با آسودگی خاطر، به درآمد برس!

امروزه یکی از بی‌دردسرترین راه‌های کسب درآمد، همکاری در سیستم‌های مشارکت در فروش است.
اغلب شرکت‌های بزرگ، امکان همکاری افراد علاقه‌مند با شرکت خود را مهیا می‌کنند تا با استفاده از پتانسیل این افراد، دامنه معرفی خدمات و محصولات خود را گسترش دهند.

اگر اهل اینترنت و فضای سوشال‌های مربوط به آن هستید، شما نیز به‌راحتی می‌توانید با یک عضویت ساده، به کسب درآمد ایده‌آل برسید.

سیستم مشارکت در فروش

سیستم همکاری در فروش فرامهام

آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد فرامهام با راه‌اندازی سامانه افلیت مارکتینگ، امکان کسب درآمد اینترنتی، به علاقه‌مندان حوزه محصولات و خدمات خود را داده‌ایم تا بتوانند به‌راحتی از طریق شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، تلگرام و سایت، بستری برای کسب درآمد خود ایجاد نمایند.

با یک عضویت ساده در سیستم مشارکت فرامهام، لینک اختصاصی جهت همکاری فروش اینترنتی، در اختیار شما قرار می‌گیرد.

به راحتی بعد از درج لینک اختصاصی خود در سوشال‌های مختلف، سایت، وبلاگ و یا حتی از طریق ارسال ایمیل و SMS می‌توانید کاربر را به سمت خرید محصولات یا خدمات سایت فرامهام هدایت نمایید. در صورت خرید کاربر از طریق لینک شما، درصد سود حاصل از میزان فروش و خدمات آن محصول به شما تعلق خواهد گرفت. (میزان سود برای خدمات و محصولات مختلف، متفاوت است)

با فروش محصولات و خدمات فرامهام، بدون نیاز به تخصص و دانش، کسب درآمد کنید.

مزایای همکاری در فروش

فروش محصول نرم‌افزاری آماده

جذب اجرای پروژه نرم‌افزاری

جذب پروژه سئو

کوکی 90 روزه

کاربری که از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت فرامهام می‌شود، اگر تا 90 روز ثبت نامی انجام دهد، پورسانت آن متعلق به شماست.

بدون نیاز به دانش فنی

برای کسب درآمد از این سیستم شما نیاز به دانش و تخصص خاصی نخواهید داشت؛ کاربران از طریق لینک ارسالی شما ثبت‌نام و پس از آن شما پورسانت خود را دریافت می‌نمایید. پشتیبانی و ارائه خدمات به عهده کارشناسان فرامهام است.

سوالات متداول

در بخش تنظیمات اکانت، شماره شبای یکی از بانک های فعال خود را وارد نمایید تا در بازه 25ام هر ماه تا 5ام ماه بعد، پورسانت‌های شما به این شماره حساب واریز شود.

به محض واریز مشتری، پورسانت شما در کیف پول اکانت شما شارژ می شود و در انتهای همان ماه (25م ماه تا 5م ماه بعد) به شماره شبایی که در سامانه ثبت کرده اید، واریز می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره 09921611321 در ارتباط باشید. در تلگرام، واتس‌آپ و به‌صورت تلفنی پاسخ گوی شما هستیم.