خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیگه وقتشه، کسب و کارت‌رو متحول کنی!

اگر می‌خواهید از بازاریابی سنتی به سمت بازاریابی دیجیتال، کوچ کنید. اگر به‌دنبال آن هستید تا مشتریان سطح مجازی را به سمت کسب و کار خود جذب نمایید؛

با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ فرامهام، در این مسیر مطمئن قدم بردارید.

اتصال به ابزارهای مارکتینگ

آنالیز دیتا جهت گسترش بازار

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی و اینترنتی

تولید محتوای متنی

اتصال سایت به ابزارهای آنالیز

سوشال مدیا مارکتینگ

تبلیغات در سوشال مدیا

طراحی گرافیک

مشاوره گسترش کسب و کار

طراحی گرافیک

خدمات سئو

معرفی خدمات دیجیتال مارکتینگ

اعضای تیم دیجیتال مارکتینگ؛ شرکت فرامهام

تیم مارکتینگ فرامهام

جهت مشاوره رایگان برای گرفتن خدمات مارکتینگ، شماره خود را در باکس زیر درج نمایید

خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد، شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات گرافیک و طراحی هویت بصری دیجیتال

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در دیجیتال مارکتینگ اهمیت پیدا می‌کند ساخت محتوای بصری قابل‌توجه است؛ که تواند در بین انبوهی از عکس و ویدئویی که منتشر می‌شود خودنمایی کند و سلیقه مشتری را شامل شود.

خدمات گرافیک و طراحی هویت بصری دیجیتال، مانند طراحی لوگو ساخت موشن گرافی طراحی اینفوگرافی و دیگر خدمات گام نخست ما در ارائه خدمات است.

مشاوره استراتژی و برندینگ

برندینگ استفاده از نقاط قوت یک محصول و برند و ایجاد وجه تمایز آن برند با نمونه‌های مشابه است. طوری که مشتری ترغیب شود در بین انبوه برندها احساس خوبی به برند شما داشته باشد و تمایل به استفاده از خدمات و محصولتان داشته باشد. مشاوره استراتژی و برندینگ قرار گرفتن در این مسیر است.

خدمات طراحی سایت و ساخت ربات تلگرام

خدمات طراحی سایت و لندینگ پیج و طراحی Ui/Ux

سایت هر مجموعه، همچون فروشگاه و ویترن مجموعه عمل می‌کند. زیبایی و سادگی در استفاده و همین‌طور کاربردی بودنش نسبت به کاربرانی که به آن سر می‌زنند بسیار تخصصی است.

لندینگ پیج هم به صفحه‌ای می‌گویند که شما تعیین می‌کنید، مخاطب در آن فرود بیاید. به‌طور مثال شما بنر تبلیغاتی در یک پیج پرکاربر گذاشته‌اید و می‌خواهید مخاطب شما با کلیک بر روی آن به صفحه خرید محصولی خاص منتقل شود. طراحی درست و UI،UX اصولی به یک لندینگ خوب کمک فراوانی می‌کند.

تولید محتوای متنی

تولید مقالات متنی و محتواهای دیجیتال

یکی از ابزارهای بهینه‌سازی و سئوی سایت استفاده از کلمات کلیدی درست و لینک سازی در مقالات منتشره سایت است. تولید این مقالات از اصولی پیروی می‌کند که هر از چند گاهی گوگل به شکل رسمی آن را منتشر می‌کند.

موتور هوشمند گوگل به‌راحتی می‌تواند ارزش مقالات را تشخیص بدهد و مخاطب را به سمت شما هدایت کند تا نیازهایش برطرف شود. تولید مقالات متنی درست و ایجاد محتواهای دیجیتال اصولی رسیدن به این مقصد امکان‌پذیر خواهد بود.

مدریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام

هر مجموعه برای رسیدن به موفقیت علاوه بر سایت ضروری است که در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم حضور داشته باشد. تا کاربران آن شبکه‌ها را هم تحت تاثیر قرار دهد. هر شبکه هم الگوریتم و قواعد خودش را دارد.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام مارکتینگ از دیگر خدماتی است که برای بهبود وضعیت کسب‌وکارتان می‌توانید از آن استفاده کنید.

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ و تولید نریشن تبلیغاتی

در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی ازجمله اینستاگرام مخاطبان ترجیح می‌دهند، توضیحات محصول و خدمات شما را به شکل ویدئویی ببینند و دیدن ویدئو برایشان آسان‌تر از خواندن متن خواهد بود.

ویدئو مارکتینگ و تولید نریشن تبلیغاتی این هدف را پیش می‌برد.

سئو و بهینه سازی سایت

گام بعدی پس از طراحی سایت سئوی آن است. خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت به مجموعه فعالیت‌ها و فرایندی گفته می‌شود که باعث بازدید بیشتر سایت خواهد شد؛ که فرایندی زمان‌بر و مستمر است.

تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا محتوای سئو محور، ایجاد بک لینک در سایت‌های معتبر و … ازجمله کارهایی است که برای رسیدن به بازدید مناسب انجام می‌شود.

یکی از خدماتی که در بخش سئو فرامهام ارائه می‌شود، مشاوره سئو است. اگر نیاز به مشاوره جهت پیشبرد بهتر پروژه خود دارید، این خدمات توسط متخصصین حرفه‌ای فرامهام ارائه می‌شود. 

اگر می‌خواهید مسیر پروژه شما بدرستی چیده شود و می‌خواهید یک رهبر با تجربه تیم سئو شما را  مدیریت کند و درست پلن‌ها برای حوزه کاری شما چیده شود، استفاده از خدمات منتور سئو فرامهام بهترین گزینه پیشنهادی برای شماست.

مسلط به ابزار سئو

اجرای 0 تا 100 سئو

خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات رپورتاژ آگهی

انالیز دیتا دیجیتال مارکتینگ

طراحی پلن سئو

نمونه کار حرفه ای

تبلیغات ادورز

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

با توجه به نیاز کسب‌وکار و محصول ممکن است علاوه بر سایت و حضور در شبکه‌های اجتماعی به اپلیکشن هم نیاز پیدا کنید و یا ایده‌ای داشته باشید که بخواهید برایش یک نرم‌افزار تولید کنید.  طراحی اپلیکیشن در مشهد توسط افراد کاربلد و کارشناسان نخبه یکی از مجموعه خدماتی است که می‌توانید از آن بهره ببرید

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

تا این نقطه همه فعالیت‌ها به این منظور انجام شد که کاربران به سمت محصول و خدمات کسب‌وکار شما هدایت شوند؛ اما تبدیل کردن کاربر به مشتری دائمی نیاز به تمهیداتی دارد. با ایجاد باشگاه مشتریان می‌توانید اطلاعات مشتری را ثبت و نگه‌داری کنید تا مراجعه دوباره کاربر به محصول شما برایش آسان‌تر باشد.

و همین‌طور شما با ارائه خدماتی مانند بسته‌های تخفیفی و هدایا تجربه دل‌نشینی برای مشتریان وفادار ایجاد کنید تا جایگاهی محکم میانشان پیدا کنید

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

با استفاده از مشاوره کسب‌وکار می‌توانید مطمئن شوید، در مسیر درستی قرارگرفته‌اید یا خیر. مشاوران سؤالاتی را از شما می‌پرسند و صدد پیدا کردن پاسخش برمی‌آیند که ممکن است هرگز از خود نپرسیده باشید. بعد از شروع کسب‌وکار هم می‌توانید برای ادامه درست مسیر از مشاوره کسب‌وکار استفاده کنید.

راه اندازی استارت آپ

راه‌اندازی استارت‌آپ و مدیریت

بسیاری از افراد تصورات اشتباهی درباره استارت‌آپ و نحوه راه‌اندازی آن دارند. یک کسب و کار اینترنتی، الزاماً نمی‌تواند یک استارتاپ باشد. استارتاپ به کسب و کار نوپایی اطلاق می‌شود که بر روی یک ایده جدیدی که تابه‌حال اجرایی نشده با بسیار نادیده گرفته‌شده کار می‌کنند.

آنالیز داده

آنالیز داده‌ها

آنالیز داده‌ها یکی از اصل پایه‌ای علم مارکتینگ است. ارزیابی آمار ورود خروج کاربران به سایت و شبکه‌های اجتماعی دیگر و میزان حضور آن‌ها، جاهایی که بیشتر سرزده‌اند و محصولاتی که علاقه‌مند بوده‌اند بخش کوچکی از چنین تحلیل‌هایی است که با ابزارهای قدرتمند انجام می‌شوند.

و پس از بررسی  در اختیار مدیران مارکتینگ قرار می‌گیرند. با اتصال سایت به سرچ کنسول گوگل آنالیتیکس و دیگر ابزارهای قدرتمند روز دنیا داشتن چنین دیتایی در دسترس سات.

پخش ویدیو

تبلیغات کلیکی (گوگل ادورز و سایت‌های داخلی)

تبلیغات کلیکی یا ppc نوعی از تبلیغ هستند که به خاطر نوع پرداختشان با این عنوان شناخته می‌شوند. با خرید کلیک گوگل به ازای تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغ انجام می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید.  تبلیغات در گوگل یکی از این نوع تبلیغات است که از طریق گوگل ادوردز به خود گوگل سفارش می‌دهید.

گوگل ادوردز یکی بزرگ‌ترین و پرکاربردترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در جهان است و با تبلیغات در گوگل، کسب‌وکار شما می‌تواند به میلیون‌ها مخاطب متصل شود. همین روش را میتوانید برای تبلیغ در سایتهای ایرانی بکار بگیرید. و بنرتان را در دهها سایت به طور همزمان قرار دهید و تنها وقتی به تعدادی خاص کلیک رسیدید،  پول پرداخت کنید.

پوش نوتیفکیشن

ارسال پوش نوتیفیکیشن

پوش‌ نوتیفیکیشن پیامی است که با استفاده ابزارهایی مانند اپلیکیشن یا مرورگر وب به کاربران ارسال شود. کاربر با انتخاب خودش در سرویس پوش نوتیفیکیشن شما، عضو می‌شود و می‌تواند پیام‌های ارسالی‌تان را دریافت کند.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ارسال پیام با ابزار ایمیل به مخاطبان در راستای جذب مشتریان و همین‌طور حفظ رابطه با مشتری‌های قدیمی، ایمیل مارکتینگ گفته می‌شود. این روش نیاز به دیتای قدرتمندی دارد و محتوای متنی که برای مشتریان ارسال می‌شود بسیار اهمیت دارد. تا ایمیل‌ها تبدیل به اسپم نشوند؛ اما در این روش می‌توانیم به مشتری‌هایی دست پیدا کنیم که دسترسی دیگری به آن‌ها وجود ندارد.

انشتار رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی مقاله‌هایی است که از طرف شما و برای حمایت از برند شما در رسانه‌های پرطرفدار منتشر می‌شود؛ و راه مفید و موثری برای لینک سازی است. انتخاب و نوشتن محتوای مناسب و رسانه‌ای که مخاطبش جامعه هدف برندتان باشد باید پیش از انتشار رپورتاژ آگهی در نظر گرفته شود.

وب برندینگ

وب برندینگ

وب برندینگ استراتژی‌ای است که صاحبان کسب وکار، برای گسترش نام تجاری خود به‌عنوان یک برند در فضای وب استفاده می‌کنند. این استراتژی عموما برای برندهای معتبر و با اصالت کارایی داشته و منجر به ماندگاری نام برند در ذهن مخاطبان می‌شود.

بازاریابی خارجی

بازاریابی خارجی – بازاریابیB2B

بازاریابی B2B یا بازاریابی Business to Business مخصوص خدماتی است که نه برای کاربران عادی بلکه برای کسب‌وکارها و بیزینس های دیگر کاربرد دارد. این نوع کسب‌وکارهای نیازمند نوع متفاوتی از بازاریابی هستند و نمی‌توانند در محیط‌های عمومی به جذب مخاطب بپردازند.

اجرای کمپین

طراحی و اجرای کمپین‌های خلاقانه

مجموعه‌ای از اقدامات تبلیغاتی برنامه‌ریزی‌شده که می‌تواند به‌صورت هم‌زمان و یا در مناسبات خاص به شناسایی برند شما کمک کند را طراحی و اجرای کمپین‌های خلاقانه می‌گویند. این کمپین‌ها بسته به ابعادش می‌تواند همه یا بخشی از تکنیک های بازاریابی را شامل شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا Social Media Marketing استفاده از شبکه‌های اجتماعی مختلف برای تحقق اهداف بازاریابی و فروش است. تولید محتوا از نوعی پادکست ویدئو پوستر و ارائه آن در شبکه‌های اجتماعی مختلف بخشی از فعالیت کارشناسان این حوزه است.ـ

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ویژگی های یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد

خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد فرصتی را برای مشاغل در هراندازه‌ای فراهم می‌کند تا برند خود را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه موجود بازاریابی کنند. ویژگی‌ها و توانمندی‌های یک آژانس دیجیتال مارکتیگ به موارد زیر خلاصه می‌شود.

انالیز دیتا دیجیتال مارکتینگ

توانایی آنالیز دیتا

متخص دیجیتال مارکتینگ مشهد

دارای متخصصین با تجربه

سوشال مدیا

توانایی گسترش بازار کاری شما

نمونه کار حرفه ای

داشتن نمونه کارهای حرفه‌ای

خدمات دیجیتال مارکتینگ

شناخت خوب از بازار حیطه شما

مسلط به ابزار سئو

مسلط به ابزارهای مختلف مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به کمپین‌های بازاریابی اطلاق می‌شود که در تلفن همراه، تبلت یا دستگاه‌های دیگر ظاهر می‌شوند .

بازاریابی آنلاین حضور در بازاریابی موتورهای جستجو، تبلیغات اجتماعی پولی و پست‌های رسانه‌های اجتماعی، همین‌طور آنالیز داده‌ها توسط نرم‌افزارها دقیق و پرقدرت.

اهمیت استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ مشهد

مشهد به‌عنوان یک کلان‌شهر جمعیت زیادی از کاربران آنلاین را به خود اختصاص داده است و بازار بزرگی را شامل می‌شود. به همین دلیل خدمات دیجیتال مارکتینگ مشهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. هرچند در دیجیتال مارکتینگ علاوه بر هدف قرار دادن مخاطبان شهر و منطقه فعالیت، می‌توان مخاطبانی از سراسر کشورها در نظر گرفت و به بازاری بزرگ‌تر فکر کرد.

بسته به نوع کسب‌وکار و پتانسیل خدمات و محصول می‌توان این بازار را گسترده‌تر کرد؛ اما بازار آنلاین به خاطر داده‌ها و آنالیزی که به بازاریان می‌دهد، قابل استناد و هدف‌گذاری است. به‌طور مثل صاحب کسب‌وکار می‌تواند انتخاب کند تبلیغاتش بیشتر توسط چه کسانی دیده شود و به چه مناطقی بیشتر توجه شود.

در تبلیغات کلیکی این اقدام با انتخاب منطقه قابل اجراست و در تبلیغاتی از نوع ارتباط با رسانه‌های آنلاین و اینفلوئنتسرها با شناخت مخاطب و رسانه امکان‌پذیر است. با تجربه‌ای که ما در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد داشته‌ایم، به این دیتا و تجربه دست پیداکرده‌ایم.

چرا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد؟

باوجود تولد اینترنت و گسترش استفاده عموم از تلفن‌های هوشمند، اغلب مردم وقت زیادی از روز آنلاین می‌شوند و از خدمات مختلفی استفاده می‌کنند. نیاز به آمار و عدد و ارقام نداریم تا بفهمیم اهمیت فضای مجازی تا چه حد است.

کافی است تا نگاهی به دور و ور خود بی اندازید و ببینیم هرروز مردم چقدر از زمانشان را صرف گشت‌وگذار در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌کنند. برای هر کسب‌وکاری بسیار اهمیت دارد تا جلوی چشم باشد تا مردم فراموشش نکند؛ و در مواقع لزوم از خدمات و محصولاتش استفاده کنند.

حضور در دنیای دیجیتال و تبلیغات آنلاین با نام تجاری، مشتریان بالقوه بیشتری را به جمع مشتری‌هایتان اضافه می‌کند. به‌خصوص اگر این کار با استراتژی مناسب پیش برود. بازاریابی دیجیتال اغلب با بازاریابی سنتی مانند تبلیغات در مجلات، بیلبوردها و اهدای محصولات تبلیغاتی مقایسه می‌شود. این مقایسه، مقایسه درستی است و چندان دور از ذهن نیست.

درواقع تبلیغات و بازاریابی هنر همیشه در صدر ماندن و دیده شدن است. این دیده شدن پیش‌ازاین بیشتر در تبلیغات بیلبوردی و در تیزرهای تلویزیونی و تبلیغ در مجلات ممکن بود؛ اما امروزه نوع دیگری دارد. باید آنجایی باشیم که مردم هستند. امروز حضور پررنگ در شبکه‌های اجتماعی و قرار گرفتن در صدر سرچ گوگل می‌تواند بسیار تأثیرگذار از یک بیلبورد خیابانی باشد.

وقتی‌که مردم برای غالب نیازهایشان به گوگل مراجعه می‌کنند و کالا و خدماتشان را آنجا سرچ می‌کنند، هوشمندی بودن در میان صفحات سرچ آن‌ و استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ است.

پاسخ به سوالات متداول در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ

یک استراتژی درست در دیجیتال مارکتینگ به شما امکان می‌دهد از کانال‌های دیجیتال مختلف مانند رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات کلیکی، بالا بردن رنک در گوگل و بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.

تا با مشتریان و افراد علاقه‌مند به محصولتان ارتباط برقرار کنید. برای رقابت کردن هیچ‌وقت دیر نیست. با استراتژی درست و پیدا کردن مخاطب هدف و همین‌طور تولید محتوای مؤثر و مفید می‌توان به هدف نزدیک شد.

بسته به نوع محصول و خدمات این زمان متغیر است. هرچقدر ابزارهای بیشتری در این زمینه به کار گرفته شود، سرعت رسیدن به هدف بالا می‌رود. بررسی رقبا کمک می کند شما زودتر به هدفی که در نظر دارید برسید اما بازرایابی آنلاین هم مانند بازرایابی ستنی نیاز به حضور مداوم دارد.

بله ولی با توجه به رقاب تنگاتنگی که در بازاریابی آنلاین وجود دارد برای سریع‌تر نتیجه گرفتن بهتر است از همه خدمات استفاده کرد. استفاده همزمان از محصولات این حس را به مخاطب القا میکند که شما برندی قدرتمند هستید.

تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ به خدماتی که انتخاب می‌کنید و کیفیت و هدفی که دارید، بستگی دارد. مانند هر کسب‌وکار دیگری با توجه به بودجه‌ای که برای کسب‌وکار و برندینگ در نظر گرفته‌اید، می‌توانید از خدمات بهره ببرید. آنچه مسلم است تیم ما نهایت تلاشش را خواهد کرد که خدماتی با کیفیت و مسئولانه به شما ارائه دهد.

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید