما و البته گستردگی کسب و کار شماست. ابتدا توصیه می‌کنیم هدف خود را از مشاوره تعیین کنید. اگر تنها بدنبال دریافت راهکار هستید و خود دانش کافی برای اجرای آن را دارید، این موضوع را باید در ابتدای جلسه مشاوره عنوان کنید. هزینه این خدمات جلسه ای، از 1 میلیون تومان شروع می‌شود.

خیر؛ قطعا ارائه دیتا و اطلاعات کسب و کارتان به هر فرد و یا شرکتی صحیح نیست. از سویی مشاوره سئو سایت در مشهد، منجر به تغییر در برنامه‌ریزی بلندمدت شما می‌شود، به همین دلیل لازم است، قبل از جلسه مشاوره سئو، میزان صلاحیت مشاور سئو را بررسی نمایید.

اصولا بدلیل وجود همکاران متخصص و البته تیم کارآمد، دانش متخصصین سئو فعال در شرکت‌ها بروزتر از دانش افرادی است که به‌صورت انفرادی خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت را ارائه می دهند. همچنین قراردادی که با شرکت ها می‌بندید قابلیت پیگیری بهتری نسبت به فردی دارد قطعا شرکت‌های مطرح برای حفط اعتماد مشتری خود بهترین کارشناسان خود را در این خصوص برای مشاوره به شما پیشنهاد خواهند داد.

مشاوره سئو به شما کمک می‌کند تا اشتباهات خود را متوجه شده و برنامه رشد سایت خود را اصلاح کنید. اگر مشاوره سئو سایت خود را به درستی انتخاب کنید، بخش زیادی از ریسک کسب و کار شما از بین رفته و با اطمینان خاطر و سرعت بیشتری ادامه خواهید داد.

عموما بهتر است از شرکت‌هایی مشاوره سئو سایت بگیرید که تاکنون مشتریان راضی داشته‌اند و کارشناسان مجربی در این حوزه دارند. همچنین بهتر است از مشاور سئو خود بخواهید اطلاعات تماس مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد تا با بررسی مشتریان قبلی مشاور سئو، میان تاثیر نظراتش را برروی ورودی و یا فروش کسب و کارهای دیگر بررسی نمایید.

سوالاتی که باید از مشاور سئو مشهد بپرسید.

امروزه بسیاری از افراد و شرکت‌ها اقدام به ارائه خدمات در حوزه سئو و بهینه‌سازی سایت نموده‌اند. نکته مهم آن است که برای بررسی مشکلات و چالش‌های سایت خود، به مجموعه‌ای متخصص بروز مراجعه کنید، چرا که سئو یک موضوع کاملا بروز است و متخصصان این حوزه باید هرروز سعی کنند دانش خود را بروز نگهدارند.

در ادامه مجموعه‌ای از سوالات را مطرح کرده‌ایم که بهتر است قبل و یا حین جلسه مشاوره سئو، از متخصص مدنظرتان بپرسید؛

لطفا لیستی از سایت‌هایی که تاکنون مسئولیت سئوی آنان را به عهده داشتید برایم بفرستید؟

هیچ فرد و یا مجموعه حرفه‌ای با این موضوع مشکل ندارد. شما به هنگام دریافت این لیست، حتما درخواست کنید تا حد امکان شماره تماس کارفرمایان نیز به شما داده شود و یا راه ارتباطی در اختیارتان گذاشته شود تا بتوانید با مشتریان قبلی و یا فعلی این مجموعه ارتباط بگیرید.

طبیعی است که شاید کارفرمایان دیگر، نتوانند اطلاعات تخصصی را در اختیار شما بگذارند، اما قطعا می‌توانند اطلاعاتی درباره حسن رفتار این مشاور سئو و میزان تاثیرگذاری این فرد و یا مجموعه برروی مراجعه و یا فروش کسب و کار در اختیارتان بگذارند.

آیا در پایان مشاوره، مدارک استدلال و یا پیشنهادها خود را برایم میفرستید؟

یک مشاور سئوی حرفه‌ای، تمامی اطلاعات را مکتوب نموده و براساس دیتا و آمارهای دقیق به شما پیشنهادها را ارائه می‌کند. البته بخشی از اطلاعات و یا منابع شاید جزو اسرار کاری متخصصین سئو باشد، اما به هرحال نیاز است تا متخصص سئو، یک خروجی از اطلاعاتی که جمع‌آوری نموده است را برایتان ارسال کند.

البته عموما افراد و یا شرکت‌هایی که به‌صورت حرفه‌ای در حوزه سئو و بهینه‌سازی سایت فعالیت می‌کنند، همیشه یک نسخه گزارش عملکرد و چکیده‌ای از اطلاعات جمع‌آوری شده خود را از سایت شما و یا رقبایتان، در اختیارتان می‌گذارند.

آیا نیاز به جلسات مداوم مشاوره با شما دارم؟ چه پیشنهادی برای همکاری و تفویض پروژه دارید؟

گاهی در جلسه اول مشاوره سئو، نکاتی مطرح می‌شود که باید روی سایت ایجاد شود. برای اینگونه مواقع، شاید نیاز باشد تا جلسه و یا جلساتی دیگر نیز هماهنگ شده و برگزار شود. بهتر است تاریخ جلسه و یا جلسات بعدی را در صورت لزوم بپرسید، تا بدانید تغییرات لازم برروی سایت را در چه بازه زمانی اجرا بکنید.

درخواست مشاوره سئو مشهد

اگر تا به الان با رعایت تمامی اصول سئو، باز هم در میان رقبای خود رتبه پایین‌تری دارید و از میزان ورودی روزانه کاربران سایت‌تان ناراضی هستید و یا دیگر از هزینه‌های زیاد و بدون برنامه در حوزه تبلیغات و یا ریپورتاژ خسته شده‌اید، تنها راهکار شما، استفاده از مشاوره سئو در مشهد است.

این امکان از سوی شرکت فرامهام برای شما ایجاد شده است. تیم فوق تخصصی سئو فرامهام، می‌تواند به‌صورت حضوری در مشهد و با بررسی تمامی مشکلات و چالش‌های شما، طی جلسات مشاوره برنامه‌ریزی شده، تمامی ابهامات شما را برطرف نمایید.

خدمات مشاوره سئو سایت در مشهد

بعنوان یک کسب و کار مشهدی، قطعا به تیم و مجموعه‌ای نیاز دارید که به‌صورت حضوری بتوانند با شما ارتباط گرفته و تمام دغدغه‌های شما را بشنوند. مشاوره سئو سایت در مشهد، این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا از نزدیک، فرآیند سئو و بهینه‌سازی سایت خود را مورد بررسی قرار دهید.

مشاوره سئو باید به ابزارهای سئو کاملا مسلط باشد.

سئو و بهینه‌سازی سایت، یکی از شاخه‌های بسیار گسترده و البته پیچیده در دنیاست. قطعا فرد یا مجموعه‌ای را که بعنوان مشاور سئو در مشهد انتخاب می‌کنید، باید تسلط کامل بر ابزارهای سئو داشته باشد، در ادامه بخشی از این ابزارها را برایتان شرح داده‌ایم؛

  • سرچ‌کنسول گوگل (ابزار آنالیز سایت)
  • گوگل آنالیتیکس (ابزار آنالیز سایت)
  • Keywordtool.io (تحقیق کلیدواژه)
  • SEMrush (تجزه و تحلیل روند سایت)
  • Yoast Plugin‌ (تولید محتوای بهینه)
  • Link Miner (بررسی لینک‌های سایت)

بهترین مشاوره سئو سایت در مشهد

در مشهد افراد و مجموعه‌های معتبری می‌توانند به رشد کسب و کار شما کمک کنند، اما نکته اساسی در همکاری با تیمی است که علاوه بر تجربه زیاد خود، دارای تیمی توانمند در حل مشکلات و چالش‌های سایت شما برای رسیدن به رتبه اول باشد.

فرامهام با وجود متخصصین خود از جمله مهندس حسین یوسفی با بیش از 8 سال سابقه کاری، مهندس آزاده بقایی و محمد حقی با بیش از 3 سال سابقه کاری با تجربه کاری بر روی حوزه‌های متعدد فروشگاهی و مجله ای در کنار شماست، تا بهترین مسیر و مشاوره سئو در مشهد را به شما بدهد.

برای دریافت بهترین مشاوره سئو سایت در مشهد، می‌توانید به‌صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین با کارشناسان فرامهام ارتباط برقرار کنید.

درخواست مشاوره سئو سایت در مشهد

شما هم اکنون می‌توانید برای بررسی و رفع تمامی مشکلات و چالش‌های سایت خود جهت رسیدن به رتبه اول در گوگل، درخواست مشاوره سئو سایت در مشهد را ثبت کنید. تنها کافی است با کارشناسان فرامهام تماس بگیرید.

مشاوره سئو با دسترسی به داده‌ها و انالیز سایت و حوزه کاری شما، گره‌های کور پروژه شما را شناسایی کرده و مشکلات و مسیر نادرست پروژه رو به شما بازگو می‌کند. 

در واقع خیلی اوقات نیاز است نفر سومی پروژه شما رو بازبینی نماید تا نقاط ضعف سایت که از دید شما پنهان مانده است را شناسایی نماید. 

گاها برخی از پروژه‌ها استراتژی به کار رفته، بنا به سختی حوزه کاری‌شان مناسب نبوده و نیاز به تغییر روال کاری آن‌هاست. در تمامی موارد فوق وجود  یک مشاور خبره و با تجربه می‌تواند شما را به مسیر درست فرآیند سئو هدایت نماید تا بهره‌وری مناسبی که از پروژه خود می‌خواهید برایتان اتفاق بیافتد.

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید