خدمات سئو حرفه ای

اگر می‌خواهید جزو رتبه‌های برتر گوگل باشید، شرکت فرامهام متشکل از یک تیم حرفه‌ای، با بیش از 70 پروژه موفق همراهتان است تا این لذت را به شما هدیه کند.

هزینه خدمات سئو

بر اساس سختی کلمات و حوزه کاری شما، به‌صورت ماهیانه با شما قرارداد بسته می‌شود. شروع قیمت خدمات کلی ماهیانه از 8 میلیون تومان به بالا می‌باشد.

تیم سئو فرامهام متشکل از افراد حرفه‌ای با ارائه گزارش ماهیانه تمامی اقدامات لازم بر روی سایت شما جهت بهبود رتبه‌ها و افزایش ترافیک را به شما بازگو خواهند کرد.

ما معتقدیم هزینه کردن برای خدمات سئو، یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که اگر توسط یک تیم متخصص انجام نشود، متضرر خواهید شد.

اگر در حال حاضر توانایی هزینه کردن ماهیانه برای سئو سایت خود را ندارید، سرویس یکبار سئو برای کوتاه کردن این مسیر برای شما توسط تیم فرامهام ارائه می‌شود. در واقع با بهره‌گیری از خدماتی که در زیر برایتان درج شده، آغاز تحول برای سایت خود را رقم بزنید.

خدمات منتور سئو

اگر در مسیر کاری خود، همواره نیاز به یک راهبر دارید که بتواند بهترین پلن و استراتژی کاری را برای شما در خصوص سئو بچیند، انتخاب خدمات منتور سئو مجموعه فرامهام بهترین گزینه برای شماست.

خدمات تبلیغات گوگل

اگر به‌دنبال آن هستید تا از میان‌برترین راه ممکن برای سایت خود، ترافیک و مشتری بیاورید، خرید کلیک گوگل، مناسب‌ترین گزینه برای شماست. با استفاده از خدمات گوگل ادورز مجموعه فرامهام، در کمترین زمان در بالاترین قلعه‌های گوگل قرار بگیرید.

 

خدمات مشاور سئو

خدماتی همچون مشاوره سئو در مشهد به صورت فیزیکی و مابقی شهرها به صورت مجازی، جزو دیگر خدمات تیم سئو فرامهام می‌باشد.

متخصصین فرامهام با بیش از میانگین 4 سال سابقه کاری و کار اجرایی در حوزه‌های مختلف، تجربه و مهارت لازم در این خصوص را دارند.

 

خدمات یکبار سئو

افزایش سرعت سایت

کندی سرعت، یکی از پرچالش‌‎ترین مسائلی‌ست که امروزه اکثر صاحبان سایت با آن سروکار دارند. با تکیه بر افراد متخصص در این حوزه کنارتان هستیم تا بتوانید از سرعت بالای سایت خود، لذت ببرید.

شروع از 2 میلیون تومن

فرامهام

خدمات رپورتاژ

 به شما کمک می‌کنیم تا بر اساس جایگاه رقبا، وضعیت سایت‌ و سختی کلمه، متناسب با بودجه مد نظرتان، به بهترین نتیجه برسید.

 

شروع از 1 میلیون تومن

خدمات سرچ کنسول

یکی از بهترین ابزارها برای سئو سایت، سرچ کنسول می‌باشد. اتصال و راه‌اندازی سرچ کنسول توسط تیم ما برایتان انجام می‌شود تا راحت‌تر بتوانید پیشرفت سئو سایت خود را رصد کنید

شروع از 250 هزار تومان

فرامهام

مشاوره تخصصی 

اگر تا به الان با رعایت تمامی اصول سئو، باز هم در میان رقبای خود رتبه پایین‌تری دارید و از میزان ورودی روزانه کاربران سایت‌تان ناراضی هستید، می‌توانید با مشاوره با متخصصین ما به رفع این موانع بپردازید.

شروع قیمت از 1 میلیون تومان

فرامهام

خدمات گوگل آنالیتیکس

با اتصال به گوگل آنالیتیکس، فروشت رو چند برابری کن! این ابزار یکی از بهترین ابزارهای آنالیز داده و سفر مشتری است. در واقع به شما برای درک عمیق جزئیات وب سایت و رفتار دقیق کاربرانتان کمک به سزایی می‌کند.

شروع از 250 هزار تومان

فرامهام

خدمات کامل سئو

هر آنچه برای سئو لازم است! کار رو به متخصصش بسپر و از قرار گرفتن بین برترین‌ها در صفحه اول گوگل لذت ببر.

شروع از 8 میلیون تومن

سرعت سنجی سایت

ثبت آدرس در گوگل مپ

خوشبختانه از طریق نقشه گوگل Google Map می توانید کسب و کار خودتان را در گوگل ثبت کنید. به این ترتیب با توجه به الگوریتم کبوتر، نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی یکسان در موقعیت های جغرافیایی متفاوت با هدف نمایش نزدیکترین کسب و کار به کاربر نمایش داده خواهد شد

شروع از 750 هزار تومن

فرامهام

طراحی پنل گزارشگیری آنلاین

گوگل دیتا استودیو (google data studio) یک ابزار گزارش سازی تصویری است که گزارشاتی جذاب از منابعی همچون گوگل آنالتیکس، گوگل سرچ کنسول فراهم کرده و در قالب نمودارهای مختلف و اشکال جذاب ارائه می‌دهد.

شروع از 2 میلیون و 250 هزار تومن

فرامهام

ارسال ایمیل انبوه

 بسته‌به هدفی که برای بازاریابی تعیین شده، با ارسال ایمیل به مخاطبان بالقوه، آن‌ها را به انجام کاری خاص تشویق می‌کنیم، یا آن‌ها را برای دریافت ایمیل‌های بعدی که مستقیماً از آن‌ها می‌خواهند کاری را انجام دهند آماده می‌کنیم. ایمیل مارکتینگ اگر به شکل اصولی انجام شود، یک کانال تاثیرگذار و مقرون صرفه در فرایند بازاریابی است.

شروع از 1 میلیون و 500 هزار تومان

سرعت سنجی سایت

انتخاب نام دسته و زیر دسته

برای  سایت‌های فروشگاهی

سئو دسته بندی یا کتگوری شاید مهم‌ترین بخش سئو سایت فروشگاهی باشد که با انتخاب اسم مناسب شروع می شود.

شروع از 1 میلیون تومن

فرامهام

کیورد گپ

بررسی شکاف محتوا که به آن Keyword Gap Analysis نیز گفته می شود، فرایندی است که برای تجزیه و تحلیل محتوای فعلی در وب سایت شما و رقبا انجام می شود. این فرآیند با یافتن کلمات کلیدی، به شما جهت افزایش تناسب موضوع، افزایش ترافیک ارگانیک و رتبه بندی وب سایت کمک می کند.

شروع از 1 میلیون و 500 هزار تومان

فرامهام

کپی رایتینگ

کپی رایتینگ به معنای استفاده از کلمات برای جذب مخاطبین و فروش بیشتر است.در واقع کپی رایتینگ کار یک فروشنده را در قالب کلمات انجام می دهد. (نوشتن محتوای یونیک) جهت تبلیغات و صفحات لندینگ یکی از خدمات سئو تیم فرامهام است

شروع از 750 هزار تومان

سرعت سنجی سایت

موبایل فرندلی

یکی از معیارهای ربات های گوگل برای رتبه بندی وبسایت ها، ریسپانسیو بودن سایت است. سازگاری وبسایت شما با دستگاه های مختلف باعث می شود اطمینان گوگل به سایت شما بیشتر شده و اعتبار شما افزایش یابد.

شروع قیمت از 1 میلیون تومن

فرامهام

برسی فایل ربات

فایل ربات یا .txt برای کنترل فعالیت های سایت است و همه سایت ها باید فایل ربات داشته باشند. متناسب با اهمیت خزش صفحات مهم سایت، این فایل توسط متخصص برای شما ادیت می‌گردد.

شروع از 750 هزار تومن

فرامهام

بررسی سایت مپ

 

از مهم‌ترین مراحلی که باید برای بهبود سئوسایت ، انجام شود، ثبت sitemap (نقشه سایت) در گوگل است. گوگل با مشاهده سایت مپ، بهتر می‌تواند موضوع اصلی وب ‌سایت را درک کند و این امر به بهبود سئوسایت کمک قابل توجهی می‌کند. کانفینگ سایت مپ توسط متخصص برای شما انجام می‌شود.

شروع از 750 هزار تومان

سرعت سنجی سایت

کانفینگ اسکیما

استفاده از کدهای اسکیما موجب می شود تا کاربر پس از جستجو و مشاهده وب سایت شما به عنوان یکی از وب سایت های برتر، توضیحات و توصیفات موجود را مطالعه کرده و تصمیم بگیرد که وارد وب سایت شما شود. 

شروع قیمت از 500 هزار تومن

فرامهام

رفع مشکل کنونیکال

 گاهی ممکن است در وب سایت یک صفحه مشخص توسط چندین آدرس اینترنتی در دسترس بوده یا شاید هم صفحات مختلفی با محتوای مشابه وجود داشته باشد. این صفحات تاثیر سوء روی سئو داشته و به همین دلیل باید روی این صفحات و مدیریت درست آنها دقت کافی داشت.

شروع از 750 هزار تومن

فرامهام

شناسایی و رفع خطای

صفحات 404

برای گوگل مهم است که کاربر به سرعت به مطلب مدنظر خود دست بیاید اگر وب سایت شما این قانون را با ایجاد خطای 404 نقض میکند، در سئو وب‌سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت.

شروع از 750 هزار تومان

سرعت سنجی سایت

ساختار url

آدرس اینترنتی یکی از مهمترین بخش‌های از صفحه وبسایت است که گوگل برای تعیین محتوای یک صفحه به آن نگاه می‌کند. عدم توجه شما به این ساختار و قرار دادن یک URL مخالف نیاز و سلیقه کاربران، می‌تواند بازدیدکنندگان شما را کاهش دهد. 

شروع قیمت از 750 هزار تومن

فرامهام

گزارش بک لینک

هرچند بک لینک یکی از موارد بسیار مهم و مؤثر در فرآیند بهینه‌سازی وب سایت است، رصد بک لینک های سایت نیز بسیار حائز اهمیت است. با داشتن لیست بک لینک ها می توانید لینک های بی کیفیت، اسپم و … را شناسایی کرده و نسبت به حل آنها اقدام نمایید.

شروع از 1 میلیون و 500 هزار تومن

فرامهام

استخراج محتوای تکراری

محتوای تکراری (Duplicate Content) محتوایی است که بیش از یکبار در وب‌سایت منتشر می‌شود. زمانی که تعداد زیادی محتوای کاملاً یکسان در یک وب‌سایت وجود داشته باشد،  موتورهای جستجوگر گیچ خواهد شد و می‌تواند تاثیر بسیار بدی بر روی رتبه‌ی وب‌سایت شما داشته باشد.

شروع از 1 میلیون و 500 هزار تومن

سرعت سنجی سایت

طراحی لندینگ

کاربران از طرق مختلف مخصوصا موتورهای جستجو، وارد صفحه فرود یا لندینگ پیج می شوند. کسب و کارهایی که برای محصولات و خدمات و فعالیت هایشان یک لندینگ پیج یا صفحه اختصاصی دارند بازده بسیار بالاتری دارند. 

شروع قیمت از 3 میلیون تومن

فرامهام

ترجمه افزونه وردپرسی

پلاگین های زیادی وجود دارند که هنوز به زیان فارسی ترجمه نشده اند و شما در سایت خود به آن نیاز دارید. به خصوص پلاگین هایی که عمومیت کمتری دارند. کار با افزونه های فارسی آسان تر و بهینه تر است.

شروع از 750 هزار تومن

فرامهام

استراتژی بک لینک

بک لینک یکی از سه عامل مهم در رتبه بندی گوگل است. بسیاری از لینک های ساخته شده کیفیت پایینی دارند، اسپم هستند و یا از تکنیک های ساختاری غلطی پیروی می کنند. به خاطر همین تدوین یک استراتژی مناسب برای ساخت بک لینک بسیار مهم است.

شروع از 5 میلیون تومان

سرعت سنجی سایت

لینک سازی انبوه

بک لینک های انبوه، بک لینک هایی هستند که در تعداد بالا و در زمان کوتاه ایجاد میشوند. این نوع بک لینک میتواند هم به صورت دستی هم به‌طور اتوماتیک یا توسط ربات ها ایجاد شوند.

شروع قیمت از 3 میلیون تومن

فرامهام

لیست بک لینک

اگر نمیخواهید برای خرید بک لینک هزینه کنید، می توانید با تهیه یک لیست جامع از انواع بک لینک ها خودتان اقدام به لینکسازی خارجی کنید.

شروع از 1 میلیون تومان

فرامهام

آنالیز محتوای رقبا

با استفاده از ابزارهای سئو و همینطور تحلیل SERP میتوان پی برد سایت شما به چه نوع محتوایی و با چه حجمی نیاز دارد.

شروع از 750 هزار تومان

سرعت سنجی سایت

آنالیز بک لینک رقبا

 با استفاده از ابزارهای مختلف، میتوان بک لینک های رقیب را پیدا کرد و از این اطلاعات برای طراحی استراتژی بک لینک و همچنین ایجاد بک لینک های با کیفیت برای سایت خود استفاده کنید.

شروع قیمت از 750 هزار تومن

فرامهام

آنالیز رپورتاژ رقبا

با بررسی رپورتاژ رقبا میتوانید تصمیم بگیرید بهتر است با چه استراتژی و روی چه وبسایت هایی رپورتاژ منتشر کنید تا بتوانید در جایگاه بالاتری نسبت به رقبایتان بایستید

شروع از 750 هزار تومن

فرامهام

لیست کلمات ورودی پر سرچ

+ میزان رقابت

 کلمات کلیدی وبسیایت باید مبتنی بر هدف جستجوی کاربر در SERP تهیه شود. به این منظور میتوان از ابزارهای مختلف، پیشنهادات گوگل و … لیستی از کلمات کلیدی به همراه حجم جستجو و سختی کلمه را استخراج کرد.

شروع از 3 میلیون تومان

سرعت سنجی سایت

راه اندازی سایت

با نصب وردپرس

وردپرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتواست که به زبان PHP نوشته شده است و بدلیل مدیریت آسان و بهینه‌بودن آن از لحاظ ساختار سئو سایت یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی وب سایت محسوب می‌شود.

شروع قیمت از 750 هزار تومن

فرامهام

راه اندازی قالب وردپرسی

اصلی ترین رکن در طراحی سایت با وردپرس ، انتخاب قالب وردپرس می باشد. اهمیت قالب سایت هم در ظاهر و جلوه سایت مطرح است وهم در سئو و امنیت آن. پس از بررسی یک قالب از نظر بهینه بودن کدنویسی و رعایت استانداردهای سئو اقدام به نصب آن می‌شود.

شروع از 3 میلیون تومن

فرامهام

خرید دامنه

دامنه مهم‌ترین بخش یک سایت است و اگر شما دامین خود را از دست بدهید ارزش برند خود را از دست داده اید.
نام دامنه، همان آدرس وب سایت و به نوعی هویت شما بر روی محیط اینترنت است، لذا باید نامی را برای دامنه‌­­تان انتخاب کنید که مناسب کسب­ و کارتان باشد. 

شروع از 50 هزار تومان

سرعت سنجی سایت

خرید هاست

 انتخاب یک هاست باکیفیت بسیار مهم است، چرا که یک شرکت هاست می‌­­تواند میزان تاثیرگذاری وب­سایت شما را افزایش دهد و یا آن را از بین ببرد. یک هاست ناپایدار، باعث از دست رفتن مشتریان، کاهش رتبه سایت و کاهش درآمد شما خواهد شد.

شروع قیمت از 750 هزار تومن

فرامهام

طراحی استراتژی سئو

استراتژی سئو فرآیند سازماندهی وب سایت بر اساس موضوع است، که به موتورهای جستجو مانند گوگل در درک قصد کاربر از جستجوی یک عبارت یا کلمه کمک می‌کند. استراتژی صحیح با یک سری تکنیک ها و بهینه‌سازی ها باعث می شود که با جستجوی یک عبارت خاص، سایت شما در نتایج جستجو ظاهر شود.

شروع از 7 میلیون تومن

فرامهام

طراحی استراتژی محتوا

با بررسی محتوای رقبا، کیورد گپ، کیورد ریسرچ میتوان و در نظر گرفتن نوع سایت (محتوا محور، فروشگاهی، خدماتی) میتوان تشخیص داد چه نوع استراتژی یی برای سایت شما مفید و کاربردی است.

شروع از 5 میلیون تومان

مراحل خدمات سئو

ارائه گزارش اولیه به کارفرما

بررسی دقیق و اولیه حوزه کاری شما (تحلیل سایت شما و رقبا)

تعیین کلمات هدف، کیورد ریسرچ و تدوین استراتژی سئو داخلی

تعیین استراتژی اف پیج و زدن رپورتاژ

سئو تکنیکال، بررسی کامل سلامت سایت، اصلاح ساختار و معماری سایت

تولید محتوا مناسب و سئو شده

ارائه گزارش کار ماهیانه

خدمات سئو فرامهام، برای انواع وبسایت ها

سایت پزشکی

سایت شرکتی

سایت خبری

سایت فروشگاهی

سایت های بزرگ

سایت شخصی

سایت چند زبانه

سایت خدماتی

فرم خدمات سئو

سوالات متداول در خصوص خدمات سئو حرفه ای

جواب به این سؤال کاملا به حوزه کاری شما بستگی دارد. سختی کلمه، حوزه رقابتی، عمر دامنه بر روی زمان سئو سایت شما تاثیرگذار است. برای برخی حوزه ها این زمان ممکن است در بازه زمانی 2 الی 3 ماه جوابگو باشد ولی در حوزه های سختر بیش از 6الی 8 ماه کاری نیاز باشد.

یکی از مهمترین درخواست‌های کارفرما ارائه تضمین برای رسیدن به رتبه 1 در کلمات کلیدی هدف است در حالیکه این کار کاملا اشتباه و حتی غیرقانونی است. هیچ تضمینی برای تعیین دقیق رتبه شما در بازه زمانی مشخص وجود ندارد چرا که اطلاعاتی از آپدیت‌های بعدی گوگل و میزان فعالیت رقبا در دست نیست. در واقع ارائه تضمین به کارفرما شانس پذیرش پروژه را افزایش میدهد ولی همانطور که خود گوگل نیز بارها اعلام کرده است این روش نوعی از کلاه برداری است. 

تیم تخصصی فرامهام، با پشتوانه به تجربه خود و انجام بیش از 70 پروژه موفق، از بروزترین تکنیک‌ها مطابق با الگوریتم‌های گوگل بهره می‌برد تا سایت شما در صفحه اول و بین رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیرد.

بهترین زمان برای شروع، در ابتدای راه اندازی سایت و طراحی می‌باشد. بهتر است قبل از شروع کار با یک متخصص سئو در خصوص چیدمان و معماری سایت خود مشورت کنید.

از جمله موارد و اقدامات مهمی که در طول ماه برای سئو سایت انجام شده است، از  جمله موارد مربوط به حوزه سئو داخلی، خارجی، تکنیکال، تولید و آپدیت محتوا، ترافیک و مقایسه ترافیک، انالیز رفتار کاربر و چشم انداز ماه بعدی

برخی از نمونه کارهای سئو سایت فرامهام

نمونه کار سئو

store.olamaee-gallery.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • قفل فرمان
 • ابزار فروشی مشهد
 • شلنگ تراز
 • یراق فروشی
 • کارواش ایوک
 • قیمت قفل فرمان
 • مته خزانه

www.khabarfoori.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • خبر فوری اقتصادی امروز
 • خبر فوری
 • خبر لحظه ای
 • خبر محرمانه و فوری
خدمات سئو
خدمات سئو

jabejabar.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • باربری تهران
 • نیسان باربری
 • وانت بار تهران
 • کرایه وانت
 • کرایه خاور
 • کامیون حمل بار
 • کارگر اسباب کشی
 • حمل اثاث منزل

vistapardeh.ir

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • پرده اداری
 • پرده عمودی
 • خرید پرده اداری
 • پرده لوردراپه
 • پرده شرکتی
 • نصب پرده
 • کرکره چوبی
خدمات سئو
خدمات سئو

sepantaeng.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • طراحی فاز2
 • آزمایش جوش
 • اخذ جواز کسب
 • خدمات شاتکریت
 • تست خاک
 • تست بتن
 • ازبیلت
 • خدمات کوپلینگ
 • نقشه برداری ساختمان

sadafbanoo.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • خرید چادر مشکی
 • چادر عربی
 • چادر بحرینی
 • چادر لبنانی
 • چادر اماراتی
 • چادر حسنی
 • چادر کمری
 • چادر قجری
 • چادر صدفی
خدمات سئو
فراکتاب

www.faraketab.ir

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • سلام بر ابراهیم
 • کتاب من میترا نیستم
 • کتاب همه چیز با خدا ممکن است
 • انواع کیوردهای مربوط به کتابهای دفاع مقدس و مذهبی

damdaranpak.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • قیمت گاو زنده
 • گوسفند زنده
 • قیمت گوسفند زنده
 • قیمت خروس زنده
 • خرید گوسفنده زنده
 • خرید گوسفند
خدمات سئو
سئو سایت

rashnolab.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • اتوکلاو
 • انواع دماسنج
 • هود لامینار
 • آون آزمایشگاهی
 • بشر آزمایشگاهی
 • ترازو آزمایشگاه
 • وسایل آزمایشگاهی
 • وسایل آزمایشگاه

damdaranpak.com

برخی از کلماتی که در صفحه اول گوگل هستند

 • دوره انگیزه
 • دوره ساخت عادت
 • تله بی ارزشی
 • دوره تقویت اراده
 • تست طرحواره انزوای اجتماعی
 • تست طرحواره شکست
 • کتاب از فردا یعنی هیچ وقت
سئو سایت

اعضای تیم سئو فرامهام

حسین یوسفی

حسین یوسفی / سرپرست تیم

آزاده بقایی سئوکار

آزاده بقایی/ متخصص اجرایی سئو

محمد حقی

محمد حقی / متخصص اجرایی سئو

کبری یوسفی / متخصص سئو و ادورز

سجاد قابل

سجاد قابل / متخصص مارکتینگ

غزل نیکنژاد

غزل نیک‌نژاد /متخصص سئو و مارکتینگ

سئو در مشهد

نحوه ثبت سفارش خدمات سئو در فرامهام

شما می‌توانید به راحتی با تماس با شماره 09155746596 و یا برقراری ارتباط در شبکه های سوشال با همین خط (پاسخ‌گویی به‌صورت24 ساعته) با  متخصصین تیم فرامهام ارتباط برقرار کرده، کیوردهای خود به همراه نام سایت (در صورت داشتن سایت) ارسال نمایید.

شماره تماس شرکت فرامهام

بعد از حداکثر 2 روز کاری پروپوزال اولیه برای شما ارسال می‌شود. در صورت حضور در مشهد برای شما جلسه حضوری برای خدمات سئو در مشهد و در غیر این‌صورت جلسه مجازی تشکیل داده شده و پس از توافق و برآورد هزینه با شما قرار داد بسته می‌شود.

چرا شرکت فرامهام را برای سئو سایت خود انتخاب کنیم؟

بخش دیجیتال مارکتینگ شرکت فرامهام، با بیش از 70 پروژه موفق، از یک تیم حرفه ای و متخصص تشکیل شده است. ما با بیش از 5 سال سابقه کاری در این حوزه با شناخت دقیق از الگوریتم‌های گوگل و با تکیه بر تجربه و دانش متخصصین خود، قدم به قدم تا رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل در کنار شما هستیم.

خدمات سئو حرفه ای؛ از مزایای همکاری با تیم سئو فرامهام عبارت است از:

 • سپردن کار سئو به افراد مجرب با داشتن دانش روز
 • آپدیت دانش کامل تیم تخصصی سئو 
 • داشتن محققین خبره و مسلط به زبان انگلیسی جهت کسب دانش روز سئو
 • مسلط بودن کارشناسان به تمامی ابزارهای سئو
 • تحویل پروژه در موعد مقرر و تدوین استراتژی درست سئو
 • ارائه گزارش ماهیانه عملکرد تیم سئو
 • مشاوره و پشتیبانی  
 • تشکیل گروه تلگرامی جهت برقراری ارتباط و پاسخ‌گویی به سوالات کارفرما
خدمات سئو در مشهد
جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید