در عصر سرعت و تکنولوژی، صرف زمان برای انجام برخی کارها فقط اتلاف وقت است.
حتما برای شما هم پیش آمده که ساعت‌ها برای انجام کاری وقت گذاشته باشید و بعد متوجه شده‌ باشید با یک ابزار خاص می توانستید همان کار را در عرض چند دقیقه انجام دهید!!
برای انجام سریع کارها در فضای مجازی که همه به نوعی با آن درگیر هستیم، متخصصین فرامهام اقدام به ساخت مجموعه ربات‌های بات هاب کرده‌اند.

با مجموعه ربات‌های بات هاب شبکه‌های مجازی و همه پیامرسان‌هاتون رو به راحتی و سریع مدیریت کنید.

ربات واتر مارک + کاهش حجم

واترمارک

یکی از معضلات فضای مجازی، بازنشر تصاویر و ویدیوها است که باعث می‌شود سازنده اصلی محتوا به فراموشی سپرده شود.

ربات واترمارک عکس و ویدیو بات هاب با ویژگی‌های منحصر به فردش، امکان برچسب گذاری را برروی عکس و ویدیو فراهم می‌کند.

1. امکان نوشتن متن در کنار واترمارک
2. امکان کاهش حجم ویدیو
3. چند کاربره
4. قیمت مناسب و کیفیت بالا

 

 

برای انتخاب و خرید 

مجموعه ربات‌های بات هاب نیاز به راهنمایی دارید؟؟

 

مشاورین ما 7 روز هفته به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

ربات کاهش حجم ویدیو | فایل صوتی و ویدیویی

یکی از نیازهای مهم کاربران در فضای مجازی، کاهش حجم ویدیوها برای انتشار است. زمان زیادی از کاربران برای رفع این مشکل، در ابزارهای متفاوت می گذرد.
با ربات کاهش حجم بات هاب می توانید با چند کلیک ویدیو خود را برای انتشار آماده کنید.

1. کاهش حجم ویدیو
2. کاهش حجم فایل صوتی
3. چند کاربره
3. قیمت مناسب و کیفیت بالا

کاهش حجم ویدیو

امکان استفاده همزمان چند کاربر

با خرید پلن های چند کاربره امکان استفاده چند کاربر همزمان را دارا خواهید بود

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی بات هاب به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگو هستند

سرورهای قدرتمند

ربات های بات هاب بر روی سرور های قدرتمند میزبانی می شوند

ربات فرا پست | اشتراک گذاری

1. باز نشر فوری محتوای کانال تلگرام در کانال سروش، گپ و ایتا

2. نیاز نداشتن به چندین ادمین برای کانال

3. سرعت بالا

4. استفاده بهینه از حجم اینترنت

5. همسان بودن مطالب و محتوا در چهار شبکه

6. صرفه جویی در وقت

7. چند کاربره

8. قیمت مناسب

طی سال‌های گذشته استقبال ایرانیان به پیام‌رسان تلگرام بسیار زیاد شده‌است تا جایی که اکنون می‌توان بیشترین مخاطبان ایرانی را در کانال‌های تلگرام مشاهده کرد.
با فیلتر شدن پیام‌رسان تلگرام از یک سو و مانور تبلیغاتی پیام‌رسان های داخلی از سوی دیگر، صاحبان کانال‌های پرمخاطب تلگرامی بر آن شدند تا علاوه بر بارگذاری محتوا بر روی کانال تلگرامی خود، اقدام به بازنشر آن در پیام‌رسان های داخلی نمایند.
در میان پیام رسان های داخلی، 3 پیام رسان سروش،گپ و ایتا از لحاظ تعداد مخاطب و امکانات کاربری، در وضعیت بهتری قرار دارند؛ تا جایی‌که امروز می‌توان بزرگترین کانال‌های خبری تلگرام را در این 3 پیام‌رسان نیز مشاهده کرد.

دو راه حل برای داشتن محتوا در سه پیام‌رسان داخلی وجود دارد:
راه‌حل اول، کپی مطالب تلگرام به اکانت سروش، گپ و ایتا است
راه‌حل دوم، داشتن ادمین مجزا برای هریک از کانال‌ها است.
اما درکنار این راه‌حل ها که هرکدام ایرادات فراوانی دارند، ربات فراپست با کمترین ایراد و بیشترین مزایا، می تواند بهترین راه‌حل و انتخاب برای کاربران باشد.

 بهترین راه‌حل؛ استفاده از ربات فراپست 

فراپست رباتی است که با استفاده از آن می‌توان به راحتی تمامی مطالب خود را از کانال تلگرام به کانال سروش، گپ و ایتا منتقل کرد و نیازی به داشتن ادمین‌های متعدد برای شبکه‌های مختلف نیست.
با استفاده از ربات فراپست به راحتی می‌توان با یک ادمین مطالبی که در تلگرام قرار می گیرد، درلحظه به سروش، گپ و ایتا نیز انتقال داد.
برای این کار فقط کافیست ربات، ادمین هر چهار کانال باشد.
این ربات زمانی که در دسترس ادمین در کانال تلگرام قرار گیرد، به صورت کاملا خودکار پست‌های تصویری، ویدئویی و متنی را از تلگرام به سروش، گپ و ایتا انتقال می‌دهد.
با استفاده از ربات فراپست همزمان در تمام پیامرسان‌های داخلی بدون نیاز به یک نیروی محتوایی حضور داشته باشید.

ربات آگهی دیوار

با استفاده از بات هاب، قوانین سختگیرانه دیوار را پشت سر بگذارید و هرچقدر دلتان می‌خواهد روزانه در دیوار آگهی منتشر کنید.

1. چند کاربره 
2. قیمت مناسب

 

دیوار

ربات آگهی شیپور

با استفاده از ربات فراپست همزمان در تمام پیامرسان‌های داخلی بدون نیاز به یک نیروی محتوایی حضور داشته باشید.

1. باز نشر فوری محتوای کانال تلگرام در کانال سروش
2. باز نشر فوری محتوای کانال تلگرام در کانال گپ
3. باز نشر فوری محتوای کانال تلگرام در کانال ایتا
4. چند کاربره
5. قیمت مناسب

ربات تلگرام

تلگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام رسان فعلی دنیا محسوب می‌شود که به شدت در بین کاربران ایرانی محبوب شده است.
یکی از قابلیت های جالب و متمایز تلگرام، استفاده از ربات‌های تلگرام است. تنوع ربات های تلگرام و سرویس هایی که توسط آن ها ارائه می‌شود بسیار گسترده و زیاد است.
ربات های تلگرام در واقع حساب های کاربری تلگرام هستند که از طریق نرم افزار و به صورت خودکار عمل می کنند. هر ربات یک کاربر تلگرام است که برای اهداف خاصی طراحی می شود و عمل می کند. این ربات ها دارای سطحی از هوش مصنوعی هستند و به کمک آن عملیات خود را انجام می دهند.
آنها قادر به انجام هر کاری از جمله آموزش، پخش موسیقی، جستجو، برقراری ارتباط و حتی ارسال دستور به IoT یا اینترنت اشیا، ساخت بازی های یک یا چند نفره، ایجاد سرویس های اجتماعی، ایجاد ابزارهای جانبی و برقراری ارتباط با سرویس های دیگر هستند.

ربات تلگرام

1. ربات معرفی

رباتی که می‌تواند کسب و کار شما را به کاربران تلگرامی معرفی کند. مانند مشخصات کسب وکار شما، راه های ارتباطی با شما، خدمات کسب و کار شما و …

2. ربات قرعه کشی

این ربات از شما لیستی را دریافت می‌کند و شما مشخص می‌کنید که چه تعداد فرد نیاز دارید که از لیست انتخاب شوند (1نفر یا 2 نفر و هر مقداری که مورد نظر شما باشد). سپس ربات قرعه کشی از لیست تعریف شده شما بصورت رندم تعدادی که مشخص کردید را مشخص می‌کند.

3. ربات فروشگاهی

این ربات برای کسب و کار های فروشگاهی می‌تواند بسیار مفید باشد مخصوصا کسب و کار هایی که در بستر تلگرام فعالیت می‌کنند. در این ربات فروشنده می‌تواند محصولات خود را بارگذاری کند و قیمت های آن ها را ثبت کند. در صورت تمایل فروشنده ربات به درگاه پرداخت زرین پال متصل می‌شود.

4. ربات مبصر

این ربات دستیار مدیران گروه‌های تلگرامی است. اگر در گروه تلگرامی برای اعضا آن شرایطی مشخص شده و محدودیت هایی دارد مثلا در یک بازه زمانی مشخص اعضا می‌توانند چت کنند یا فرض کنیم در گروه امکان ارسال فیلم نباید باشد و یا فقط در گروه عکس ارسال شود و موارد دیگری نباید در گروه منتشر شود این ربات می‌تواند محدودیت ها را ایجاد کند و پیام هایی که در چارچوب شرایط گروه نیست را اتومات پاک کند.

5. ربات جاب یاب

هدف ربات این است که کاربان تلگرامی که قصد انتخاب شغل دارند یا بدنبال آگهی های استخدامی هستند، به آن ها در انتخاب شغل و نمایش آگهی های استخدامی کمک کند. این ربات قابلیت آن را دارد که آگهی های سایت های استخدامی را به کاربر تلگرام نمایش دهد.

6. ربات مدیریت زمان

رباتی که با روش پرطرفدار مدیریت زمان به حفظ تمرکز و بهره‌وری کمک می‌کند. اساس کار این ربات تقسیم وظایف به بازه‌های نیم ساعته است؛ پس از هر 25 دقیقه کار بدون توقف، 5 دقیقه زمان استراحت دارید. اگر مانعی شما را از نوشتن پایان‌نامه‌تان بازمی‌دارد، از این ربات کمک بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان