خدمات افزایش سرعت سایت

سرعت سایت‌ خودت‌رو به زیر 3 ثانیه برسون

یکی از مهم‎‌ترین فاکتورها برای ماندگاری کاربر بر روی سایت، سرعت بالای لود صفحه در هنگام باز شدن آن است.

شما می‌توانید به راحتی با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت تیم فرامهام، سرعت سایت خود را به زیر 3 ثانیه برسانید.

قیمت افزایش سرعت سایت

قیمت منصفانه

افزایش سرعت طبق استاندارهای گوگل

طبق استاندارهای گوگل

بهینه سازی کدها و تصاویر

بهینه سازی کدها و تصاویر

افزایش سرعت توسط متخصص

اجرا توسط متخصین با تجربه

معرفی خدمات سرعت سایت (فیلم)

هزینه افزایش سرعت سایت

کندی سرعت، یکی از پرچالش‌‎ترین مسائلی‌ست که امروزه اکثر صاحبان سایت با آن سروکار دارند. با تکیه بر افراد متخصص در این حوزه کنارتان هستیم تا بتوانید از سرعت بالای سایت خود، لذت ببرید. بسته به نوع سایت شما (اختصاصی یا cms) تعرفه این خدمات متفاوت می‌باشد.

شروع از 2 میلیون تومن

خدمات افزایش سرعت سایت، شامل چه نوع سایت‌هایی می شود؟

امروزه، باتوجه به گسترش استفاده از دنیای تکنولوژی، ترجیح صاحبین بیزنس بر این است، که با‌ افزایش سرعت سایت، مشتریان بیشتری را در صفحه‌ی خود نگه‌داشته، و نرخ تبدیل وبسایت خود را افزایش دهند. این پارامتر، یکی از مهمترین آیتم‌ها در سئو‌ی سایت بوده، که در تمامی سایت‌ها، بجز موارد زیر انجام می‌شوند:

  1. افزایش سرعت سایت‌هایی که با CMS های آماده زده شده‌اند: همچون وردپرس، جوملا و دروپال
  2. افزایش سرعت سایت‌های اختصاصی (ASP و PHP و…)

جدا از دسته‌بندی فنی، خدمات افزایش سرعت سایت برای تمامی سایت‌ها از جمله؛

افزایش سرعت سایت خبری

خدمات افزایش سرعت سایت‌های خبری

اگر شما صاحب یک سایت خبری هستید، افزایش سرعت سایت، منجر به فعالیت بیشتر کاربران در سایت شما می‌شود. طبیعی است که هرچه میزان فعالیت و ماندگاری کاربران بیشتر باشد، رتبه شما در بین رقبا، افزایش خواهد داشت. همچنین با افزایش سرعت سایت، میزان تجربه کاربری سایت شما بهبود یافته و کاربران سایت شما را برای جستجوهای بعدی خود به خاطر خواهند سپرد.

جالب است بدانید که به یاد ماندن نام و نشانی سایت شما در ذهن کاربران راضی، 70% احتمال جستجوی مجدد شما را از سوی آن‌ها، افزایش می‌هد. بنابراین به عنوان یک سایت خبری، الزامی است که از خدمات افزایش سرعت سایت بصورت مداوم و مستمر جهت بهبود تجربه کاربری سایت خود استفاده کنید.

افزایش سرعت سایت فروشگاهی

خدمات افزایش سرعت سایت‌های فروشگاهی

سایت‌های فروشگاهی بدلیل وجود تعداد زیادی از صفحات محصول، عموما سایت‌های بزرگ و سنگینی هستند. از سویی سایت‌های فروشگاهی برای افزایش فروش، نیاز به بارگذاری عکس‌های باکیفیت از محصولات خود دارند. اما برای بارگذاری تصاویر باکیفیت، اصلا نیازی به استفاده از تصاویر سنگین نیست. بلکه با حجمی کمتر نیز می‌توان عکس مورد قبول کاربران را جهت خرید، برروی سایت بارگذاری کرد.

برای سایت‌های فروشگاهی الزامی است که با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت، امکان خرید سریع کاربر را فراهم نموده و از خروج و یا انصراف کاربر از فرآیند خرید، جلوگیری کنند.

افزایش سرعت سایت خدماتی

خدمات افزایش سرعت سایت‌های خدماتی

عموما نمایندگان، مدیران و یا کارمندان ادارات دولتی و یا خصوصی از سایت‌های خدماتی استفاده می‌کنند. صنعت خدمات آنلاین در حوزه‌های مختلف، امروزه بسیار پیشرفت کرده است. اگر تاکنون به سرعت سایت خود توجه نکرده‌اید، باید کسب و کار خدماتی خود را شکست خورده بدانید.

خدمات آنلاین امروزه برای تمامی افراد در دسترس است. اگر سایت خدمات شما از سرعت مناسبی برخودار نباشد، بخش اعظمی از کاربران که عملا مشتریان احتمالی شما هستند، از سایت شما خارج می‌شوند. خدمات افزایش سرعت سایت به شما کمک می‌کند علاوه بر شناسایی مشکلات احتمالی در فرآیند ارائه خدمات، احتمال نارضایتی و خروج مشتریان را از سایت کاهش دهید.

افزایش سرعت سایت چند منظوره

خدمات افزایش سرعت سایت‌های چند منظوره

امروزه استفاده از سایت‌های چند منظوره، این امکان را فراهم نموده تا در کنار کسب درآمد از فروش کالا، از تبلیغات وبلاگ‌های خود نیز، کسب درآمد کنید. متاسفنه چالش اصلی سایت‌های چند منظوره، سرعت بسیار پایین آن‌ها می‌باشد. این سایت‌ها بدلیل صفحات زیادی که در ساختار خود دارند، غالبا به هنگم بارگذاری، دچار مشکلاتی می‌شوند.

خدمات افزایش سرعت سایت به شما کمک می‌کند تا سایت خود را ابتدا بهینه سازی نموده و در نهایت امکان استفاده کاربر از چند بخش را تسهیل کنید. افزایش امکانات این سایت‌ها نسبت به سایت‌های دیگر، باید با مشورت یک متخصص سئو صورت گیرد تا امکانات بیهوده و بلا استفاده برروی سایت قرار نگیرد. چراکه هر یک از امکانات و بخش‌های جدید در سایت، بخش از فضای سایت را اشغال نموده و موجب کند شدن هرچه بیشتر سرعت سایت می‌شود.

افزایش سرعت سایت بلاگی

خدمات افزایش سرعت سایت‌های وبلاگی

گاهی اوقات، سایت شما تنها یک وبلاگ ساده‌ است که در آن تجارب خود را با کاربران به اشتراک می‌گذارید. سایت‌هی وبلاگی عموما بدلیل محتواهای تصویری زیاد خود، سرعت مناسبی ندارند. اما شما با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت، می‌توانید علاوه بر افزایش رضایت خوانندگان وبلاگ خود، رتبه سایت‌تان را بعنوان رزومه‌ای شخصی ارتقا دهید.

جالب است بدانید که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین، امروزه بدنبال افرادی هستند که در موضوعات اجتماعی، صاحب نظر بوده و دارای وبلاگ شخصی هستند. بناراین اگر شما وبلاگ شخی نیز دارید، باید سرعت و میزان رضایت کاربران را از آن جدی بگیرید.

در خدمات افزایش سرعت سایت، چه مواردی ارزیابی می‌شود؟

خدمات افزایش سرعت سایت دارای اصول و قواعد خاصی است. توصیه می‌کنیم به توصیه افراد ناآگاه در حوزه سئو و بهینه‌سازی سایت توجه نکنید و بدنبال روش‌های غیراصولی و یک‌شبه نباشید.

اما رعایت برخی از اصول جهت افزایش سرعت سایت، بسیار ساده است و تنها با دانشی اندک، خود نیز می‌توانید زیر ساخت سایت خود را تقویت کنید. البته برخی از این فرآیندها، نیاز به همکاری با فردی توانمند و متخصص دارد.

افزایش سرعت سایت با هاستینگ پر سرعت

1)استفاده از هاستینگ پرسرعت

اگر فرض کنیم سایت شما، مغازه شماست، هاستینگ به فضای داخلی مغازه شما گفته می‌شود. یعنی تمامی فضای خالی سایت که شما می‌توانید با بارگذاری محتواهای تصویری، صوتی و متنی(همچون چیدن ویترین در مغازه)، شرایط را برای ورود کاربران فراهم سازید. طبیعی است که ظرفیت هاستینگ محدود بوده و پس از ورود تعدادی از کاربران، سرعت سایت شاید با اختلال مواجه شود.

در سال‌هی اخیر، برخی از ارائه دهندگان هاستینگ، امکان جدیدی را فراهم نموده‌اند که با افزایش افراد موجود در هاستینگ، سرعت سایت با مشکل مواجه نشود. همچنین هاستینگ شما باید دارای سرورهای قوی جهت ارائه پشتیبانی کامل از کاربران باشد. پس در ابتدای مسیر، در انتخاب هاستینگ، بسیار دقت کنید.

البته اگر تا به الان از هاستینگ بی‌کیفیتی استفاده می‌نمودید، می‌توانید با کمترین هزینه و با مشورت متخصصین برجسته، پاسخ خود را در مورد افزایش سایت‌های قدیمی و یا درحال فعالیت، بپرسید.

افزایش سرعت سایت با کش

2)کش کردن صفحات

گوگل به تازگی امکانی جدید را برای شما و سایت‌تان قرار داده است. این امکان که به اصطلاح کَش کردن، نامیده می‌شود، به سایت شما اجازه می‌دهد به هنگام ورود کاربر، بخشی از اطلاعات سایت را که ثابت هستند (همچون تصاویر صفحه اول، اطلاعات صفحه‌ای که کاربر به آن وارد شده، فوتر و…) برروی دستگاه کاربر بصورت کامل بارگذاری شده و این اطلاعات بصورت یک نسخه کپی شده، برروی مرورگر دستگاه کاربر قرار گیرد.

با فعالسازی اصولی کَش کردن صفحه، کاربران به هنگام گردش در سایت شما، برای بازگشت به صفحه قبلی، دیگر نیازی به بارگذاری مجدد اطلاعات ندارند. یعنی اگر کاربر شما به صفحه اول شما مراجعه کرده و پگس از خواندن وبلاگ، مجددا به صفحه اصلی بازگردد، بدلیل کَش شدن صفحه اول، در کمتر از چند ثانیه، صفحه برای کاربر به نمایش در می‌آید.

افزایش سرعت سایت با فشرده سازی کدها

3) فشرده‌سازی کدها

به هنگامی که کاربران سایت شما را باز می‌کنند، گوگل باید اطلاعات سایت شما را که بصورت کدگذاری هستند بخواند. شما شاید بخشی از متن خود را بولد (bold) کرده باشید و یا بخشی از تصویر را کوچک نموده باشید. تمامی این تغییرات با دستورالعمل‌های کدگذاری شده برروی سایت شما انجام می‌شود.

فشرده سازی کدها، به هنگامی انجام می‌شود که کدهای سایت شما، بدون هیچ برنامه‌ای طولانی هستند و با کاهش کدها، بدون آن‌که به سایت ضربه‌ای وارد شود و یا در فرآیند بارگذاری اطلاعات اختلالی ایجاد شود، می‌توان سرعت سایت را بالا برد. در نظر داشته باشید که فشرده سازی کد، نیاز به تخصص بالایی دارد و در صورت اشتباه، شاید تمامی اطلاعات سایت شما از بین برود. اما این کار، تاثیر بسیار زیادی (افزایش سرعت سایت، تا 3 برابر) برروی سرعت سایت‌تان را دارد.

افزایش سرعت سایت با بهینه‌سازی تصاویر

4) بهینه‌سازی تصاویر

در تمامی سایت‌ها، بارگذاری تصاویر باکیفیت و واضح، برای جذب مشتریان و کاربران، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما لازم است تا با حفظ کیفیت عکس، تصاویر به نحوی با حجم کمتری برروی سایت قرار گیرند. برای این کار، تنها کافی است، از فردی متخصص در حوزه بهینه سازی تکنیکال و تصاویر، ارتباط بگیرید.

در سایت‌های فروشگاهی، اهمیت این موضوع بسیار زیاد است، چرا که بخش اعظمی از حجم سایت‌های فروشگاهی، توسط تصویر محصولات اِشغال شده است. بنابراین الزامی است تا تصاویر این سایت‌‌ها، بهینه سازی شده و با حجم مناسب سایت، بارگذاری شوند.

افزایش سرعت سایت با lazy load

5) بارگذاری تنبل اجزا یا به اصطلاح Lazyload

گاها شما برای سایت خود، صفحات بلند و طولانی را طراحی می‌کند و شاید کاربران، به هنگام مراجعه به سایت، نیاز خود را با اطلاعات ابتدایی سایت‌تان، حل کنند. در اینجا نیازی نیست تمامی اطلاعات یک سایت برای کاربر بارگذاری شود. روش بارگذاری تنبل اجزا یا به اصطلاح Lazyload به سایت دستور می‌دهد،

تا زمانی که کاربر به پایین صفحه مراجعه نکرده، در همان ابتدا، تمامی صفحه بارگذاری نشود. البته اگر کاربر به سایت مراجعه نکند و مقداری برروی ابتدای صفحه بماند، سایت به کندی و بدون اعمال فشار برروی دستگاه کاربر، باقی اطلاعات صفحه را نیز آپلود می‌کند. تنها نکته حیاتی در این روش، زمانی است که سایت برای بارگذاری اطلاعات دیگر بخش‌های همان صفحه نیاز دارد.

افزایش سرعت سایت با keeo-alive

6) استفاده از قابلیت Keep Alive

سایت شما از فایل‌های مختلف تشکیل شده است. کاربران به هنگامی که می‌خواهند بطور مثال از صفحه اول سایت به بخش محصولات و یا وبلاگ‌ها، بروند باید دستگاه کاربران درخواست انتقال به صفحات را به سرور سایت شما ارسال بکند و سپس اطلاعات صفحه جدید را دریافت کند.

امکان جدیدی که به تازگی از سوی مرورگرها ارائه شده است، امکان Keep-alive است. با این امکان، کاربران به هنگام ورود به سایت شما، تمامی اطلاعات بخش‌های اصلی را دریافت می‌کنند و پس از هربار انتقال کاربر، سرور اطلاعات را سریعا برای ایشان ارسال نموده و نیازی به درخواست از سوی دستگاه کاربر برای سرور نیست. بنابراین این قابلیت امکان دارد تا 2 برابر سرعت سایت شما را افزایش دهد.

7) شبکه توزیع محتوا یا سی دی ان (CDN)

به تازگی تکنولوژی جدیدی پا به عرصه گذاشته است که از آن با نام شبکه توزیع محتوا نام می‌برند. این تکنولوژی که عبارت انگلیسی (Content Delivery Network)، معرف آن است و به اختصار به آن CDN گفته می‌شود، امکان بارگذاری اطلاعات سایت شما را از نزدیک نقطه کاربران فراهم می‌کند.

فرض کنید یکی از کاربران شما، می‌خواهد سایت شما را باز کند، ابتدا دستگاه کاربر اطلاعات سایت شما را باید از سرور هاستینگ شما دریافت کند. اگر شما از هاستینگ خارجی برای سرویس دهی بهتر استفاده می‌کند، امکان دارد اینجا کاربر با تاخیر سایت شما را مشاهده کند.

اما با انتقال دیتای اطلاعات شما برروی CDN‌های ایرانی، کاربران داخل ایران به هنگام ضعیف شدن اینترنت نیز می‌توانند به راحتی سایت شما را باز بکنند و این مزیتی برای شما نسبت به رقبا است.

افزایش سرعت سایت با cdn

مراحل انجام خدمات سرعت سایت در فرامهام

سرعت سنجی سایت

سرعت سنجی سایت با ابزارهای تخصصی

فرامهام

بهینه سازی تصاویر سایت

فعالسازی قابلیت Lazyload برای صفحات بلند سایت

فرامهام

یافتن علت کندی سایت

فرامهام

بهینه سازی اطلاعات برروی هاستینگ

فرامهام

استفاده از قابلیت Keep-alive برای صفحات متعدد سایت

فرامهام

بازطراحی کدنویسی صفحات سایت

فرامهام

استفاده از قابلیت CDN

فرامهام

تست نهایی سرعت سایت و تحویل خدمات

سرعت کند سایت، علاوه بر افزایش نارضایتی کاربران سایت، میزان فروش را شدیدا کاهش می‌دهد. از سویی کاهش سرعت سایت، منجر به افت رتبه سایت در موتور جستجو گوگل می‌شود. خدمات افزایش سرعت سایت جزو برنامه‌هایی است که تمامی کسب و کارهای آنلاین به آن نیاز دارند. البته برای افزایش سایت، ابتدا بهتر است درباره تاثیر سرعت سایت بر جایگاه و رتبه‌بندی سایت در گوگل اطلاعاتی داشته باشید، در ادامه با ما همراه باشید تا روند بهینه‌سازی سایت را برایتان به‌صورت کامل شرح دهیم.

بهینه‌سازی سرعت سایت چرا اهمیت دارد؟

افزایش سرعت سایت، برای کاربران مهم است. به‌طور متوسط، کابران تمایل دارند به هنگام جستجو و وب‌گردی، در کمترین زمان ممکن وارد سایت شوند. زیرا لود سریعتر هر صفحه، تجربه کاربری بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بر اساس گزارش‌ها محققان، اگر باز شدن یک صفحه بیش از 3 ثانیه طول بکشد، بیش از یک چهارم کاربران از سایت خارج شده و یکی دیگر از نتایج جستجو را انتخاب می‌کنند.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط  گروه تحقیقاتی Aberdeen، با هر یک ثانیه تاخیر که در بارگذاری یک وبسایت رخ دهد، همان وبسایت، با کاهش 17 درصدی رضایت مشتری، کم شدن 7 درصدی آمار فروش و همچنین کاهش 11 درصدی آمار بازدیدکنندگان مواجه خواهد شد.

بنابراین سرعت سایت بر کل ابعاد یک کسب و کار اینترنتی تاثیر گذار است. اما سؤال اصلی اینجاست که چرا سرعت سایت ما کمتر از رقبای ماست؟

اگر سایت شما بهینه‌سازی شده نباشد، یعنی صفحات سایت شما حجم زیادی از اطلاعات بیهوده است و برای بارگذاری سایت، کاربر باید منتظر باشد تا بخش های مختلف سایت بارگذاری شوند. اما با بهینه‌سازی سایت، به هنگام ورود کاربران به سایت، تنها بخش‌های ضروری برای کاربر بارگذاری شده و سایت با سرعت بسیار بیشتری مورد استفاده کاربر قرار می‌گیرد.

مزیت افزایش سرعت سایت

در چند سال اخیر، و همزمان با شیوع پاندمی کرونا و اوج رونق‌گیری کسب‌و‌کارهای اینترنتی، رابطه‌ای مستقیم، بین افزایش سرعت سایت و افزایش مشتریان آن به‌وجود آمده است. این رابطه به این معناست که هرچه سرعت سایت افزایش پیدا کند، نرخ پرش کمتر شده و به همان نسبت، نرخ کلیک افزایش می‌یابد.

اگر بدنبال جذب حداکثری کاربران به سایت خود هستید و دوست دارید کاربران‌تان مدت زمان بیشتری در سایت شما بمانند، حتما باید سرعت سایت خود را افزایش دهید. نمایش کامل عناوین، تصاویر و متون، از مواردی هستند که به شما در افزایش میزان رضایت مشتریان‌تان، کمک می‌کنند.

یک کسب‌و‌کار آنلاین موفق، برای راضی نگه داشتن مشتریان خود، باید سرعت سایت خود‌را در تمامی بخشها بالا نگه دارد. چراکه امروزه با زیاد شدن رقابت، مشتریان به‌دنبال زودتر به نتیجه رسیدن هستند و از وقت گذاشتن در وبسایت های با سرعت پایین چشم‌پوشی می‌کنند.

هزینه خدمات افزایش سرعت سایت چقدر است؟

گاهی برخی از امکانات گفته شده برروی سایت شما به‌صورت پیشفرض فعال است. بنابراین شاید نیاز به استفاده از تمامی روش‌های افزایش سایت نداشته باشید. بنابراین برای جلوگیری از هزینه‌های مازاد، بهتر است ابتدا با تیمی متخصص در حوزه خدمات افزایش سایت مشورت کنید.

همین الان می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان، روش‌های لازم جهت افزایش سرعت سایت خود را از ما بپرسید:

(شماره تماس)

خدمات افزایش سرعت سایت، برای چه افرادی مفید است؟

هدف از ایجاد یک وبسایت، همواره افزایش روزافزون بازدیدکننده و یا مشتری بوده‌است. چراکه از دیدگاه متخصصین دیجیتال مارکتینگ، هر بازدیدکننده یک مشتری بالقوه محسوب شده، و یک وبسایت خوب و حرفه‌ای قادر است آنرا تبدیل به یک مشتری بالفعل کند.

یک سایت با سرعت پایین، علاوه براینکه برای یک مشتری یا بازدید کننده غیر کاربردی محسوب می‌شود، برای صاحب سایت هم، فارغ از اینکه فروشگاهی باشد یا خبری و یا هر نوع دیگری، یک سایت مبتدی و غیر اصولی بحساب می‌آید. چراکه به همان اندازه که مشتریان وقت و انگیزه‌ی خود را در خرید از یک سایت کم سرعت از دست می‌دهند، به همان نسبت، صاحب وبسایت هم با کاهش مشتری و بازدیدکننده مواجه می‌شود.

از همین روی، یک وبسایت باسرعت بهینه، برای افراد زیر که مستقیما از یک وبسایت استفاده می‌کنند، مفید و یا حتی ضروری به شمار می‌رود:

  • مشتری یا مراجعه‌کننده
  • صاحب وبسایت
  • سایت‌ها و افراد ذی‌نفع

پاسخ به سوالات متداول در خصوص خدمات افزایش

پس از ثبت و قطعی شدن سفارش، سایت شما توسط کارشناسان ما بررسی شده، و سپس عملیات مربوطه، آغاز می‌شود. در طی انجام کار، گزارش برای مشتریان ارسال شده، در نهایت در حدود 3 الی 7 روز‌کاری عملیات بهینه سازی سرعت تکمیل و تحویل میگردد.

عملیات بهینه‌سازی افزایش سرعت سایت، شامل یکسری عملیات تخصصی بوده، که روی همان وبسایت موجود انجام می‌شود. لذا، لزومی به ایجاد تغییر در ظواهر فعلی سایت وجود ندارد. متخصصان فرامهام، پس از تحویل گرفتن یک وبسایت و بررسی آن، فرایند افزایش سرعت را انجام داده و سپس، آنرا با بهترین سرعت ممکن تحویل خواهند داد.

فرامهام، این اطمینان را به شما می‌دهد، که در هیچ یک از پروژه‌های تحویل داده شده، هیچ‌گونه تغییری در ظاهر سایت انجام نخواهد شد.

طبق ویدئوی “باورهای غلط سئو” که از سوی گوگل منتشر شد، عملکرد و سرعت بارگذاری صفحات سایت (Web Performance)، یکی از 3 فاکتور اصلی و تاثیرگذار در رتبه‌بندی نتایج جستجو معرفی شده است. یکی از دلایلی که گوگل برای بهینه‌سازی سرعت سایت، اهمیت زیادی قائل است، تا حدود زیادی به حفظ حقوق بشر مربوط است.

چراکه گوگل بر این عقیده است که نه تنها مردمی که دسترسی به دستگاهها و اینترنت پرسرعت و پیشرفته دارند، بلکه افرادی که دسترسی به امکانات محدود دارند هم بتوانند بصورت یکسان از اطلاعات آن استفاده کنند.

بعلاوه، اگر یک وبسایت، تمامی فاکتورهای یک سایت باکیفیت و باصطلاح، سئو شده را داشته باشد، اما مدت زمان بارگذاری آن بهینه نباشد، در گوگل، نخواهد توانست جایگاه و رتبه‌ی بالایی پیدا کند؛ همانطور که بالعکس آن برقرار است.

اگر سایت شما دارای استانداردهای لازم باشد، قطعا سرعت سایت شما به اعداد مدنظر در دسته سایت شما خواهد رسید. یعنی اگر یک سایت فروشگاهی با ده‌ها محصول دارید، قطعا داشتن سرعتی قابل قبول مشتریان، دور ذهن نیست. و در صورت رعایت موارد گفته شده، قطعا سرعت بارگذاری اطلاعات در سایت شما به زمان مطلوب خواهد رسید.

بله آموزش انلاین و مجازی یا خصوصی برای شما ارسال خواهد شد تا در صورت مواجه شدن با کندی سایت، بتوانید سرعت سایت خود را مجددا بهینه بسازید.

جهت مشاوره رایگان کلیک نمایید