ربات تلگرامی فراپست

فهرست مطالب

 

طی سال های گذشته اقبال عمومی ایرانیان به پیام رسان تلگرام روز به روز افزوده شده تا جایی که اکنون می‌توان مخاطبان ایرانی را بزرگترین گروه کاربران تلگرامی دانست.

با فیلتر شدن پیام رسان تلگرام از یک سو و مانور تبلیغاتی پیام رسان های داخلی از سوی دیگر، صاحبان کانال های پر مخاطب تلگرامی بر آن شدند تا علاوه بر بارگذاری محتوا بر روی کانال تلگرامی خویش، اقدام به بازنشر آن در پیام رسان های داخلی نمایند.

در میان پیام رسان های داخلی، دو پیام رسان سروش و گپ، از حیث تعداد مخاطب و هم از حیث امکانات کاربری، در وضعیت بهتری قرار دارند؛ تا جاییکه امروز می‌توان بزرگترین کانال های خبری تلگرام را در این دو پیام رسان نیز مشاهده کرد.

اگرچه تعدد پیام رسان های هدف، بازار را رقابتی تر کرده است ولی از سوی دیگر باعث شده تا صاحبان کانال های مطرح، مجبور به صرف زمان و هزینه‌ی بیشتری برای انتشار مطالب خود شوند.

شرکت فرادیتا که یکی از فعالان عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور است و سابقه‌ی فعالیت زیادی در زمینه‌ی کار با خبرگزاری های مطرح کشور از جمله خبرفوری، اخبار مشهد، پارسی خبر، جایگاه ویژه، فوتبالی شو، مشهدفوری و شهرآرا را داراست، باتوجه به احساس نیاز صاحبان کانال ها و رسانه های کشوری، اقدام به توسعه‌ی محصولی با نام ربات فراپست کرده است.

فراپست رباتی است  که با استفاده از آن می‌توان به راحتی تمامی مطالب خود را از کانال تلگرام به کانال سروش و گپ منتقل کرد و نیازی به داشتن ادمین های متعدد در شبکه های مختلف نیست. با استفاده از ربات فراپست به راحتی میتوان با یک ادمین مطالبی که در تلگرام قرار می گیرد، درلحظه به سروش و گپ نیز انتقال داد. برای این کار فقط کافیست ربات، ادمین هر سه کانال باشد. این ربات زمانی که در دسترس ادمین در کانال تلگرام قرار گیرد به صورت کاملا خودکار پست‌های تصویری، ویدئویی و متنی را از تلگرام به سروش و گپ انتقال میدهد.

دو راه حل برای داشتن محتوا، در سه پیام رسان، کپی مطالب تلگرام به اکانت سروش و گپ و یا داشتن سه ادمین مجزا برای کانال های تلگرام و سروش و گپ بوده است که به ذهن اکثر افرادی که کانال تلگرامی داشته اند رسیده است. اما درکنار این راه حل ها که هرکدام ایرادات فراوانی دارد، ربات فراپست با کمترین ایراد و بیشترین مزایا ، می تواند بهترین انتخاب برای کاربران باشد.

از مزایای ربات فراپست می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • سرعت بالا
  • استفاده بهینه از حجم اینترنت
  • همسان بودن مطالب و محتوا در سه شبکه
  • صرفه جویی در وقت
  • نیاز نداشتن به چندین ادمین برای کانال

برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید.

تلگرام:FaraData_CRM@

 

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonدریافت مشاوره رایگان