ویژگی جدید اینستاگرام برای دنبال کردن کاربران

به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را افزوده است که به راحتی می توان کاربران را فالو کرد.

قابلیت جدیدی به عنوان Nametags در ارائه شده که با این قابلیت کاربران می توانند با اسکن یک کد ساده دوستان خود را در اینستاگرام دنبال نمایند. با ارائه این قابلیت دیگر نیازی نیست تا در اینستاگرام به دنبال دوستان خود بگردید و با یک کد می توانید کد دوستان را اسکن کنید و آن ها را در اینستاگرام پیدا نمایید.

instagram

کاربران برای ساخت nametag خود می توانند از عکس سلفی، اموجی و رنگ‌های مختلف استفاده کنند.

instagram

زمانی که کاربران nametag خود را ساختند می‌توانند آن را در قالب یک پیام از طریق پیام‌رسان‌های مختلف برای دیگران ارسال کنند و فرد مقابل هم با اسکن کردن کد آن شخص به راحتی می‌تواند او را فالو کند.

این قابلیت در حال حاضر برای کاربران اندروید و iOS در دسترس میباشد.

البته باید ذکر کرد این ویژگی در حال حاضر برای تعدای از دانشگاه‌های آمریکا فعال شده است، اما اینستاگرام اعلام کرده است در آینده نزدیک این ویژگی برای دانشگاه های دیگر هم فعال خواهد شد.

این تنها ویژگی اضافه شده نیست. اینستاگرام در حال ارزیابی ویژگی دیگریست که کاربران را تشویق به اضافه شدن به گروه‌های دانشگاهی می‌کند تا پیشینه‌های تحصیلی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. مثل مدارسی که رفته‌اند، تحصیلاتی که داشته‌اند، سال‌های ورود و خروج از آن‌ها و … .

همچنین می‌توانید به مسیر یکی از مدارس یا دانشگاه‌ها در اپلیکیشن اینستاگرام رفته و همه‌ی افرادی که از پیشینه‌ای خاص استفاده می‌کنند را مشاهده کنید. در بین افراد ممکن است دوست‌های قدیمی و همکلاسی‌هایتان را هم بعد از سال‌ها ملاقات کنید.

این ویژگی فعلا محدود به چند دانشگاه در آمریکاست اما احتمالا به زودی موسسات علمی بسیار زیاد دیگری نیز می‌توانند از این ویژگی بهره‌مند شوند.

در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.