طراحی سایت با php

PHP یک زبان قدرتمند برای ساخت وب سایت های پویاو داینامیک است. این زبان اسکریپتی میتواند با HTML و CSS ادغام شود، php یک زبان در سمت سرور است، به این معنی که کدهای php روی سرور تفسیر میشوند و خروجی html و یا خروجی های دیگری تولید میکنند که کاربر میتواند ببیند.
تیم برنامه نویسی php فرامهام آماده است تا وب سایت هایی خلاقانه و زیبا برای شما طراحی کند.

    نمونه کارها

طراحی سایت با asp

ASP.NET چارچوب توسعه برنامه کاربردی تحت وب می­باشد که توسط ماکروسافت به بازار معرفی شده است. این محیط توسعه، به برنامه ­نویسان اجازه می­دهد که وب­سایت­های پویا تولید کنید. هم چنین این امکان را فراهم می­سازد که بتوان از امکانات کامل زبان­های برنامه ­نویسی مانند C# یا VB.NET برای ساخت آسان­تر برنامه­ های کاربردی بهره برد.

تیم حرفه ای برنامه نویس ASP فرامهام با داشتن دانش و ابتکار لازم آماده است تا هرآنچه از یک وبسایت فوق حرفه ای انتظار میروید را طراحی و کدنویسی کند.

    نمونه کارها

طراحی سایت با wordpress

به تناسب نوع طراحی سایتی که می خواهید ، سیستمهای مدیریت محتوای مختلفی وجود دارد اما وردپرس به دلیل رابط کاربری آسانی که دارد محبوب ترین آنها است. وردپرس نرم افزاری Open Source یا منبع باز است که در PHP نوشته شده و می توانید برای ایجاد یک وب سایت، وبلاگ یا برنامه های کاربردی استفاده کنید. طرح های زیبا، ویژگی های قدرتمند و آزادی برای ساختن هر چیزی که می خواهید، وردپرس بخش عمدهای از دنیای وب از جمله وب سایت های سرگرمی تا بزرگترین سایتهای تجاری را تشکیل داده است

تیم wordpress فرامهام آماده است تا وب سایت هایی با خلاقیت و نوآوری برای شما طراحی کند.

    نمونه کارها

خدمات دیگر ...