ویندوز 10 نسخه اکتبر خود را منتشر کرد

گزارشی درباره نسخه جدید ویندوز 10

مدتی پیش مایکروسافت خبر از انتشار نسخه جدید ویندوز 10 به نام RedStone 5برای داد، حال در تازه ترین خبر های این شرکت این خبر  را منتشر کرده است، این به‌روزرسانی با شماره‌ی بیلد 17763  منتشر خواهد شد و نسخه‌ی ویندوز را به عدد 1809 ارتقا خواهد داد.

همانطور که میدانید طبق سیاست های جدید مایکروسافت بروزرسانی های عمده ویندوز 10 هر چند ماه به چند ماه با نام های مختلف عرضه می شود. گفتنی است تاکنون ردموندی‌ها، 5 بروزرسانی عمده و مهم را برای کاربران ویندوز ۱۰ منتشر کرده‌اند که به ‌ترتیب با نام‌های آپدیت نوامبر، آپدیت سالگرد، آپدیت کریتورز، آپدیت پاییزه و آپدیت آپریل 2018 شناخته می‌شوند. اکنون نیز در ماه جاری مایکروسافت قرار است ششمین نسخه جدید ویندوز  10  را با نام October 2018 برای کاربران منتشرکند.

اپدیت ویندوز 10

با این حال مایکروسافت با انتشار این بروزرسانی جدید علاوه بر افزایش کارایی و رفع نواقص سیستم عامل، قابلیت های جدیدی را نیز به آپدیت اکتبر 2018 این سیستم عامل  اضافه کرده است، در نسخه جدید ویندوز 10 حالت تیره برای فایل اکسپلورر، کلیپ ‌بورد ابری، اپلیکیشن Your Phoneبرای تعامل با گوشی هوشمند، قابلیت ورود سریع برای وبسایت‌ها و ویندوز، قابلیت چراغ‌قوه و بسیاری دیگر از بهبود‌ها اعمال شده است.
همچنین ویندوز 10 به صورت دوره ای بروزرسانی ها را بررسی می کند، هنگامی که بروزرسانی در دسترس است، آن را به صورت خودکار دانلود و نصب میکند و دستگاه را با آخرین ویژگی ها و پیشرفت های امنیتی نگه میدارد.

در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.