تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز)

تبلیغ در گوگل | تبلیغ گوگل | رتبه یک باشید🥇

امروزه استفاده از ابزارهای دیجیتال افزایش یافته است. یکی از روش های تبلیغات موثر، تبلیغات آنلاین است. در تبلیغات آنلاین می توان رفتار مشتری و عکس العمل او در مواجهه با تبلیغات را سنجید. همچنین می توان گزارشات دقیقی از نتایج و بازدهی تبلیغات داشته باشیم.
یکی از روش های تبلیغات آنلاین، استفاده از تبلیغ گوگل است که محیط فوق العاده ای برای مشتریان بالقوه دارد. با تبلیغ در گوگل در معرض دید مشتریان قرار خواهید گرفت.
تبلیغ گوگل
گوگل یکی از معروفترین موتورهای جستجو در جهان است که بین کاربران ایرانی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. کاربران اینترنت در ایران، روزانه حداقل یک بار به این موتور جستجو سر می زنند و حضور شما در نتایج به معنای کلیک شدن است.

تبلیغات گوگل چیست؟

برای حضور در نتایج صفحه اول گوگل، تنها دو راه در پیش دارید. راه اول استفاده از تکنیک های سئو است که نیازمند صبر و زمان است تا به صفحه اول گوگل برسید. راه دوم استفاده از تبلیغات گوگل است که در همان لحظه ای که تبلیغات خود را شروع می کنید در نتایج صفحه اول گوگل، قرار می گیرید.

در سرویس تبلیغات گوگل می توانید براساس معیارهایی مانند رده سنی، علایق، جنسیت، مکان، دستگاه، هدفگیری مجدد و… مخاطبان هدف خود را با دقت زیادی مشخص کنید.

مزایای تبلیغات در گوگل

– تبلیغ در گوگل کاملا هدفمند است و شما بابت مخاطبانی هزینه می کنید که کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را جستجو کرده اند.

– هزینه های معقولی را بابت تبلیغات می پردازید. در تبلیغ گوگل شما بابت کلیک بر روی تبلیغ، هزینه پرداخت می کنید و نمایش تبلیغ هزینه ای در برندارد.

– نتایج گوگل ادز کاملا قابل اندازه گیری است. در گوگل ادوردز می توانید متوجه شوید در هرلحظه چند نفر برروی تبلیغ سایت شما کلیک کرده و از سایتتان بازدید کرده اند و گزارشات دقیقی از نتایج تبلیغ خواهید داشت.

– افزایش فروش در لحظه با تبلیغات گوگل ممکن است. فروش شما بعد از انجام تبلیغات، افزایش می یابد و یکی از راهکارهای زودبازده تبلیغات است.

در تاپ سئو می توانید تبلیغات خود را به طور موثری انجام دهید و از این فرصت بی نظیر استفاده کنید. تجربه ما نشان داده است استفاده موثر از گوگل ادوردز تاثیر چشمگیری در نتایج خواهد داشت.

خدمات دیگر ...